chp Aziatische eendenborstsalade met waterkers en noten V Boogschutter dé Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad Horoscoop Ram De samenwerking die u onlangs met anderen bent aangegaan, gaat misschien niet altijd volledig naar wens. Eendracht maakt macht blijft toch gelden. Probeer eens over de vaste standpunten heen te stappen. De oor zaak komt dan automatisch bovendrijven. Stier Afgunst is een slechte eigenschap. Toch sluipen er af en toe in ieder mens kwade nei gingen. Plezier in uw bezigheden kan deze ne gatieve gevoelens verdrijven. Waarschijnlijk ligt het geluk dan op de loer. En dat is altijd welkom, op welk vlak dan ook. Tweelingen Geniet van de goede tijden die voor u liggen. Hoewel onoverwinnelijkheid een pas send jasje lijkt, is het niet verstandig deze aan te trekken. U, als kameleon, kunt zich juist aanpassen aan de omstandigheden. Daar scoort u vele malen beter mee. Kreeft Wordt het niet eens tijd om door te bij ten? Pak de zaken gestructureerd aan. Door wat ordening aan te brengen komen de alle daagse dingen misschien weer op het goede spoor. Maar waak voor uw eigenheid die u ge liefd maakt. Leeuw Langzamerhand raakt u weer op het ou de niveau. Door te vroeg te willen pie ken overspeelt u wellicht uw hand. Rustig stapje voor stapje naar uw doel toewerken lijkt de meest verstandige tactiek. Toeslaan kan al tijd nog. Maagd Even op de tanden bijten. De laatste loodjes wegen het zwaarst, maar dan is uw moeilijke periode voor een poos verleden tijd. Daarna kunt u uw agenda weer wat vaker met de leuke dingen des levens vullen. Weegschaal In de stenen staat te lezen dat u zich in een liefdevolle periode bevindt. Dat zou kunnen betekenen dat u zich prettig voelt bin nen uw familie. Maar even goed dat u die ene ware persoon tegen het lijf loopt. Schorpioen Wees wat minder bescheiden op de werkvloer. Dat betaalt zich uit in een ontspannen houding thuis. En dat vindt uw omgeving weer prettig. Bovendien kan dat uw kansen in de nabije toekomst aanzienlijk ver groten. Maar, vooruitgang is niet altijd een ver betering. Steenbok Als een goede vriend uw hulp nodig heeft, laat dan alles uit uw handen vallen. Uw charme en overtuigingskracht zorgen ervoor dat iedereen dit van u accepteert. Neem uw ta ken wel uiterst serieus, zowel op de privé als op professionele gebied. fm Waterman '^0 Uit alle.macht dat grote probleem op lossen staat boven aan uw verlanglijst je. Trekken aan een dood paard heeft alleen weinig nut. Weeg de zin en de onzin van uw mooiste wens tegen elkaar af. Dat is goed voor het evenwicht in het leven. Vissen Gedraag u te allen tijde volgens uw ei gen ik. Als uw zich beter of anders voordoet dan u bent, raakt u geestelijk in de knoop. Bovendien bestaat de kans dat ande ren uw list doorzien. En dat is toch juist niet uw bedoeling? Nieuwe Waterweg Noord DOKTERSASSISTENTE (m/v) Dit recept komt van een kooiker. Kooikers zijn mensen die met een hondje een eendenkooi be heren en de gevangen dieren ter verkoop aanbo den. Dat gebeurt inmiddels niet meer. Er zijn nog wel eendenkooien, maar die worden gebruikt om de gevangen dieren te ringen. Gefokte eenden dus, waarvan de borstjes in de schappen van de supermarkt te vinden zijn. De kooiker die dit re cept bedacht heeft dan ook de eendenborst niet uit eigen vangst gehaald, maar bij de poelier. Ingrediënten: twee eendenborsten, twee eetle pels olijfolie, een doosje waterkers, een wortel, driekwart kopje geroosterde pecannoten, radijs jes en peper en zout. Voor de gemberdressing: olijfolie, balsamico- azijn, wat sojasaus, eetlepel honing, twee teentjes gehakte knoflook, een eetlepel vers geraspte gember en wat geroosterd sesamzaad. Bereidingswijze: Mix de ingrediënten van de dressing in een blen der tot er een homogeen geheel ontstaat. Bak de licht gezouten eendenborsten in de olijfolie vijf minuten aan de ene en vijf minuten aan de ande re kant. Vlees moeten binnenin nog lichtroze blij ven. Meng de waterkers en de in lucifertjes ge sneden wortel met de helft van de dressing en de andere helft met de pecannoten. Arrangeer dun gesneden plakjes eendenborst op de borden, leg er een hoopje waterkerssalade naast en giet over het geheel de dressing met pecannoten. Strooi over het geheel gehakte radijsjes. Anneke Kaiser HOYER B.V. komt gaarne in contact met kandidaten voor de functie van Ervaren Chauffeurs Brandstofdistributie M/V) voor haar onderneming, gevestigd aan de Oude Maasweg 50/ Standplaats: Botlek. Bedrijfsinformatie Hoyer Nederland BV behoort tot de Duitse Hoyer Group. Dit concern behoort tot de grotere vervoerders in Europa op het gebied van o.a. chemicaliën, levensmiddelen en brandstofdistributie. Daarnaast biedt Hoyer zijn opdrachtgevers andere faciliteiten zoals opslag, reiniging, containerreparatie e.d... Functie eisen Voor deze functie vragen wij a. Rijbewijs C E bij C. In bezit van het chauffeursdiploma goederenvervoer (CCV-B), alsmede een geldig certificaat Gevaarlijke Stoffen (ADR). Ervaring op het gebied van brandstofdistributie en enige technische kennis van het wagenpark is een must. Een klantgerichte en flexibele instelling. Goede geografische kennis van Nederland b. d. e. HOYER Nederland BV biedt geschikte kandidaten de mogelijkheid de opleiding te volgen om het ADR certificaat te behalen. De werkzaamheden De distributiewerkzaamheden worden in een 2-ploegendienst verricht met ca. 20 trekker/oplegger combinaties door geheel Nederland. In incidentele gevallen dienen ook werkzaamheden op zaterdagen en/of feestdagen verricht te worden. Honorering De primaire honorering vindt plaats op basis van de CAO Beroepsgoederenvervoer (KNV). Daarnaast biedt HOYER Nederland B.V. een goed secundair arbeidsvoorwaarden-pakket waaronder een reiskostenregeling etc. Informatie Voor nadere informatie omtrent deze functie kunt u contact opnemen met dhr. F. Kalshoven tel: 010- 2953245 of de afd. Personeelszaken (010- 2953263). Sollicitatie: Uw sollicitatie kunt u richten aan :HOYER Nederland B.V., Postbus 5160, 3197 ZH Botlek-Rt t.a.v. afd. Personeel Organisatie. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Woensdag 17 januari 2007 - Pagina 40 Het heeft er alle schijn van dat uw laatste belangrijke beslissing niet de juiste is geweest. Misschien is het verstandig uw mening bij te stellen. Want beter ten halve gekeerd dan ten hele gedwaald. Dat staat het genot nu echter niet in de weg. Centrale Huisartsen Post De Stichting Centrale Huisartsenpost Nieuwe Waterweg Noord is een zorginstelling die tot doel heeft het verlenen van spoedeisende huisartsenhulp gedurende avond, nacht en weekend voor de patiënten van de huisartsen in Maassluis, Schiedam en Vlaardingen. De Centrale Huisartsenpost Nieuwe Waterweg Noord staat op het terrein van het Vlietland Ziekenhuis in Vlaardingen. Binnen de Centrale Huisartsenpost Nieuwe Waterweg Noord, is per 1 april 2007 een vacature voor de functie van: o.b.v. een contract van gemiddeld 8 tot 12 uur per week (minimaal 1 nachtdienst en 3 enkele weekenddiensten per maand) De functie: - Aan de hand van de door de patiënten (telefonisch) verstrekte informatie de patiënten zo spoedig en adequaat mogelijk voorzien van de benodigde (medische) zorg. Hiertoe behoren o.a registreren persoonsgegevens, op basis van urgentie actie ondernemen, dienstdoende huisarts consulteren etc. - Het assisteren van de dienstdoende huisarts bij voorkomende werkzaamheden, zodat het spreekuur op een efficiënte en effectieve wijze kan worden uitgevoerd. Hiertoe behoren o.a. toedienen van injecties, assisteren bij hechten, voorlichting aan de patiënt geven, zorgen voor het gebruiksklaar zijn van instrumentarium en apparatuur etc. - Het verrichten van administratieve werkzaamheden zoals het afhandelen van recepturen, gegevens verwerken over verrichtingen in een geautomatiseerd systeem, zorgdragen voor de voorraadadministratie etc. Wij vragen: Je bent in het bezit van het diploma doktersassistente (CREBO erkend) Je hebt tenminste één jaar werkervaring. Je bent bereid om avonden, nachten en of weekenden te werken. Je beheerst de NHG-telefoonwijzer; Je beschikt over goede communicatieve en sociale vaardigheden. Je bent enthousiast, flexibel en klantgericht. Je kunt zowel zelfstandig als in teamverband werken. Je bent bereid tot het volgen van de nodige aanvullende scholing. Ons aanbod: Salariëring en arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Huisartsenzorg. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring schaal 4 met uitloop naar maximaal schaal 5 2.355,= bruto per maand. Informeren en solliciteren: Voor inhoudelijke informatie over de functie kan contact worden opgenomen met mevrouw A. van der Lely, assistente Centrale Huisartsen Post Nieuwe Waterweg Noord, telefoonnummer 06 - 12 99 08 21. Je schriftelijke sollicitatie voorzien met je CV kun je voor 01-02-2007 sturen naar C.SIob-de Bruin, Holysingel 3, 3136 LA te Vlaardingen, of per e-mail c.slob@huisartsenDost-nwn.nl International Logistics c.

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 40