stadsregio.info r www.stadsregio.info bouwen aan samenhang BEKENDMAKING ALGEMENE WET BESTUURSRECHT dé Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad SCHIEDAM - De nieuwe is lamitische school die Stich ting Islamitisch College ko mend schooljaar (2007- 2008) in Schiedam Nieuw- land zal openen gaat Ababil heten. Dat maakte het stichtingbestuur onlangs bekend, tijdens de uitrei king van de prijsvraag voor de beste naam voor de school die vorig jaar werd uitgeloofd. De hoofdprijs, een volledig ver zorgde Oemrah (kleine bede vaart) gaat hiermee naar de 9- jarige Shaymae Beladel uit Delft. Ababil betekent zwermen (vo gels). Ze worden genoemd in een vers in de Koran waarin ze de Ka'ba (een heilig gebouw in Mekka). De jury, die bestond uitbestuur, ouders en leer krachten koos uit de ruim 200 inzendingen de winnende naam. Verscheidenheid Mohamed Talbi, bestuurlid van de Stichting Islamitisch College legt uit waarom juist deze naam is gekozen: "Het Arabische woord geeft aan dat het om een grote hoeveelheid vogels gaat en wij hopen dat veel leerlingen voor deze school zullen kiezen. Ook was de verscheidenheid in soort en kleur binnen de zwerm vogels verschillend, net zoals dat bij onze leerlingen zal zijn. En het waren kleine vogeltjes; Ababil is een basisschool, dus met kleine kinderen." "Is dit in Schiedam? Het lijkt me meer iets uit Amerika", was de reactie van een geboren en getogen Schiedamse bij het zien van deze foto. Jazeker, dit is in Schiedam, en ik kan je garanderen dat je er al heel vaak onderdoor bent gelopen. Maar... waar is dat dan Dat zeg ik lekker niet, maar ik kan je wel een tip geven. Kijk eens om hoog (Foto en tekst:Gert Jan van Noorden www.showdesign.nl) Kerkdiensten Zondag 18 februari zijn er in de Christelijke Gerefor meerde Hoeksteenkerk (hoek Warande/BK-laan) kerkdiensten om 9.30 en 16.30 uur. Voorganger is ds. W. van Sorge. Zaterdag 17.00 uur eucha ristieviering met ziekenzal ving in de.StJan_de Doper. - Visitatiekerk, Mgr.Nolens- laan 99, m.m.v. het Koor Laus Deo, voorgangers Pater Leo de Jong O.P. en Pastor Lidwien Meijer. Zondag 10.30 uur een gezamenlijke eucharistieviering met de Oud Katholieke Parochie H. Johannes de Doper, voor gangers Pastoor P. van Til burg en Pater Leo de Jong Protestantse Kerk Schie- dam-stad,aanvang 10.00 uur: Grote Kerk ds.J. Vis- beek m.m.v. 'Vocalis St.Jan .'Magnalja Deikerk ds. de Goede. Bethelkapel ds. G. Nagel, Delft. Lutherse Kerk ds. T. Zevenbergen (HA). In de Nederlands Gerefor meerde Kerk aan de West- vest 30 zijn zondag diensten om 9.30 en 16.30 uur voor ganger Ds. F.H. Blokhuis. Zondag is er een dienst om 10.30 uur bij de Vrijzinnige Geloofsgemeenschap aan de Westvest 90-92, voorganger is Dr. E.P. Meijering. Zondag bij de Herst. Herv. Gemeente een dienst om 10 uur in het Accent College, om 17.00 uur in de'Grote Kerk, voorganger Ds. W. Ver boom. In de Liduinabasiliek aan de Singel 104 is zaterdag om 18 uur een Stille Heilige mis, zondag om 10.15 uur Gezon gen Hoogmis, predikatie pastoor P.M. Vismans. STADSREGIO ROTTERDAM BEKENDMAKINGEN ALGEMENE WET BESTUURSRECHT Albrandswaard Barendrecht Bernisse Brielle Capelle aan den IJssel Hellevoetsluis Krimpen aan den IJssel Lansingerland Maassluis Ridderkerk Rotterdam Rozenburg Schiedam Spijkenisse Vlaardingen Westvoorne Het dagelijks bestuur van de stadsregio Rotterdam maakt bekend dat de regioraad op 31 januari 2007 heeft besloten: 1 in te stemmen met de monitoringsrapportage Regionaal Groenblauw Structuurplan (RGSP2) 2006; 2 het project Tussenstuk Hoekse Park-West en Boterdorpse polder in plaats van 1e prioriteit nu 2e prioriteit te geven; 3 de fietsverbinding in Tussenstuk Hoekse Park-West en Boterdorpse polder in plaats van 1e prioriteit nu 2e prioriteit te geven; 4 de doelstelling uit het Regionaal Groenblauw Structuurplan betreffende de realisatie van projecten vóór 2010, samen 993 hectaren, te verhogen naar 1129 hectaren; 5 het aantal hectaren aan 1e prioriteitprojecten in het Regionaal Groenblauw Structuurplan te bepalen op 2960 hectaren (bedroeg 2978 hectaren). De doelstelling voor 2010 te handhaven op het uitvoeringsgereed hebben van 2354 hectaren; 6 de Proactieve milieuaanpak RR2020 vast te stellen; 7 de Proactieve milieuaanpak RR2020 ten bedrage van 365.000 euro in 2007 (exclusief luchtkwaliteit) voor 300.000 euro te betalen uit de beschikbaar gestelde FES-gelden en de overige 65.000 euro te financieren uit het budget 2007; 8 het vrijvallende milieubudget van 2006 ten bedrage van 300.000 euro over te hevelen naar het milieubudget voor 2007 en in te zetten voor de proactieve milieuaanpak. Deze besluiten liggen van donderdag 15 februari 2007 tot en met woensdag 28 maart 2007 op werkdagen (gedurende de aldaar gebruikelijke openingstijden) ter inzage in de gemeentehuizen binnen het werkgebied van de stadsregio Rotterdam, alsmede (van 8.30 tot 17.00 uur) bij het Bestuurlijk Informatiecentrum (BIDOC) van de Bestuursdienst Rotterdam, kamer 100 van het Stadskantoor, ingang Rodezand 18 te Rotterdam. De voorstellen die aan deze besluiten ten grondslag liggen, zijn daar eveneens te raadplegen. Rotterdam, 7 februari 2007, het dagelijks bestuur van de Stadsregio Rotterdam, de plv. secretaris, P.A.C. Vonk de voorzitter, mr I.W. Opstelten Woensdag 14 februari 2007 - Pagina 17 Een school vol vogeltjes

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 17