GEZOCHT Comeback van Klassiek 1 3 2 4 7 5 3 9 2 3 9 4 1 9 6 4 2 8 7 5 6 3 2 1 7 6 1 8 5 Tig lasser Plaatwerker m/v WGGGNGR huis-aan-huiskranten ulu Het Nieuwe Stadsblad Schonk en van den Berg B.V. Edisonstraat 7 3133 KG VLAARDINGEN T 010-4346917 E info@sjr.nl F 010 - 234 33 84 I www.sjr.nl Om ons team te versterken zijn wij op zoek naar een ervaren en enthousiaste Voor 40 uur per week. Bent u op zoek naar een nieuwe uitdaging, dan nodigen wij u van harte uit om te solliciteren. Wie zijn wij? Wij zijn een team enthousiaste vakmensen met hart voor het vak. De wensen van de klant vertalen wij naar een kant en klaar product in ferro- en non-ferro metalen. Plezier in het werk maar ook een hoge kwaliteit is erg belangrijk voor ons. Wij leveren onze producten vanuit de werkplaats in Vlaardingen maar realiseren ook projecten op locatie bij de opdrachtgevers. Kijk op onze site voor meer informatie. Wat zijn uw werkzaamheden? - U verricht alle voorkomende werkzaamheden zoals Tig laswerk, plaatwerk, bankwerken maar ook Mig/Mag laswerk alsmede service- en montagewerk. - U werkt solo maar ook in teamverband aan de meest diverse producten. - U draagt zorg voor een efficiënte en kwalitatief goede uitvoering van de werkzaamheden op basis van werkopdrachten. Uw kennis delen en overbrengen aan onze junior medewerkers. Wat verwachten wij van u? - Een technische opleiding LTS-, VMBO-niveau. - Kunnen werken vanaf een technische tekening. - Goed kunnen werken in teamverband maar ook zelfstandig - Een positieve en gemotiveerde werkhouding. Het bezit van relevante werkervaring, rijbewijs en VCA diploma strekt tot aanbeveling. Wat bieden wij? Een afwisselende functie in een enthousiast, no-nonsense team. - Een goed salaris overeenkomstig de CAO voor het MKB metaal. - Doorgroeimogelijkheden. Heeft u belangstelling? Stuur ons uw sollicitatiebrief, voorzien van c.v. binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie. Wil u meer weten, neem dan telefonisch contact op met Arjen Smit, bedrijfsleider. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet gewaardeerd Na een aantal succesvolle jaren voor volle, wel haast bombastische en fruitige wijnen met prachtige exotische namen en etiketten, zijn klassieke wijnen en wijngebieden bezig om terrein terug te veroveren. Een verklaring hier voor ligt bij de wijnen zelf, veranderend consu mentengedrag en economische factoren. In Europa's klassieke wijngebieden is er sprake van een serie van zeer goede wijnjaren, die vol le geconcentreerde wijnen opleveren met een prachtig raffinement. Blijkbaar vallen deze subtiliteiten in de klassieke wijnen ineens extra op en lijkt de consument de volle fruitige Nieu we Wereldwijnen enigszins moe te zijn. De eerste gevolgen zijn zichtbaar; na een flink aantal jaren stijgt de export van Bordeaux ein- www.wijnbelevenis.nl delijk weer. Verantwoordelijk hiervoor zijn met name België, Engeland en Amerika. Ook is er mede dankzij de film Sideways, waar in merlot het moet ontgelden en pinot noir heilig wordt verklaard, in de VS een grotere vraag naar Bourgogne ontstaan. Hoewel het totale Joep van het Hek-effect van deze film nog moet blijken, daalt de verkoop van Ameri kaanse merlotwijn voorlopig vrolijk door. Daarnaast is de aantrekkende wereldecono mie een belangrijke factor. Wijnconsumenten met daarin een grote groep 'nieuwe' wijndrin kers zullen met een beter gevulde portemon nee en met een toegenomen kennis van wijn vaker voor een mooie klassieke fles kiezen. Verkoopmedewerker Magazijnmedewerker Assistent productiechef Account Manager Nationale Verkoop m/v Meer bereiken. Met Wegener Woensdag 10 januari 2007 - Pagina 44 32 DE GRAAF - VLAARDINGEN Arlj Koptaan 3 IWIjk 1) Tel. 010-434 71 11* Fa*. 010 435 66 42 Openingstijden: ma t/m do 08.30 17.00 uur Yi* 08.30 21.00 uur za 10.00 - 16.00 uur De Graaf staat bekend om z'n plafonds, wanden, kastwandsystemen en vloeren. Wij bieden onze klanten een perfecte service. Van de eerste ontvangst in de showroom tot aan de oplevering na montage. Daar hebben we de beste mensen voor nodig. Je gaat aan de slag in een enthousiast team van collega's. Door de veelheid aan mogelijkheden binnen het royale programma van de Graaf is elke dag weer anders. Dat we kwaliteit leveren staat voorop. Je opleiding krijg je intern. Maar heb je ervaring, dan is dat een pré Uiteraard kan je rekenen op een salaris dat past bij de functie. Ben je representatief en beheers je de Nederlandse taal goed? Reageer dan per omgaande. Per mail: marc.brobbel@degraafbv.nl Schriftelijk: De Graaf plafonds wanden bv t.a.v. Mare Brobbel Postbus 240 3130 AE Vlaardingen Telefonisch: 010-4347111 Internet: Email: www.degraafbv.nt InfoSdegraaf bv.nl Als uitgever van ruim 225 huis-aan-huis- kranten met een gezamenlijke oplage van 7,2 miljoen exemplaren per week bereikt Wegener Huis-aan-huiskranten BV. wekelijks een groot deel van alle huishoudens in de provincies Overijssel, Gelderland, Utrecht, Zuid-Holland, Zeeland, Brabant en een deel van Flevoland. Door het lokale/regionale karakter biedt elke uitgave lezer én adverteerder een aantrekkelijk, lezens waardig medium. Voor ons kantoor in Nieuwegein zijn wij op zoek naar: 36 uur per week De functie U realiseert verkoopdoelstellingen ten aanzien van advertentieverkoop op nationaal niveau. U legt en onderhoudt contacten met nationale klanten en reclamebureaus. U sluit advertentiecontracten en advertentieopdrachten en begeleidt de realisatie. U geeft budget- en media-adviezen aan (potentiële) klan ten en houdt de accountinformatie in de database up to date. U signaleert marktontwikkelingen en vertaalt deze naar verkoopkansen. Uw profiel U bent een resultaatgericht persoon met een commerciële instelling. Tevens bent u enthousiast, communicatief vaardig en toont u eigen initiatief. U heeft HBO werk- en denkniveau aangevuld met NIMA A/B en/of SRM Communicatie I en II, mediaplanning en commerciële trai ningen. U heeft ervaring in een commerciële buitendienst functie en een goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift. U bent in het bezit van een rijbe wijs Wij bieden Een boeiende en afwisselende commerciële functie binnen een dynamische en collegiale werkomgeving met ruimte voor persoonlijke ontwikkeling. Daarnaast bieden we u goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Informatie en sollicitatie Informatie over deze functie kunt u inwinnen bij de heer G. Verschoor, telefoon 030-6007523. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, binnen twee weken na verschijning van deze advertentie, richten aan Wegener Huis-aan-huiskranten BV, t.a.v. mevrouw E.C.M. van der Munnik, afdeling Personeel Organisatie, postbus 1202, 3430 BE te Nieuwegein. Reageren per E-mail kan ook: pomn@whk.wegener.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 44