2007 Makelaar...? ([jPj Presenteer uw woonaanbod GRATIS op Huislijn.nl Door gehéél Schiedam HUISHOUDBEURS DE JONG TOURS €54: P.P €30.' BANKETBAKKERIJ WINDKRACHT fo ÖE lekkerste Kibbeling SCHIEDAM - NS STATION dé Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad HEEFT U IETS TE VIEREN? GA GEZELLIG VAREN!!!! Bel voor ons vaarprogramma met o.a.: Afhuren van de Partyschepen is uiteraard °ok mogelijk Zat. 20 en 27 jan., 3 en 10 feb.10 en 31 maart, 7, 21, 28 april, 5,12,19 en 26 mei, 2, 9,16 en 23 juni, 7, 21, 28 juli, 11, 25 aug., 1, 7 (vr.), 15, 22, 29 sept. Incl. 2x koffie" met gebak, koud/warm buffet, dessert, live music en alle drankjes (excl. buitenl. gedist.). Inschepen 19.00 uur, vertrek 19.30 uur. Terugkomst plm. 24.00 uur. p.p. Zo. 21 jan., 4 feb., 4,18 en 25 maart, 8 (Pasen), 22 en 29 april, 13 (moederdag) en 27 (Pinksteren) mei, 3,10 en 17 (vaderdag) juni, 1,15,29 juli, 12,26 aug., 9 (wereld havendagen), 16,23,30 sept., 14, 28 okt. Incl. welkomstdrankje, soepje, koud/warm buffet, dessert, live music en onbeperkt koffie, thee, melk en jus d'orange. Inschepen 11.30 uur, vertrek 12.00 uur. Terugkomst plm. 16.00 uur. Za. 17 maart Après Ski party met optreden van GEBROEDERS KO Inschepen 19.00 uur, vertrek 19.30 uur. Terugkomst plm. 24.00 uur 65?° p.p. kind. 32f° p.p. ALL-IN Incl. 2x koffie met gebak, koud/warm buffet, dessert, live music en alle drankjes (excl. buitenl. gedist.) Vertrek vanuit Spijkenisse Info: Rederij Fortuna tel. 0181-626126 of06-53367913 www.partyschepen.org Voor uw party groot of klein moet u hij Rederij Fortuna zijn. sinds 1899 Dam 35, Schiedam. Tel. 010-4739000 MET Busreis incl. entree Vertrekdata: 10 t/m 18 februari Opstapplaatsen: visspeciaalzaak Wij hebben verse vis Vers gebakken vis Complete maaltijden Vers belegde broodjes Vers bereide Salades Broersveld 14 Nwe Passage tel: 010-4262360 SCHIEDAM - Twee zange ressen vol talent. De één we reldberoemd, de ander re gionaal bekend. Prachtige stemmen. Het Nieuwe Stadsblad regelde een ont moeting tussen fadozange res Christina Branco en de Vlaardingse Nicole Philo- mena (wereldmuziek) in het Fortis Theater aan de Schie. Het is zaterdagavond. Nicole Philomena gaat met haar bege leiders Erwin Kandou (gitaar) en Hans Rikken (klarinet) op weg naar het theater. De auto is volgepakt met instrumenten. Ze heeft er zin in, wil graag voor de Portugese ster optreden. Van zenuwen is geen spoor te zien. Het optreden van Christina Branco is fenomenaal. Prachti ge fado's. Trieste gedichten op muziek, maar ook vrolijke lied jes vol vuur en passie. Een paar toegiften volgen op een staande ovatie. Na afloop signeert de ster haar nieuwe cd en dvd. Ze vliegen over de toonbank. Ie dereen lijkt het concert te willen herbeleven op de eigen speler. Nicole Philomena bereidt zich voor op haar optreden in de foy er. Stekkers worden ingeplugd en de muzikanten spelen zacht jes in. Inmiddels is ook bassist Remus Aussen op komen dra ven als versterking. Dan begint het optreden. Branco zit relaxed op een tafeltje. Philomena zingt het ingetogen Sofrimento, ge volgd door het uitbundige Ella y yo. Bij het tweede nummer fluistert Branco: "mooi hé." Ze is verrast door de prachtige stem van de Vlaardingse. "Je zingt met je hart. Het was ge weldig. Mooie stem, goede mu zikanten." Ook de manager van Branco José Melo is onder de indruk. Hij geeft zijn kaartje aan Philomena. "Boven verwach ting. Ik wist niet dat jullie zo goed zijn. Bel me maar." Direc teur Frank Lissenburg van het theater is wild enthousiast over actie van deze krant om de zan geressen bij elkaar te brengen. Jan van Halst Innovatie Onze calvinistische cultuur zorgt ervoor dat wij een soort van conservatieve kijk op wereld ontwikkelen. De voetballerij is een pri ma afspiegeling van die behoudende blik. Zo wel internationaal als nationaal. Hulpcame ra's voor de scheidsrechter, twee in plaats van één scheidsrechter of time outs tijdens de wed strijd. De ideeën worden wel geopperdmaar net zo snel weer weggehoond. In het relatief kleine Nederland is het voor voetbalclubs een must om innovatief te werk te gaan. Anders drei gen wij de aansluiting met de kapitaalkrachtige Europese clubs nog meer kwijt te raken. Zo is de macho voetbalwereld nog steeds niet ontvanke lijk voor het psychisch en mentaal begeleiden van profvoetballers. Waar het bij diverse, vaak andere en jongere sporten al de gewoonste zaak van de wereld is, wordt het in het conservatieve voetbalwereldje vaak nog om gelachen. Daarom was ik ook zo blij dat de voorzitter van Ajax, John Jaakke, tijdens zijn nieuwjaarsspeech, pleitte voor een mentaal begeleidingsprogram ma voor de Ajacieden. In de spiegel kij ken, met teleurstellingen om kunnen gaan en zelfreflectie zouden zeker op het programma komen te staan. Ik zou nog een stap verder willen gaan. Want ik hoop niet dat het signaal van de voorzitter van Ajax een vingerwijzing is geweest naar slechts de spelers. Dat zou een herhaling van zetten betekenen. Verwijten maken naar een ander. Terwijl het niet verkeerd zou zijn voor de leidinggevenden, om zelf ook een mentaal begeleidingsprogram ma te ondergaan. Een probleem wat zich niet alleen voordoet bij Ajax, maar ook bij diverse andere voetbalclubs of onderne mingen uit het bedrijfsleven. Onderda nen beoordelen en veroordelen. Vanuit een ivoren toren. Maar wanneer er in die ivoren toren ook een spiegel zou komen te hangen zou dat veel mismanagement voorkomen. Maar wel licht is dat wat te confronterend en innovatief. Alleen grote persoonlijkheden durven dat aan. Twee zangeressen boordevol talent Christna Branco (links) wereldberoemd en Nicole Philomena vooral bekend in de regio Rotterdam, Groot Vlaardingen bracht ze samen. foto: whk Voor info reserveringen: www.dejongtours.nl of bel: 0180-450629 Bel: 078 - 677 57 57 E-mail: info@huislijn.nl Huislijn.nl nu al: 1.500 makelaars; 65.000 woningen; 550.000 bezoekers koop nieuwbouw huur zakelijk agrarisch Miuislijn "rïï\ Woensdag 17 januari 2007 - Pagina 2 75 cliefïers M DOOR GER VAN VEEN Zingen voor

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 2