■v randstad ^lastek ASSISTENT(E) TECHNISCHE DIENST WpN S FIDES Verkooptalent MAT weer samen naar school Our Roots, Your Success dé Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad hoogst persoonlijk jij wilt alles anders wij zijn een goed begin kijk voor meer banen op www.randstad.nl regio 3801 Fides heeft een wereldwijde reputatie op Onze hoogwaardige producten vinden hun het gebied van chrysanten en bloelende weg over heel de wereld, met name in potplanten. Marktgerichtheid, kwaliteits Europa, Amerika en Azië. bewustzijn, servicegerichtheid, ketendenken en betrokkenheid zijn eigenschappen die Het is onze ambitie om vernieuwend en hoog aangeschreven staan bij Fides en bij inspirerend te zijn. Onze producten kennen de internationale groep van bedrijven een hoge marktwaarde en bieden onze waarvan Fides deel uitmaakt. ketenpartners duurzaam rendement. Wij vinden gezamenlijk ondernemerschap Fides staat voor marktgerichte met onze relaties van belang voor een ontwikkeling (veredeling) van sierteelt succesvolle marktpositie van onze producten die op eigen vestigingen in het producten. buitenland worden geproduceerd. Voor onze afdeling Technische Dienst, bestaande uit vier medewerkers, zoeken wij een enthousiaste assistent(e) technische dienst. DE FUNCTIE Je ondersteunt vrij zelfstandig de manager van de afdeling in zijn werkzaamheden. Hierbij denken wij onder andere aan inkoopwerkzaamheden van technische- en niet-technische goederen. Je voert daarnaast het voorraadbeheer en je bent verantwoordelijk voor het verzenden van goederen naar de buitenlandse locaties. Je zult functioneren als vraagbaak voor collega's met vragen omtrent de officeprogramma's en je moet eenvoudige manuals schrijven voor softwarepakketten. Je zult bepaalde taken omtrent Arbo voor je rekening gaan nemen. Ook algemene administratieve werkzaamheden en het notuleren van het werkoverleg behoren tot je taken. Kortom: een gevarieerde baan met volop uitbreidingsmogelijkheden. JE PROFIEL Je bent: - servicegericht; - accuraat; - zelfstandig; - administratief onderlegd; - onderhandelingsvaardig. Je beschikt over: - MBO werk- en denkniveau; - uitstekende communicatieve vaardigheden; - verantwoordelijkheidsgevoel; - een goede beheersing van de Engelse taal; - kennis op het gebied van automatisering. WIJ BIEDEN Ben jij de juiste kandidaat, dan kun je rekenen op een uitdagende functie binnen een prettig team. Je krijgt ook een uitstekend salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Ben jij de assistent(e) die wij zoeken? Reageer dan snel! Je schriftelijke reactie kun je richten aan Marlen Smal. Voor meer informatie over deze functie kun je met haar contact opnemen of kijken op onze website www.fides.nl Fides B.V. Postbus 26,2678 zc De Lier T. 0174 43 01 00 F. 0174 53 0110 m.smal@fides.nl www.fides.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie is niet gewenst. Woensdag 17 januari 2007 - Pagina 41 industrie automatenoperator m/v met spoed, voor een grote landelijke klant. De werkzaamheden betreffen het bijvullen en Hanane Onat-Berad het verhelpen van storingen van koffie-automaten in regio (010) 204 23 36 Rotterdam. Verder bent u het visitekaartje op lokatie voor de Stadserf 46-48 klant als het gaat om klantencontact. Ben je spontaan, Schiedam accuraat, enthousiast, vind je het leuk om klantencontact te onderhouden en beschik je over goede communicatieve vaardigheden? Ben je daarnaast in het bezit van eigen vervoer en per direct beschikbaar? Reageer dan snel. hanane.onat@nl.randstad.com Lastek Nederland B.V. is de Nederlandse ver- koop-maatschappij van een Europese producent van lasapparatuur en lastoevoegmaterialen en staat al ruim 40 jaar bekend om zijn hoogwaar- /-Xnofkt"»* beautiful day for welding dige lasmaterialen en duurzame lasapparatuur. Onze medewerker Kees Stigter maakt binnenkort gebruik van de Vut-regeling, waardoor wij in de regio Rotterdam-Noord/ Westland/ Bollenstreek op zoek zijn naar een Als Verkoper in de buitendienst bezoek je klanten en potentiële klanten in jouw regio. Op een eerlijke manier adviseer je mensen bij hun keuze voor lasapparatuur en begeleidt hen bij het oplossen van lasvraagstukken. Je wordt geholpen door een professioneel team vanuit de hoofdvestiging te Lexmond en uiteraard zorgen wij vooraf voor een gedegen technische opleiding. Ben je een geboren verkooptalent, heb je affiniteit met techniek en ben je in het bezit van rijbewijs B, mail of schrijf ons dan voor deze zeer afwisselende job. Als je kunt lassen is dit een belangrijke pré, maar zo niet dan hebben wij deskundigen die je dit snel aanleren. Ben jij onze kandidaat Mail dan je gegevens naar; tinus.dekreij@lastek.nl of stuur je sollicitatiebrief per post naar Lastek Nederland B.V. 4 Postbus 4 4128 ZV Lexmond 4 Tel. 0347 - 341560 In het Samenwerkingsverband Weer Samen Naar School Schiedam, Vlaardingen en Maassluis werken 52 basisscholen en 5 speciale basisscholen met ongeveer 16000 leerlingen samen onder het motto "onderwijs is maatwerk". Wegens vertrek van een medewerker zoekt net team van de centrale dienst een nieuwe collega voor een parttime dienstverband van 3 dagen. - Vind je dat kinderen in het regulier basisonderwijs horen als het kan en pas naar het speciaal basisonderwijs gaan als het moet? - Heb je vaardigheden als coach om leraren te begeleiden die een goed onderwijs aanbod willen realiseren voor leerlingen die zich anders dan gemiddeld ontwikkelen? - Kun je goed onderhandelen? - Vind je het interessant om in een multidisciplinair team te werken? - Ben je een teamspeler? - Heb je aantoonbare kennis van ontwikkelingspsychologie, orthodidactiek en orthopedagogiek? - Heb je een aantal jaren ervaring als leraar in het (speciaal) basisonderwijs of speciaal onderwijs? - Heb je een positieve instelling en ben je altijd op zoek naar oplossingen? Dan is het werk als WSNS medewerker misschien iets voor jou! Stuur voor 31 januari 2007 een brief met CV naar WSNS 3801 t.a.v. mw. drs. M.D. de Sterke, Dillenburgsingel 10, 3136 EB Vlaardingen of per e-mail aan administratie@wsns3801.nl. Wil je meer weten? Bel 010-2736007 en vraag naar Monique de Sterke of Geert Jan Vonk. Kijk op onze website (www.wsns3801 .nl) voor meer informatie over onze organi satie. Mailen kan natuurlijk ook via administratie@wsns3801.nl.

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 41