Professionele zorg met een persoonlijk gezicht VERKOPERS m/v Tai Chi Chuan ■1 Volslagen loodgieter Halfwas loodgieter Verzorgende/ Verpleegkundige Gouwe Zorg Tel.: 010 - 474 80 79 van 142 voor v.a. 65 per persoon P&OV* Ferries dé Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad Voor opgave van uw advertentie of informatie, bel: (0900) 700 07 11 Powered by JobTrack.nl Ben je van harte welkom op Het nieuwe Einstein! Loodgieters- en installatiebedrijf A. J. van Poppelen zoekt: Loodgieters- en installatiebedrijf A. J. van Poppelen fik Vetteoordskade (zijstr. Westhavenkade), Vlaardingen Ontspannen en genieten is natuurlijk de basis van lekker leven. Daarom hebben Zwaluwhoeve en P&O Ferries de handen ineen geslagen en een scherp geprijsde relax minivakantie samengesteld. Uw 3-daagse reis begint aan boord van de luxe Cruisefer- ries van P&O Ferries met mooie lounges, shops, ver schillende restaurants, live entertainment, bioscopen en een casino. Speciaal voor deze gelegenheid, is een lounge ingericht voor massagebehandelingen van specialistes van Wellness Centre De Zwaluwhoeve. Na een ontspannen nacht in uw eigen cabin met douche en toilet, bezoekt u overdag pittoresk York in Noord-En - geland. Massages De massages worden op heen- of terugreis (op inde ling) gegeven. U krijgt een 25 minuten durende heerlijke Gelaatsmassage of een Hot- stone Massage. Woensdag 14 februari 2007 - Pagina 36 anenmarkt Locatie Hoogvliet Locatie Albrandswaard 010 2957212 www.einsteinlyceum.nl Het nieuwe Einstein info@einsteinlyceum.nl Als je altijd al je eigen weg ging openbare scholengemeenschap voor vmbo-tl, havo, atheneum en gymnasium, tweetalig havo, tweetalig atheneum en gymnasium voor voornamelijk burgerwerk: en een kennis van lood- en zinkwerk is een pre. telefoonnummer: 06-20 489 369 4e Indusrriestraaf 11 b-c 3133 EK Vloordingen 010-232 97 16 E-mail: QivQnooooelenloodQierers@herner.nl Of je nu verzorgende bent op niveau 2,3 of 3AG/IG en 4, kijk dan snel op www.gouwezorg.nl als je goed geregeld, afwisselend werk wilt met veel Inspraak in de planning. Info? www.gouwezorg.nl of (010) 409 00 60 Ben jij jong en dynamisch? Dat komt goed uit, want dat zijn wij ook! Ben je ook nog enthousiast, ambitieus, gemotiveerd, flexibel en een teamplayer? Dan zijn wij wellicht op zoek naar jou: als uitgeslapen collega die zin heeft in een droomcarrière en met ons mee wil groeien. Voor ons Beter Bed filiaal in VLAARDINGEN zijn wij op zoek naar enkele FULL-TIME Werken bij Beter Bed. Wij bieden je een uitdagende omgeving met alle ruimte voor jouw persoonlijke visie, ontwikkeling en volop doorgroei mogelijkheden. Je komt te werken in een jonge onderneming en prettige werksfeer. Onze arbeidsvoorwaarden zijn uitstekend. Kijk voor meer informatie op www.beterbed^il Lijkt het je wat? Stuur dan een (korte) brief met motivatie en CV naar Beter Bed BV, t.a.v. Antita Nuvelstijn, Gerard Burgerlaan 18, 3131 KZ Vlaardingen of mail naar filiaal.vlaardingen@beterbed.nl Beter slapen voor een betere prijs. Beter Bed BV is één van de werkmaatschappijen van de beursgenoteerde Beter Bed Holding NV die zich toelegt op de verkoop van slaapkamermeubelen en aanverwante artikelen. Met zo'n 700 enthousiaste medewerkers heeft Beter Bed via bijna 80 winkels een optimale dekking in Nederland. De formule die Beter Bed zo succesvol maakt kenmerkt zich door een zeer uitgebreid assortiment, aantrekkelijke prijzen, uitermate klantgericht denken en verregaande serviceverlening. Tai Chi is een ontspannen en weldadige manier van bewegen en mediteren. Door de langzame en geconcentreerde bewegingen, gecombineerd met een uitgebalanceerde ademhaling worden lichaam en geest tot rust gebracht. Tijdens Tai Chi wordt men zich bewust van de spanningen in het eigen lichaam en leert men deze spanningen op te heffen. Tai Chi kan op deze wijze bij dragen aan een gezond leven. Op dinsdagavond van 20 tot 21 uur is een nieuwe beginnersgroep van start gegaan. Wie geïnteresseerd is kan daar nog bij aansluiten. Voor meer info: www.sportschoolthomas.nl SPORTSCHOOL EGBERTH THOMAS WGGGNGR huis-aan-huiskranten Wellness-Cruise 3-daagse Zwaluwhoeve-Cruise: v.a. 65 p.p. Vertrek dinsdag 19 maart 2007 Prijs o.b.v. volledig bezette Inside cabin. Toeslag zeezicht: 28 per cabin Inbegrepen 2 overnachtingen aan boord in Inside cabin (o.b.v. volledige bezetting) Massagebehandeling van 25 minuten door een Zwaluwhoeve specialiste op heen- of terugreis Busvervoer in Engeland naar York Vrije dag in York LI kunt uw halfpension maaltijdenpakket (2 maal ontbijt en diner) vooraf bijboeken: 60 p.p. Boekingen Er is een beperkt aantal plaatsen beschikbaar, dus bel snel: 020-201 33 33 (ma - za 09.00 -18.00 uur) en vermeld WEG - Zwaluwhoeve Wellness- Cruise. Boek uiterlijk 3 maart 2007.

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 36