s Ober I praat met reasseur UNIFfeRT dé Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad SCHIEDAM - Kinderen kennis laten maken het culturele erf goed van Schiedam. Dat is het doel van het Erfgoedmenu, dat gisteren (dinsdag) werd gepre senteerd in Jeugdtheater De Teerstoof. Culturele instellingen die zich concentreren op het Schiedam- se culturele erfgoed hebben de handen ineengeslagen om tot' het zogenaamde 'erfgoedmenu' te komen. Dit betekent dat de groepen 1 t/m 8 jaarlijks een in stelling bezoeken met een bij behorend educatief project. De instellingen die participeren zijn: het Nationaal Coöperatie museum, Gedistilleerd Muse um, Stedelijk Museum Schie dam, Gemeentearchief, De To ren, Filmhuis Schiedam, Schie- damse Molens, Bibliotheek Wa terweg, Gemeente Schiedam (afdeling educatie, cultuur en burgerzakenen Erfgoed Actu eel. Bedoeling is om erfgoede ducatie een vaste plaats te ge ven in de basisschool en scho len en erfgoedinstellingen structureel te laten samenwer ken. Schiedam wordt voor dit vierja rige project gesubsidieerd door Erfgoed Actueel, een landelijke organisatie op het gebied van erfgoededucatie. Deze organi satie heeft twee jaar geleden van het rijk geld gekregen om een vijftiental projecten uit te zetten onder de noemer 'Erfgoed a la carte'. Deze projecten dienen als voorbeeld voor erfgoededu catie in Nederland. Schiedam is een van die voorbeeldprojec ten. Filmhuis SCHIEDAM - To Die For betekende de grote door braak voor Nicole Kid man. De film is donder dag te zien in het Film huis. Op vrijdag en zater dag wordt Ober van re gisseur Alex van War merdam gedraaid. Aan vang 21 uur (kassa open om 20.30 uur). Kaarten kosten 7 euro. To Die For was de eerste re latief ruim gebudgetteerde film van de eigenzinnige re gisseur Gus Van Sant. Suzan ne Stone, een jonge vrouw uit een kleine stad, wil koste wat kost haar droom verwe zenlijken: een beroemde TV- persoonlijkheid worden. In deze zwarte komedie zien we Amerika door de ogen van een vrouw die gedreven wordt door blinde ambitie en die ten onder gaat aan een verknipte kijk op de wer kelijkheid. Voorafgaand aan de film is een lezing over Gus Van Sant door Ronald Ro vers (aanvang 20.30). Ober Edgar is allesbehalve tevre den met zijn leven en gaat letterlijk verhaal halen bij de scenarioschrijver van zijn le ven, Herman Edgar stormt Hermans appartement bin nen en spuit zijn onvrede over de manier waarop de schrijver vorm geeft aan zijn leven. Herman is wel bereid hem een beetje tegemoet komen, maar niet naar Ed gars tevredenheid. Als ook Hermans vrouw zich er mee gaat bemoeien is het hek van de dam. TECE Unipart B.V. is actief in auto-onderdelen op de nationale en internationale automotivemarkt en maakt deel uit van de Unipart Group of Companies (UK). Naast het Unipart-merk heeft TECE Unipart ook diverse andere A-merken in haar assortiment. Deze producten vinden hun weg naar schadeherstelbedrijven en garagebedrijven. Een veertigtal medewerkers levert met veel inzet en enthousiasme een uitstekende service aan onze relaties. Mede hierdoor zijn wij in staat om onze organisatie verder uit te breiden. In verband met deze uitbrei ding zoeken wij voor ons hoofdkantoor te Hoogvliet enthousiaste kandidaten voor de volgende fulltime functies (40 uur per week): COMMERCIEEL MEDEWERKER BINNENDIENST (M/V) ADMINISTRATIEF MEDEWERKER BINNENDIENST (M/V) PRODUCT MANAGER (M/V) Wil jij aan de slag in één van deze uitdagende functies? —AUTOMOTIVE Woensdag 17 januari 2007 - Pagina 17 oed stad Edgar is ober in een matig lopend restaurant, zijn vrouw is chronisch ziek, een buitenechtelijke verhouding kan hem hooguit seksueel bevredigen en hij wordt geterroriseerd door zijn buren. Een stel lastige klanten vormen de welbekende druppel en Edgar gaat letterlijk verhaal halen bij de scenarioschrijver van zijn leven, Herman (Mark Rietman). Het gesprek loopt echter alles behalve bevredigend af. De laatste film van regisseur Alex van Warmer dam is vrijdag en zaterdag te zien in het Filmhuis. (Foto: PR) Tot het takenpakket behoren: Verantwoordelijk voor het verloop van het orderproces; Uitwerken van offertes; Contact onderhouden met klanten, zowel telefonisch als per email; Overige voorkomende administratieve werkzaamheden. Tot het takenpakket behoren: Inkoop en prijsstelling van ons productassortiment; Contact onderhouden met leveranciers en afnemers over de technische ontwikkelingen binnen ons assortiment; Initiëren van (promotionele) acties en introduceren van nieuwe producten; Allround vraagbaak voor alle afdelingen binnen onze onderneming. Jouw profiel: Hbo werk- en denkniveau, bij voorkeur in de richting van HTS Autotechniek; Goede commerciële en communicatieve vaardigheden; Initiatiefrijk en goede onderhandelingsvaardigheden; Uitstekende beheersing van de Nederlandse, Engelse en Duitse taal; Naast Microsoft Word en Excel heeft u kennis van databases, zoals MS Access en SQL. Naast prima arbeidsvoorwaarden bieden wij: Een groeiende en professionele organisatie; Directe communicatie en korte lijnen; Ruimte voor eigen initiatieven. Je motivatiebrief en C.V. kun je binnen 10 dagen mailen naar: mklijnsmit@unipart.nl. Per post versturen kan ook: TECE Unipart B.V., postbus 475, 3190 AK Hoogvliet. Voor meer informatie kun je contact opnemen met Marisca Klijnsmit op telefoonnummer: 010-2314111. Jouw profiel: Mbo werk- en denkniveau; Accuraat en stressbestendig; Proactieve houding; Sterk ontwikkelde communicatieve vaardigheden; Goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal; Ruime ervaring met Word en Excel. Tot het takenpakket behoren: Onderhouden en uitbouwen van het contact met onze klanten; Optreden als vraagbaak voor onze klanten; Geven van advies over de toepassingsmogelijkheden van onze producten; Begeleiden en administratief afhandelen van offertes en orders. Jouw profiel: Mbo+ werk- en denkniveau; Klant- en servicegerichte houding; Initiatiefrijk; Affiniteit met de automotive branche en techniek; Goede beheersing van de Nederlandse, Engelse en Duitse taal; Kennis van Microsoft Office (Word en Excel).

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 17