HH Nieuwe Stadsblad Herman ontmoette zijn Nanny in 1961 op een feestje. "We hebben op die avond veel gedanst en na afloop gewandeld. Toen ik haar pinkje pakte en een afspraakje wilde maken voor een volgende ont moeting, maakte ze duidelijk dat ze een vriend had, op de grote vaart." Een half jaar later kwamen ze elkaar opnieuw tegen en was de verkering van Nanny inmiddels uit. Ze hebben vorig jaar hun veertigjarige bruiloft gevierd in Egypte en zijn nog net zo verliefd als toen. Hun motto: zelfs een goed huwelijk kan altijd beter. Peter de Graaff is smoorverliefd op Toos, de vrouw links. Op 18 au gustus zijn ze in het huwelijksbootje gestapt, een bijzondere dag omdat Toos werd weggeven door haar vierkleindoehters. "Een on vergetelijke dag die ik tot m'n dood blijf onthouden. Toos I Love You", schreeuwt Peter het uit. Jose en Wilco zijn vandaag 14 jaar bij elkaar. "Je ben mijn maatje, vriend, minnaar maar vooral de allerbelangrijkste persoon in het leven van Joey en mij. Daarom willen wij juist vandaag laten weten dat wij ontzettend veel van je houden", schrijft Jose Met je geliefde naar de Eifeltoren. Romantischer kan toch bijna niet. Joran zag Milou voor het eerst toen hij zes jaar geleden bij zijn oma in Frankrijk logeerde. "Sindsdien hebben we altijd contact ge houden, maar 2,5 jaar geleden hebben we elkaar pas echt goed le ren kennen, en nu hebben we al bijna 25 maanden verkering." Andrina kreeg ruim een jaar geleden een nieuwe baan en leerde daar Lodewijk kennen. Op Valentijnsdag trok ze haar stoute schoe nen aan en gaf hem een originele uitnodiging voor de lunch. "We zijn allebei nog steeds smoor en smoorverliefd op elkaar. Nog steeds voelt kus even fantastisch als die ene eerste", schrijven ze. Dit zelfportret van Jacques en Nelly is genomen op een rommel markt in Zuid-Frankrijk. 'Na 10 jaar nog net zo gelukkig als in den beginnen op het hockeyveld bij Spirit in Schiedam', schrijft Jac ques. Franny en Wim hebben elkaar 23 jaar geleden ontmoet en zijn sindsdien niet meer uit eikaars buurt te slaan. "Wij zijn beiden van mening dat dit best 20 jaar eerder had mogen gebeuren. Natuurlijk Bij Miranda en Peter de Vette sloeg de vonk drie jaar geleden over tijdens de Roparun. "Een leeftijdsverschil van 21 jaar was geen pro bleem". Inmiddels hebben ze een dochter, Anne, waar ze elke dag Johanna en Willlem Willemse hebben elkaar ontmoet op de ijs baan. "Hij ving me op", vertelt mevrouw Willemse. "Toen waren volop van genieten. En zoals we kunnen lezen op het shirtje van gaan we wel eens afzonderlijk op pad maar zijn dan weer erg ge- het trouwens nog echte winters. We zijn getrouwd op 21 augustus Anne: All I need is lovelukkig om elkaar weer te zien." 1950." Woensdag 14 februari 2007 - Pagina 39

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 39