Herkend gezicht Nieuwe dimensie! Bloknote in geval van nood Stormachtige kracht tijdens het carnaval dé Weekkrant GADGETS Het Nieuwe Stadsblad nieuwe uitvindingen blijven ko men waar het schrijfblokje cen traal staat. Want zeg nou zelf, wie is er nooit in een situatie ge weest waarbij je iets moest op schrijven, maar geen papier en L pen voor handen had? De PicoPad brengt het antwoord. Een schrijf- blokje met pen dat in een portemonnee past. Niet om da- gelijks te ge- Hk bruiken, maar gewoon altijd op zak als je opeens iets moet noteren. Meer informatie is te vinden op www.everydayinnovations.com Terwijl de moderne techniek voortraast, blijken notitieboekje onverminderd populair. Zelfs zo populair dat er vanuit dat het de komende zo mer heerlijk wordt! - is de out door TV een onmisbaar ele ment in de tuin. Het zal duide lijk zijn dat je daar de porte monnee wel even voor moet opentrekken, maar dan heb je ook wel een min waar iedereen wel even wil even wil komen binnenvallen. Info: www.gadgetsentrends.nl. 'Stof en zand is geen probleem en zelfs van water gaat hij niet op tilt. En dan hebben we het niet over een paar druppels, maar zelfs enorme regenbuien laten de TuinTelevisie niet ver blikken of verblozen. Dus als je wilt genieten van je favoriete programma's en films én van het lekkere zomerweer - want we gaan er gemakshalve Hij is verkrijgbaar in zwart en wit en extra leuk door de moge lijkheid hem te decoreren. Bij elke Speaker for NANO zitten vier stickers. Één voorgedrukte en drie transparante. De trans parante stickers zijn zelf simpel te bedrukken met een eigen of bestaand ontwerp. Kijk voor meer info op www.qm-entertainment.eu. Wervelende nieuwkomer is de iPod allang niet meer, een on omkeerbare innovatie en blij vertje wel. En het succes zorgt bijna iedere dag voor een nieuw aanbod in speakers voor 's we relds populairste mp3-speler. Als look-a-like van het cd-hoes- je is deze heldere speaker voor de iPod Nano niet alleen hand zaam, maar ook leuk gevormd. Een dekentje voor ouderen? de verwarming een paar gra- zitten, is deze Slanket wel- deken kunt kruipen en toch Met de huidige energieprij- den lager zet. Als je dan toch licht een warme oplossing, bewegingsvrijheid kunt hou- zen ontdekken steeds meer lekker behaaglijk een boek Deze enorme fleece deken den. jongeren dat het flink in de wilt lezen, een film wilt kij- beschikt over twee grote Meer informatie is te vinden portemonnee scheelt als je ken of zelfs achter de pc wilt mouwen, zodat je echt in de op www.theslanket.com. Op veruit de meeste fo to's - zo'n 70% - blijken mensen te staan en om die mensen zo goed mo gelijk vast te leggen is Ge zicht Detec tie ontwik kelt. Een techniek dat gezichten herkent en vervolgens scherpstelling en belichting op timaliseert. In de weergave- stand biedt Gezicht Detectie de gebruikers de mogelijkheid om op de afzonderlijke gezichten in te zoomen om problemen zoals gesloten ogen of het in de ver keerde richting kijken van per sonen te controleren. En deze techniek is te vinden in de nieu we generatie camera's. En de FinePix Z5fd gaat verder. De hoge gevoeligheid Super CCD (beeldsensor) van de ca mera maakt het mogelijk om snellere sluitertijden te gebrui ken zodat cameratrillingen of bewogen en onduidelijke foto's voorkomen kunnen worden. De verwachting is dat de FineP ix Z5fd in maart 2007 leverbaar zal zijn. Meer informatie is te vinden op www.fuji.nl. Eindelijk, daar is hij dan. De driedimensionale monitor is een feit en geeft een nieuwe di mensie aan het begrip 'kijkbele- ving'. De spectaculaire 3D beel den zorgen voor een levensech te sensatie. Deze 42 inch LCD- monitor is het eerste beeld scherm dat gamers en kijkers onderdeel laat uitmaken van een virtuele reis of reclame zon- der een speciale 3D-bril te hoe ven opzetten. Dankzij het ge bruik van een lensvormige 3D- filter, wordt bij elk beeld 25 ver schillende standpunten toege past waardoor de beelden am per te onderscheiden zijn van de realiteit. Voor het optimale 3D-beeld met een dieptezicht van 50 cm en meer, bedraagt de ideale kijkafstand 3 tot 7 meter. De 3D FLATRON M4210D is vanaf mei 2007 in Europa ver krijgbaar en zal zo'n 11.000 euro gaan bedragen. Dat wordt spa ren! Woensdag 17 januari 2007 - Pagina 27 Op zoek naar 'iets anders' om dit jaar het carnaval mee te vieren? Met deze originele Stormtrooper harnas zul je zeker opvallen! Het harnas komt van de makers van de originele Star Wars kos tuums, dus origineler kun je niet gaan! Er is gebruik ge maakt van moderne produc tietechnieken en materialen, zodat het zelfs redelijk com fortabel zit. Wil je niet her kend worden? Maak je outfit dan af met de bijbehorende heim. Meer informatie over dit bijzondere kostuum kun je vinden op internetsite www.sdsprops.com. w

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 27