Casino Bastiaan Ragas, de grote durfal Toptalent in het strijdperk Medewerkers Casino Metz: nog altijd het feestje op zondag dé Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad JACK'S £^ow're< //Oedcom&/ (parttime 26 uren per week) DAAR MOET JE BIJ ZIJN! Hoogheemraadschap van Delfland w w w.hh delfl and.nl AANKONDIGING VERGADERING VERENIGDE VERGADERING VAN DELFLAND 622926 Bastiaan Ragas komt, vergezeld van band, naar Rotterdam. Het publiek kan genie ten van zijn veelzijdigheid. ROTTERDAM - Een loflied zingen op Amsterdam in Rotterdam, je moet het maar durven. Bastiaan Ra gas durft het. Om precies te zijn op 5 februari in het oude Luxor. In zijn meest recente hit zingt hij de lof op de hoofdstad. Bastiaan komt uiteraard niet alleen maar laat zich vergezellen door zijn band. Waarmee hij overigens niet alleen Rotterdam aan doet maar een hele toer door het land maakt. Rasartiest Bastiaan Ragas is niet alleen zanger maar ook acteur. In die hoeda nigheid was hij recent nog ROTTERDAM - Metz on Sunday is nog altijd hét feestje op de zondag avond. Inmiddels is deze maandelijkse avond in het Prinsestheater alweer hal verwege haar zesde sei zoen, maar nog altijd ou derwets gezellig. Zondag 21 januari, het lijkt op een goed voornemen en eigen lijk is dat het ook. Miss Mo nica stond al geruime tijd op het lijstje van de Metz- programmeur en zondag 21 januari komt ze dan ein delijk naar Metz on Sun day! Deze Rotterdamse trots timmert de afgelopen jaren hard aan de weg. Op zondag 21 januari zal zij het Prinses Theater op haar grondvesten laten schudden bij de eerste Metz. te zien in de succesvolle dramaserie Gooische Vrouwen en in een theaterproductie met Lies- beth List. Hitmusical Bekendheid kreeg hij, be halve door zijn huwelijk met Tooske Breugem, door zijn hoofdrol in de hitmusical Aida van Elton John en Tim Rice. Het le verde hem in 2000 de John Kraaijkamp Musical Award voor de Beste Man nelijke Hoofdrol op. Ver volgens speelde hij in de musical 3 Musketiers en scoorde hij met het num mer 'Alles' een hit. Vorig jaar stond hij in de Top 3 met 'Unbelievable', de sin gel van zijn eerste album Outragas. Muziek is altijd al een rode draad geweest in het leven van Bastiaan Ragas en dit zal het ook zijn in zijn nieu we theaterproductie Basti aan Ragas Band waar mee hij nu door Nederland toert. Het optreden op 5 februari begint om 20.00 uur, kaar ten reserveren kan via www.luxortheater.nl of 010-4843333. Het oude Luxor ligt aan de Kruiskade in Rotterdam. ROTTERDAM - Het Luxor Theater, Codarts en het Havenbedrijf Rot terdam presenteren de eerste editie van een nieuw prestigieus mu ziekconcours, Prix du Port. Een nieuwe prijs voor muzikaal toptalent waarbij het gaat om de beste muzikale en the atrale perfonnance. Idee er achter is dat de muzi kant van de 21ste eeuw niet alleen een hele goe de muzikant moet zijn, maar ook een zeer goede performer. Tijdens de grootse gala-avond op zaterdag 21 april strijden de vijf beste studenten van het Rotterdams Con servatorium om de Prix du Port. Het Conservatorium heeft vijf afstudeerrich tingen: klassiek, jazz, pop, wereldmuziek en muziektheater. Voor de Prix du Port wordt van ie dere academie de beste student gekozen via voorrondes op het Con servatorium en de halve finale in het oude Luxor Theater op dinsdag 20 fe bruari. Tijdens de finale op zaterdag 21 april ne men de finalisten het te gen elkaar op in een avondvullende show in het nieuwe Luxor. Woensdag 17 januari 2007 - Pagina 39 Jack's Casino is een succes volle casinoformule, verpakt in een adembenemende en luxueuze ambiance. Inmid dels heeft Jack's Casino 12 vestigingen door heel Nederland. I m. Voor Jack's Casino welke gevestigd is aan het Schouwburgplein 99 te Rotterdam zijn wij op zoek naar: Gast centraal Bij Jack's Casino draait alles om gastvrijheid. Voor Rotterdam zijn wij dan ook op zoek naar een medewerker die gastheerschap hoog in het vaandel heeft staan en graag zorgdraagt voor een gezellige en uitnodigende sfeer. Daarnaast moet hij of zij beschikken over goede contactuele-, sociale vaar digheden en een representatieve uitstraling. Ervaring in de horeca zien we als een pré. Functie Naast de rol van gastheer of -vrouw verricht je in het casino kassa werkzaam heden en de uit geldhandelingen voortkomende administratie. Je bent dan ook oplettend, integer en weet goed om te gaan met de computer. Verder geef je uitvoering aan de afspraken in het kwaliteitshandboek en verhelp je kleine storingen aan automaten. Voor deze functie vragen wij minimaal MBO werk en denkniveau. Interesse? Stuur je brief met CV, onder vermelding van vacaturenummer 07102, binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie naar JVH gaming entertainment B.V., t.a.v. mevrouw C.M.C. Mous, Postbus 2156, 5202 CD te 's-Hertogenbosch of per e-mail naar p-o@jvh.nl. Voor informatie kun je k contact opnemen met Joyce van den Heuvel, tel. 073 - 627 36 40 of kijk op www.jvhgaming.com www.jackscasino.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Op basis van door KEMA geformuleerde criteria zijn uitsluitend personen van 21 jaar en ouder bevoegd tot het uitoefenen van bovenstaande functie. Water is van levensbelang voor mens en dier. Als vriend en vijand houdt water Nederland voortdurend bezig. De gevol gen van de klimaatveran dering, zoals hevige buien en zeespiegelstijging, vragen om maatregelen die ervoor zorgen dat Nederland veilig en leef baar blijft. Het Hoogheemraadschap van Delfland is een van de 27 water schappen die Nederland telt. De ruim 500 medewerkers van het Hoogheemraadschap van Delfland zetten zich in voor schoon water, sterke dijken en droge voeten. Het werkgebied van Delfland wordt begrensd door de Noordzee, de Nieuwe Waterweg en de lijn Berkel en Rodenrijs, Zoetermeer en Was senaar. Op 41.000 hectare wonen en werken ongeveer 1,4 miljoen mensen en zijn zo'n 40I000 bedrijven gevestigd. Daarmee is het gebied van Delfland een van de dichtstbevolkte en meest geïndustrialiseerde ge bieden van Nederland. Het ge bied staat bovendien bekend om zijn intensieve glastuin bouw. Delfland werkt zoveel mogelijk samen met iedereen die met water te maken heeft, en heeft obg voor de natuur. Het hoogheemraadschap be perkt zich daarmee niet tot de strijd tegen water, maar strijdt ook vóór het water. Want zonder water geen leven. Donderdag 1 februari 2007 om 9.30 uur is de openbare verga dering van de verenigde vergadering De verenigde vergadering is het algemeen bestuur van het Hoogheemraadschap van Delfland. Op de agenda staan ondeT meeT de volgende onderwerpen: - besluitvorming Delflandse Kust; - kredietaanvraag leggeractualisatie; - waterplan Berkel en Rodenrijs; - aanpassing Reglement van Delfland in verband met de nieuwe Waterschapswet. bent van harte welkom de bijeenkomsten bij te wonen. Desgewenst kunt u inspreken. Voor de vergadering van de verenigde vergadering kunt u zich aanmelden via e-mail: verenigdevergadering@hhdelfland.nl of telefonisch (015) 260 82 20 tot en met woensdag 31 januari 2007 tot 15.00 uur. De-vergaderstukken liggen ter inzage bij bureau Bestuurlijke en Juridische Ondersteuning. Op onze website kunt u de vv-agenda en de vergaderstukken vinden: www.hhdelfland.nl/ agenda. De bijeenkomsten vinden plaats in het Gemeenlandshuis van Delfland, Phoenixstraat 32 in Delft. Delft, 9 januari 2007

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 39