Automonteur EH2M33031 Het Nieuwe Stadsblad Onderneem het met Autosmart AUTOCHART WH JIJ EEN LEUKE JOB EEN NIEUW MOBIELTJE P SMS BAN JUBNAAB 4411 www.pakopdiejob.nl debitel shop ter overname www.autosmart.nl van het jaar Award Bouw mee aan het succes van Autobedrijf J. v. Toorn B.V. She's a Liar', zomaar een paar hits die de Dolly Dots tussen 1979 en 1988 scoorden. In dat laatste jaar hadden de zes mei den het wel gezien. Op 2 oktober volgde een groot afscheidscon cert in The Escape in Amster dam waarna iedereen zijn ei gen weg ging. Tot voor kort dus. Speciaal voor De Vrien den van Amstel Live besloten de Dots nog éénmaal bij el kaar te komen. Dat beviel zo goed dat de dames besloten tot een groot reünieconcert in Ahoy. Alleen dat ze nog zo populair zouden zijn... Eén concert werd twee en twee concerten werden drie. Voor de gelegenheid zijn de Dots weer als vanouds met z'n zes sen. In 1985 verliet Anita Heilker haar vijf maatjes om zich te wij den aan het moederschap. Van af dat moment waren er nog maar vijf (Angéla Kramers, Est her Oosterbeek, Patty Zomer, Ria Brieffies en Angela Groot huizen). Vijf Dots, inmiddels al lemaal vrouwen van in de veer tig, die we over een aantal Wees er snel bij, want deze zes meiden zijn nog steeds razend populair! De kaartverkoop voor het concert van 27 mei in Ahoy loopt maanden kunnen bewonderen via Ticket Service of0900-3001250. Ook de Free Record Shop, VW en GWK verkopen kaarten. Ze kosten €39,50, €38,- en €36,50. in Rotterdam, in Ahoy. Het concert begint om 20.15 uur. Kijk ook regelmatig op de website www.dollydots.tv foto: nickvan ormondt Metz on Sunday jubileert ROTTERDAM - Zondag 18 februari gaat Metz on Sun day haar vijftigste editie be leven! Voor deze feestelijke avond zal dj Mark van Dale een speciale, 4-uur durende dj-set in het Prinses Theater neer zetten. Hij weet als geen ander wat opbouwen is en staat garant voor een fantas tische muzikale rondreis. Mark van Dale, alom erkend als een van de belangrijkste pioniers van de vaderlandse dansscène, bekroonde on langs zijn 25-jarig dj/produ cer bestaan met een groots feest begin december in Rot terdam. Behalve fijne tunes zullen lekkere hapjes, het ge zellige Metz publiek en na tuurlijk de fantastische loca tie van het nostalgische Prin ses Theater in Historisch Delfshaven, gaan zorgen voor een onvergetelijke avond die om 18.00 uur be gint. Onderzoek naar museumnacht ROTTERDAM - Stichting Rotterdamse Museumnacht start een publieksonderzoek naar het effect van de Rotter damse Museumnacht. De stichting wil namelijk een nieuwe koers gaan varen. Het onderzoek moet uitwij zen of een bezoek aan de Museumnacht zorgt voor een andere houding ten aan zien van culturele instellin gen en uiteindelijk leidt tot een frequenter museum- en galeriebezoek. Het is voor het eerst dat de echte effec ten van het evenement ge meten worden. De resulta ten volgen in december. ROTTERDAM - Het lijkt nog mijlenver weg, toch is het raadzaam nu vast kaarten te bestellen. Op zondag 27 mei geven de Dolly Dots een reünieconcert in Ahoy. Twee andere concerten, 25 en 26 mei, waren in no-time uitverkocht, vandaar. Woensdag 14 februari 2007 - Pagina 37 Autosmart is een bewezen franchiseformule voor de lokale verkoop van eersteklas autoreinigings- producten. Wil jij jouw ondernemerstalenten ook bewezen zien? Reageer dan vandaag nog via info@autosmart.nl Ons aanbod: Ondernemersinkomen €75.000 100% ondersteuning op maat. Potentieel zeer bereidwillige klantenkring. Jouw inbreng: 100% motivatie en inzet. Verantwoorde investering vereist. INTERNATIONAL Topleverancier van autoreinigingsproducten Bel: 0800-AUTOSMART (0800-288 67 62) E-mail: info@autosmart.nl BFA Franchisegever LEON SEAT is één van de snelst groeiende auto-merken in Europa met een prachtige, op elkaar afgestemde reeks modellen. Om de bekende service en kwaliteit te bieden die wij al jaren vanzelf sprekend vinden, zijn wij per direct op zoek naar gemotiveerde mensen voor de functie van: In onze werkplaats hebben we plaats voor een allround monteur. Je gaat werken in een team waar zelfstandigheid en samenwerken de ideale combinatie is gebleken. Wat ga je doen: Het onderhouden en repareren van klanten auto's. Rijklaar maken van nieuwe en gebruikte auto's. Het profiel: Naast interesse in auto's en techniek, zijn ook enthousiasme, doorzettingsvermogen, initiatief en collegialiteit belangrijke eigenschappen. Wij bieden: Een goede werksfeer en een passend salaris. Wij hebben goede secundaire voorwaarden en de mogelijkheid tot het volgen van praktijk en online cursussen. Indien je denkt dat jij ons voldoende kunt bieden en wij jou, schrijf dan binnen 14 dagen een sollicitatiebrief met CV naar: Autobedrijf j. van Toorn B.V., t.a.v. J. van Toorn, Dirk de Derdelaan 18, 3132 HJ Vlaardingen. Voor meer informatie over deze functie kun je bellen met 010-435 94 74. auto emoción Dolly Dots in Ahoy 'Radio, Tell it all about Boys, L§, mOBILE Vraag naar de voorwaarden

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 37