STOPPEN MET ROKEN ENAFVALLEN GEMAKKELIJK EN SNEL Nog even wachten I» s i» ia u li ia s Alle zoete en hartige broodjes Deze week nieuw: Ammerlaan meerkoren kakker Q arflMerLaan Vandaag koning, morgen schlemiel' Waterweg Topscorer II II II ii II II ii II H tt »i ti «i z u r il il il II II II II II «I dé Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad VLAARDINGEN - Bij VFC gieren nog enkele dagen de zenuwen door de kelen. Dat begon zondag al tij dens de thuiswedstrijd te gen Scheveningen. Er mocht immers, om het zicht op de tweede perio- detitel niet te verliezen, niet verloren worden. Bo vendien mocht concurrent Velo niet winnen van kop loper Verburch. Om kwart voor vier bleken alle kwart jes naar de goed kant te zijn gevallen. De Vlaardingers speelden gelijk (0-0) en Velo verloor (0-1). Nog is de eindstreep daarmee niet bereikt, want zondag moet de laatste horde genomen worden. VFC hoeft dan zelf niet in actie te komen en staat werkeloos langs de kant als toeschouwer bij de con frontatie tussen Den Hoorn en Verburch, dat souverein het klassement van de tweede periode aanvoert. Omdat de ploeg uit Poeldijk de eerste pe riode al in de knip heeft gaat de tweede naar de nummer twee: VFC of Den Hoorn. En u begrijpt het al: Verburch moet weer win nen om VFC in het zadel te helpen. 'Ongelofelijk', beaamt trai ner Arwin Verburgh. De Vlaardingers startten met de doelstelling om tussen plek vijf en acht te finishen, maar leken na een misluk te competitiestart het 'bre- kebeentje' van de derde klasse te worden. 'We staan nu vierde', stelt de trainer, die onlangs zijn contract verlengde, vast. 'De ommekeer? Wat mij betreft is dat de uitwed strijd tegen Mozaiek. Een bizarre wedstrijd met wind, regen en plassen op het veld. Ik heb de jongens toen op het hart gedrukt zich te bewijzen. Om te to nen, dat ze de sterkste zijn. Vervolgens hebben we in Eerbeek tijdens een trai ningskamp hard aan het collectief getimmerd. Dat heeft effect gehad, want daarna pakten we wel ze ven punten uit drie wed strijden.' 6. Zwaluwen 1,72 (31- 18); 7. PPSC 1,68 (32-19); 8. HSC/zo 1,60 (37- 23): 10. HVO 1.33 (32-24). Schiedam Hof van Spaland 23 (OIO) 471 69 69 wwrw.bakkerammerlaan.nl Aanbieding geldig van donderdag 1 februari t/m woensdag 7 februari. VLAARDINGEN - 'Van Geest geselt PPSC' kop te vorige week het AD/RD nadat DVO'32 via drie treffers van Mi chel van Geest de voor de rust opgelopen 3-0 achterstand had omge zet in een gelijkspel. 'Ik had het zelf niet gele zen. Mijn collega's wezen me er de volgende dag op. Ach, ik ben er niet zo van onder de indruk. Vandaag ben je de koning, morgen de schle miel', relativeert DVO's topscorer, die op een totaal van zes kwam. Dat de Vlaardingers in Schiedam alsnog een voor onmoge lijk gehouden remise in de wacht sleepten, is volgens de goaltjesdief niet eens zo opmerkelijk. 'PPSC was wat makkelijk aan zeker twee van zijn drie doelpunten gekomen. We hadden echter geens zins het gevoel, dat we de mindere waren. Sterker nog, fysiek wonnen we alle duels.' Toen het vervol gens op slag van rust 3-1 werd, veerden Van Geest en zijn maten helemaal op. 'In de mst hebben we dan ook afgesproken om kalm te blijven, om te blijven voetballen en er voor te zorgen geen kaarten te pakken.' Dat hij er vervol gens nog twee in knalde zorgde niet voor persoon lijke euforie. 'Na afloop re gende het schouderldop- jes. Goed gedaan Mich, zeiden de supporters. Ik loop lang genoeg mee om dergelijke lofuitingen te relativeren. Mijn naam mag dan wel vet in de krant staan: het is een prestatie van het col lectief.' Michel van Geest relativeert de euforie over zijn drie punten 'Zoiets doe je met zijn allen.' foto: roel dukstra Nog even wachten VFC bleef zondag in de race voor de tweede periodetitel. De Vlaardingers speelden doelpuntloos gelijk tegen Scheveningen en vernamen later dat concurrent Velo de volle winst had ingeleverd bij Verburch. Zondag volgt de ontknoping. Woensdag 31 januari 2007 - Pagina 10 Behoort u ook tot die groep mensen die vast besloten zijn het roken op te geven maar het helaas niet volhouden? Heeft u ook van die situaties of gewoonten waarbij u bijna automatisch een sigaret pakt ofschoon u er eigenlijk mee wil stoppen? Indien u stopt met roken kunt u uw lichaam weer in goede conditie brengen. Heerlijk om weer meer zuurstof te kunnen inademen, veel beter te ruiken en te proeven. Geen hoofdpijn, niet meer kortademig, geen kwellende rokershoest, niet meer afhankelijk van nicotine. Is dit geen goede motivatie om te stoppen? Met onze methode kunnen wij u in één keer definitief van het roken afhelpen. Bij de oren zetten wij drie steriele puntjes in die het lichaam snel ontgiften en ervoor zorgen dat u binnen vier dagen geen nicotine meer in uw bloed heeft, dit wordt afgevoerd via de natuurlijke weg. Omdat dit zo snel gaat heeft het lichaam geen tijd voor afkick verschijnselen, zou uzelf stoppen zonder hulpmiddelen dan duurt het ongeveer een maand voordat de nicotine eruit is en dan komen juist die nare bijverschijnselen. Zodra deze zijn geplaatst beginnen ze direkt te werken en u zult merken dat de zin om te roken direkt gaat afnemen. Ook krijgt u een puntje dat ervoor zorgt dat u niet gaat snoepen zodat u dus niet dikker wordt. De puntjes vallen er na twaalf dagen vanzelf uit. Deze methode wordt ook wel auriculo-therapie ge noemd, dit staat voor oor acupunctuur, en is één van de veiligste behandelmethoden. De ervaring leert dat deze zichzelf bewezen heeft doordat er duizenden mensen baat bij hebben gehad. Ons slagingspercentage is 97 Wij geven een levenslange garantie op de behande ling. Mocht u toch weer terugvallen in uw oude gewoon te binnen een halfjaar, dan krijgt u van ons een geheel gratis tweede behandeling. Daarna betaalt u slechts een kleine vergoeding. Onze behandelwijze heeft regelmatig positieve aandacht gekregen van diverse actualteiten programma's op TV. O Ook kunt u bij ons terecht om af te vallen. U krijgt dan twee puntjes in beide oren die het honger- en snoepgevoel totaal wegdrukken en de spijsvertering helpt te stimuleren en dus sneller op gang brengt. Dit in combinatie met een uitgekiend dieët schema waar gewone alledaagse dingen opstaan en waar ook het hele gezin van kan mee eten en u zoveel eet dat u geen hongergevoel overhoudt. De resultaten hiervan zijn dat u in een maand 6 tot 8 kilo afvalt. Op donderdag 15 februari zijn wij weer aanwezig in wijkcentrum "Oost", Boerhaavelaan 79 in Schiedam. Wij werken uitsluitend op afspraak, voor meer informatie of het maken van een afspraak kunt u bellen naar de praktijk voor auriculo therapie, Slenkweg 2 te Ressen-Bemmel. Tel. 0481- 451414. Tevens hebben wij ruime ervaring met behandelen van groepen en bedrijven. Bezoek ook onze website: www.gwspeek.nl VLAARDINGEN - Victo- ria'04 leed zaterdag de tweede achtereen volgende nederlaag. Ditmaal was Duno te sterk. De stand (gebaseerd op het doelgemiddel- de): 1. Hargasport/za 2,50 (40 doelpunten voor, 16 tegen); 2. Victoria'04/za 2,20 (33-15); 3. SVDPW 2,15 (43- 20); 4 en 5. WK 1,90 (42- 22) en HSC/za 1,90 (38-20); 9. HBSS 1,43 (33-23); f as

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 10