M metalas Banenmarkt metalas machinefabriek b.v. P. A. van der Kooij metalas machinefabriek b.v. fKOERS EBELI dé Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad Naast machinale bewerkingen heeft Metalas Machinefabriek zich gespecialiseerd in oppervlaktebewerkingen - Thermisch spuiten - Speciaal lassen 50% van de werkzaamheden heeft te maken met reparatiewerk. Het personeelsbestand omvat ca. 24 medewerkers. GezochtWerkvoorbereider Functie-inhoud: - Orderverwerking - Inkopen van benodigde materialen - Contact met klant voor technische gegevens - Verzenden van goederen Gedacht wordt aan: - Werktuigbouwkundige MBO - Enkele jaren ervaring in een soortgelijke functie - Bereid om praktische kennis te verbreden Gezocht: Technisch Adviseur Functie-inhoud: - Adviseren intern extern - Uitwerken offertes - Werkvoorbereiding - Onderhouden externe contacten Gedacht wordt aan: - Werktuigbouwkundige MBO/HBO - Minimaal 6 jaar ervaring - Goede contactuele en communicatieve vaardigheden - Praktische en flexibele instelling - Bereid om praktische/theoretische kennis te verbreden Uw schriftelijke sollicitatie met cv kunt u richten aan onderstaand adres. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de procedure. Voor informatie kunt u contact opnemen met dhr. C. de Visser, directeur. E-mail c.devisser@metalas.nl James Wattweg 28, 3133 KK Vlaardingen Ons bedrijf is direct gelegen bij het station Vlaardingen-West. 010- 4356700 (www.metalas.nl) GLOBAL LOGISTIC SERVICES ACCOUNT MANAGER CHEMICAL LOGISTICS m/v BOEKHOUDKUNDIG MEDEWERKER m/v Voor haar transporlacfiviteiten beschikt R.M.I over een vloot v^ari 2300 tankeontainers. R.M.I. verzorgt tevens totale logistieke managementalter- natieven in de supply chain. Door het aanbod van een complete range van transport opties garandeert R.M.I. haar klanten kwaliteit, maximale flexibiliteit en kostenefficiëntie. Yom- bartntr ui Tmnijnstt h ckduv Sufpvrt WWW.rtTli.nl OPEL Monteur voor het afleveringsklaarmaken van nieuwe personen- en bedrijfsauto's m/v Autotechnicus in het bezit van APK Ervaren werkplaatsreceptionist voor ca. 20 uur per week Autoschadehersteller voor ons autoschadebedrijf m/v f0 Enthousiaste medewerkers gezocht - Timmerlieden Tegelzetters - Werkplaatstimmerman (chef) - Voorman-timmerman - Loodgieters - Elektriciens Adverteren? Bel: 0900 700 07 77 Powered by Q JobTrack.nl ZELFSTANDIG WERKENDE KOK M/V (fulltime) SOUS-CHEF (fulltime) Woensdag 14 februari 2007 - Pagina 38 XX R.M.I. Wij zijn op zoek naar een: U zult de contacten onderhouden met de opdrachtgevers, transportplanning en agenten. U zult tevens belast zijn met orderaanname en verwerking, waarna u de follow-up verzorgt van het transport traject. U rapporteert aan de operations manager. Wij vragen: - Ervaring in logistiek, zowel intermodaal als wegtransport - Opleiding minimaal op mbo niveau - Opleiding vervoer gevaarlijke stoffen is een pré - Affiniteit met logistieke data processen - Goede communicatieve eigenschappen - Uitstekende kennis van de Nederlandse, Engelse en Duitse taal in woord en geschrift - Teamplayer flexibele instelling U zult werkzaam zijn op de boekhoudkundige afdeling van onze organisatie. U zult belast zijn met het verwerken van inkoopfacturen, exporteren van gegevens naar Accountview, inboeken van rekeningafschriften en de afstem ming van tussenrekeningen. Daarnaast zult u contacten onderhouden met cre diteuren, agenten en eigen kantoren (wereldwijd). U zult ondersteuning bieden aan Head Administration en Controller m.b.t. werkzaamheden ter voorbereiding van periodieke financiële rapportages en jaarwerk, U rapporteert aan de Head Administration. - Opleiding op MBO niveau (Boekhoudkundig) - Goede communicatieve eigenschappen - Vaardigheid in het werken met Word, Excel en Outlook, Access is een pré - Vaardigheid in het werken met Accountview - Uitstekende kennis van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift - Kennis van de Duitse taal is een pré Wij bieden gevarieerde functies in een dynamisch bedrijf. Salaris-is afhankelijk van ervaring en leeftijd. Indien u interesse heeft in één van bovenstaande functies, dan kunt u uw schriftelijke reactie zenden aan: R.M.I. Global Logistic Services, t.a.v. mevrouw A.C. Grem, Seattleweg 7, 3195 ND Rotterdam E-mail: andrea.grem@rmi.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. P. A. van der Kooij B.V. is de Opel en Chevrolet-dealergroep voor de regio Rijnmond met vestigin gen in Vlaardingen, Maassluis, Schiedam, Spijkenisse, Honselersdijk, 's-Gravenzande en Naaldwijk; voor zowel personenauto's als bedrijfswagens. P. A. van der Kooij is onderdeel van een Groep: een holding waartoe naast de autobedrijven ook autoschadeherstelbedrijven, 2 merkonafhankelijke leasemaatschappijen, een assurantie- en financieringstak behoren. Zo kunnen wij onze klanten een totaaloplossing bieden op het gebied van mobiliteit. Door de aanhoudende groei van P. A. van der Kooij zijn wij op zoek naar nieuwe collega's om ons After Sales Team te versterken. Wij zoeken voor onze vestiging in Schiedam een: Functieprofiel: We zijn op zoek naar een collega die streeft naar een baan waarin kreten als Opel, Chevrolet, moderne techniek, inzet en enthousiasme centraal staan. De werkzaamheden zijn zeer divers en bestaan onder andere uit het afleveringsklaarmaken van nieuwe personen- en bedrijfsauto's. Verdere werkzaamheden zijn afhankelijk van kennis, ervaringen en persoonlijke voorkeur. Zoek jij een baan met een uitdaging, goede opleidingsmogelijkheden en toekomstperspectief, dan is dit de baan voor jou! Bezit van het diploma SCM is een pre. een: Functieprofiel: Je bent stressbestendig, flexibel en klantgericht. Jouw taken bestaan o.a. uit het zelfstandig uitvoe ren van onderhouds- en reparatiewerkzaamheden en het uitvoeren van APK-keuringen. Je hebt een afgeronde opleiding autotechnicus en enkele jaren werkervaring. Je bent in het bezit van rijbe wijs B en diploma APK keurmeester. Je kunt goed functioneren in teamverband, gewend om zelf standig te werken en vindt het een uitdaging om problemen op te lossen. Het bezit van diploma CFK en SCM zijn een pre. een: Functieprofiel: We zijn op zoek naar een collega met ruime ervaring in de functie van werkplaatsreceptionist. Hij/zij streeft naar 100% tevreden klanten. Hierbij is enthousiasme voor de merken Opel en Chevrolet gecombineerd met een commerciële en dienstverlenende instelling een must! De werkzaamheden zijn zeer divers en bestaan onder andere uit het plannen van reparatie-afspraken, het ontvangen van onze klanten en het beantwoorden van de telefoongesprekken bestemd voor onze werkplaats. Verdere werkzaamheden zijn afhankelijk van kennis, ervaringen en persoonlijke voorkeur. Zoek jij een baan met een uitdaging, goede opleidingsmogelijkheden en toekomstperspectief, dan is dit de baan voor jou! Functieprofiel: Wij zoeken een schadehersteller die in teamverband kan werken, waarop de woorden kwaliteitsge- richt en stressbestendig van toepassing zijn. Als schadehersteller ben je breed inzetbaar en in staat om zelfstandig te werken. Voor deze functie zoeken wij een enthousiaste kandidaat met de oplei ding 1e of 2e plaatwerker en enkele jaren relevante ervaring. Heeft één van de vacatures je interesse gewekt? Stuur je schriftelijke sollicitatie of een e-mail met c.v. naar: P. A. van der Kooij B.V. Postbus 379, 3100 AJ Schiedam, t.a.v. de heer H. A. van der Jagt E-mail: personeelszaken@opeldealer.net www.koers.com www.ebeli.nl T.a.v. Personeelsafdeling Koers bouw I totaalonderhoud, Tel.: 0180-641641 Ebeli installatietechnisch bureau, Tel.: 0180-641657 Bijdorp Oost 56,2992 LA Barendrecht Traiteur de Culinair/Cateringservice de Culinair is een bedrijf dat zich naast catering richt op het aanbieden van hoogwaardige maaltijden (bereidt in open keuken). In verband met de groei van onze activiteiten zijn wij op korte termijn op zoek naar een: Hij/zij moet een aanvulling zijn voor onze organisatie en een vernieuwende visie hebben op gebied van creatie en presentatie. Hij/zij moet de uitdagingen niet uit de weg gaan en voor het beste resultaat gaan. Om aan het ideale profiel te voldoen zijn volgende punten belangrijk: - een teamplayer, communicatief en gemotiveerd - in bezit van rijbewijs - stressbestendig - werkhouding en collegialiteit Werkzaamheden bestaan o.a. uit: - produceren van diverse foodconcepten - koken op diverse locaties Hij/zij moet een aanvulling zijn voor onze organisatie en een vernieuwende visie hebben op gebied van creatie en presentatie. Hij/zij moet de uitdagingen niet uit de weg gaan en voor het beste resultaat gaan. Om aan het ideale profiel te voldoen zijn volgende punten belangrijk: - ruime ervaring in restaurant- of partycatering - stressbestendig - een teamplayer, communicatief en gemotiveerd - in bezit van rijbewijs - bereid te werken op onregelmatige tijden - werkhouding en collegialiteit Werkzaamheden bestaan o.a. uit: - produceren van diverse foodconcepten - koken op diverse locaties - onderhouden HACCP dossiers Voor meer informatie kunt u bellen met de heer D. van Velzen. Tel. 010-2341797 of stuur een brief met CV naar Traiteur de Culinair, Billitonlaan 14-16, 3131 LK Vlaardingen.

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 38