Alfahulpen BCC opent ook in Vlaardingen MOURIK mvfinnflETiH- Het Nieuwe Stadsblad Weekend medewerkers VERKOPERS (M/V) MAGAZIJNMEDEWERKER (M/V) HULPVERKOPERS (KOOPAVOND-ZATERDAG) (M/V) Machinisten Leerling-Machinisten m/v Wij zoeken buitengewoon behulpzame en betrokken (3 - 27 uur per week) Buitengewoon bijzonder vinden wij alfahulpen die samen met inwoners van Schiedam, Vlaardingen, Maassluis en Maasland zorgen voor een schoon huis. Juist daar waar een schoon huis niet meer gewoon is. Omdat jonge, oude, of zieke mensen hun huis soms zelf niet kunnen schoonmaken. In dat geval geeft de gemeente aan deze burgers een beschikking waarmee zij huishoudelijke hulp kunnen aanvragen. Een schoon huis, wat voor anderen gewoon is, wordt dan bijzonder. En dat werk binnenshuis vinden wij weer buitengewoon bijzonder. Interesse? Bel voor meer informatie met de alfa-coördinatoren, dagelijks tussen 8.30 en 10.00 uur, of tussen 13.00 en 14.00 uur op tel. (010) 24 63 551, 545 of 546. Je sollicitatiebrief en cv zien we graag uiterlijk 16 februari 2007 tegemoet. Je kunt deze sturen naar: Careyn (voorheenThuiszorg Nieuwe Waterweg-Noord), t.a.v. Sandra Bos, Postbus 900, 3100 AX Schiedam. BCC is sterkgroeiend en één van de grootste en succesvolste elektro-retailers in Nederland. BCC heeft inmiddels 42 moderne en trendsettende vestigingen verspreid over een groot deel van Nederland met 1200 enthousiaste medewerkers. BCC is onderdeel van KESA, een multinational met toonaangevende vestigingen in 9 landen. BCC wil uitgroeien tot 8Q vestigingen in de komende B jaar. Onze overzichtelijke winkels behoren tot de mooiste van Europa en bieden een prettige winkelsfeer en een ruim assortiment. Dat werken bij BCC geweldig is blijkt wel uit onze hoge medewerkerstevredenheidscijfers. Voor ons nieuw te openen vestiging in Vlaardingen zijn wij op zoek naar: Bob Autowas is inmiddels een begrip in de regio op het gebied van auto's wassen. Ruim 200.000 klanten bezoeken jaarlijks onze wasstraten en we zijn er van overtuigd dat we ook dit jaar weer een forse groei zullen mee maken. Hierdoor zijn we zowel voor de vestiging in Rotterdam Zuid als in Schiedam op zoek naar: Voor de zaterdagen en/of zondagen. Het autowassen gebeurt machinaal, waardoor je met name afwisse lend bezig bent met verkopen, het begeleiden van de klanten door de wasstraat, beheer en onderhouds werkzaamheden. Je werkt in het weekend in een team van 5 man. Naast de weekenden is er volop werk in de vakantie periodes. Ben je enthousiast en lekker actief. Durf je te verkopen, maar ook een borstel in je handen te nemen? Kan je een gastheer of gastvrouw zijn? Stuur dan je mail inclusief CV naar rudy@bobautowas.nl of schrijf je brief met CV naar Bob Autowas, 's Gravelandseweg 412, 3125 BK Schiedam. Kijk ook eens op www.bobautowas.nl nï W*- Grondverzet en wegenbouw Burgerlijke en utiliteitsbouw Industriële reiniging Mechanisch werk Milieutechniek Betonreparatie en conservering Projectontwikkeling Speciale producten Wij bieden: Een plezierige werksfeer en prima arbeidsvoorwaarden Doorgroeimogelijkheden voor mensen met ambitie Een eigen trainingscentrum om je op te leiden tot deskundig verkoopspecialist Ruimte voor flexibele werktijden voor fulltime en parttime medewerkers Een goed salaris De mogelijkheid extra te verdienen via prestatie-bonussen Speciale personeelskortingen Wij verwachten: Sterke motivatie Flexibele en klantgerichte instelling Enthousiasme en openheid Initiatief en passie Heb jij gevoel voor service en wil jij horen bij een succesvol en sterk groeiend (internationale) organisatie? Solliciteer dan snel! Stuur je sollicitatie met C.V. naar jobs@bcc.nl of naar BCC, afdeling P&O, postbus 75513, 1118 ZN Schiphol. Voor meer informatie bezoek onze website www.bcc.nl Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld. WWW.BCC.NL voor meer informaHe over BCC, bovenstaande functies of andere vacatures. Mouriks brede scala van werkzaamheden voor industrie en overheid wordt uitgevoerd met circa 1.800 medewerk(st)ers en een modern materieelpark. Mourik is een bedrijf met een sterk wij-gevoel en laat zich omschrijven als innoverend, probleemoplossend, betrouw baar en gezond. Het beleid is erop gericht niet de grootste, wel de beste te zijn. probleemoplossers Onze werkmaatschappij Mourik Services B.V. gevestigd te Botlek-Rotterdam is actief op het gebied van multi disciplinaire nieuwbouw- en onderhoudswerkzaam heden voor met name de sectoren (petro)chemie, energie, metaal, infrastructuur en milieu. De disciplines zijn o.a. mechanisch werk, industriële reiniging, civiel werk en asbestsanering. In verband met uitbreiding van onze werkzaamheden zoeken wij voor het bedienen van onze hogedrukunits en vacuümtankwagens. Uw profiel U bent in het bezit van rijbewijs C U heeft een CCV-b diploma U beheerst de Nederlandse taal Het bezit van de volgende certificaten geniet voorkeur: ADRA/LG-certificaat Basis Veiligheid VCA Druk Vacuüm Machinist Hoge Druk Machinist U krijgt binnen onze organisatie een opleiding en training voor het bedienen van onze hogedruk-units en vacuümtankwagens. Tijdens de opleiding wordt u ingezet bij alle voorkomende industriële reinigingswerkzaamheden. De opleiding en training bestaat o.a. uit het behalen van: Rijbewijs C Diploma CCV-b ADRA/LG-certificaat Basis Veiligheid VCA certificaat Certificaat Druk Vacuüm Machinist Certificaat Hoge Druk Machinist Uw profiel Opleiding op VMBO-niveau U beheerst de Nederlandse taal Wij verwachten: - een klantgerichte, pro-actieve en flexibele instelling - gevoel voor kwaliteit, veiligheid en milieu - daadkracht en verantwoordelijkheidsgevoel - stressbestendigheid en doorzettingsvermogen - geen "9 tot 5"-mentaliteit - bereidheid tot het volgen van cursussen Wij bieden: - een plezierige werksfeer met een open cultuur voor initiatieven - een omgeving waar hard gewerkt wordt met plaats voor een gezonde dosis humor - modern materieel en prima faciliteiten - uitdagend en afwisselend werk bij een solide, gerenommeerd bedrijf met een breed scala van activiteiten - goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden Wij nodigen zowel mannen als vrouwen uit om te reageren Voor nadere informatie kunt u tijdens kantooruren contact opnemen met de heer Patrick Korver, afdeling Personeel Organisatie, telefoonnummer 010-296 55 54. U kunt uw schriftelijke sollicitatie of e-mail voorzien van C.V. sturen aan de afdeling P&O van: Mourik Services B.V. Postbus 1202, 3180 AE Rozenburg Telefoon 010-296 55 55 E-mail: werkenbij@mourik.com Telefax 010-296 55 59 www.mourik.com

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 54