U OPZICHTER WOONDIENSTEN I I I I I I I APOTHEKERSASSISTENT(E) DSW Apotheken B.V. Crooners en Joke op één podium dé Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad NIEUWE MAAS ambtelijk secretaris Ondernemingsraad Voor de Centrum Apotheek in Schiedam zijn wij op zoek naar een Apothekersassistent(e) De apotheek is gevestigd in het gezondheidscentrum aan de 's-Gravelandseweg, waar we een goede samenwerking hebben met andere werkers in de gezondheidszorg. We vormen een gemotiveerd team, dat zich inzet voor een goede zorgverlening van hoge kwaliteit. Spreken farmaceutische patiëntenzorg, farmaceutische service, klant-/patiëntvriendelijkheid en flexibiliteit jou aan en nog belangrijker; wil je dit in de praktijk toepassen, solliciteer dan nu naar de functie van apothekersassistent(e). Als je meer informatie over de functie wilt hebben dan kun je tijdens werkuren contact opnemen met Frans van Essen, apotheker, tele foonnummer (010) 473 76 74. Wij bieden goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden en stimuleren onze medewerkers altijd om aanvullende opleidingen te volgen. Enthousiast geworden bij het lezen van deze advertentie? Solliciteer dan nu naar de functie van apothekersassistent(e). Schrijf/mail je sol licitatiebrief naar; Zorgverzekeraar DSW, t.a.v. Victor Hettyey, Hoofd Personeelszaken, Postbus 173, 3100 AD in Schiedam of solliciteren@dsw.nl Kijk ook op onze homepage www.dsw.nl The Young Sinatra's en Joke Bruijs samen op één podium REGIO - The Young Sinatra's treden graag op met Joke Bruijs en Joke Bruijs vindt het gewel dig om op zondagochtend 25 februari weer met de heren van deze big band op het podium te staan van de Zondagochtend concerten in de Doelen. Bruijs zingt al vanaf haar vijf tiende en zit al veertig j aar in het vak. Net als vorig jaar André van Duin, die met een jubileum show het land door toerde, met Joke aan zijn zijde. Naast haar zangcarrière is Joke een veelge vraagd actrice voor theater-, tv- en filmproducties. Ze nam di verse cd's op en de lijst met na men van bands en artiesten waarmee ze optrad en titels van programma's waarin ze speelde is lang. Van The Ramblers tot Jan Blaaser en van 'Blood Brot hers' tot 'Toen was geluk heel gewoon'. In de eerste helft van 2007 verleent Joke haar mede werking aan een reeks optre dens van de theatershow 'The Beatles in concert' van het Or kest van de Koninklijke Lucht macht waarin ze met nog drie zangeressen songs van de Beat les vertolkt. Het programma de ze ochtend met The Young Si natra's, waarvan de populariteit geen grenzen lijkt te hebben, 'bruijst' en swingt! Kaarten kosten 11,50 euro per stuk en zijn verkrijgbaar bij de kantoren van Groot Vlaardin gen, Fransenstraat 14, of bij de kassa van de Doelen en Bureau Hanson aan de Straatweg 179 in Rotterdam. Meer informatie op tel. (010) 422 52 44. Kaarten zijn ook on line te bestellen: www.zondag- ochtendconcerten.nl. De Doelen in Rotterdam, aan vang 11.00 uur WONINGSTICHTING SAMENWERKING VLAARDINGEN OVER SAMENWERKING WOONDIENSTEN (m/v) (fulltime 36 uur) Belangstelling? r J - WWSffl W.tlkl',1 HU 'M Woensdag 14 februari 2007 - Pagina 40 ZORGCOMBI NATIE Ruimte om je Iftuiis te melen Zorgcombinatie Nieuwe Maas is een slagvaardige organisatie die samen met 700 medewerkers intramurale en extramurale zorg biedt aan 600 ouderen in Vlaardingen e.o. Daarnaast worden er op korte termijn appartementen gerealiseerd voor 20 jongeren met een chronische ziekte. Dagelijks werken wij intensief aan zorgvernieuwing, om betaalbare en kwalitatief hoogstaande zorg in een persoonlijke woonomgeving mogelijk te maken. Binnen de Ondernemingsraad van Zorgcombinatie Nieuwe Maas bestaat de vacature voor een voor 12 uur per week Functie-inhoud Als ambtelijk secretaris van de Ondernemingsraad (OR) bent u verantwoordelijk voor het gehele secretariële proces van de OR en zorgen uw werkzaamheden ervoor dat de OR zich kan richten op de inhoud van zaken. U bent een vast aanspreekpunt voor en van de OR. Functie-eisen Om op deze functie te kunnen solliciteren, verwachten wij dat u over de volgende functie-eisen beschikt. U hebt een opleiding minimaal op VMBO- niveau met aanvullende administratieve/secretariële opleidingen. U bezit aan toonbare relevante werkervaring met name in het notuleren van vergaderingen en bent thuis in diverse geautomatiseerde systemen, zoals onder andere Word en Outlook. U kunt een neutrale factor vormen in het overleg tussen de OR en de bestuurder en omgaan met gevoelige informatie is voor u geen probleem. De werktijden zijn altijd op donderdag en voor de overige uren is een flexibele instelling gewenst. Salariëring Het maximaal te bereiken salaris in deze functie is volgens CAO Verpleeg- en verzorgingshuizen FWG 25, 2.022,85 bruto per maand op fulltime basis. Inlichtingen Voor meer informatie over de functie kunt u contact opnemen met Els van Rijn, voorzitter van de Ondernemingsraad op toestel 186 of Peter Abramsen, te bereiken op locatie Drieën-Huysen, telefoonnummer 010-474 13 11. Solliciteren Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen richten aan Jenny Weber- Rieborn (teamleider personeelsadviseurs) of e-mailen naar poo@nieuwemaas.nl Sinatra's bruijsen Woningstichting Samenwerking Vlaardingen beheert ruim 4400 verhuureenheden in Vlaardingen. De huurder én de toekomstige huurders staan daarbij centraal. Maar ook de werking van de markt is in ons doen en laten belangrijk. Daarom is Samenwerking een klant en marktgerichte organisatie. Door de afdeling woondiensten worden alle front-office taken uitgevoerd waarbij de klant centraal staat. Voor de afdeling woondiensten zoeken wij een: UW TAKEN: begeleiding van mutaties en ontruimingen beoordeling van reparatieverzoeken toezicht op uitbesteed werk betreffende mutaties, ontruimingen en reparatie- verzoeken verwerking van gegevens in de woningcartotheek de bijbehorende administratie rapportage voor kwartaal en jaaroverzichten periodiek: wachtdienst buiten kantooruren UW PROFIEL een duidelijke klantgerichte en dienst verlenende instelling goede mondelinge en schriftelijke vaardigheden. flexibele en collegiale instelling ervaring met bouwkundig onderhoud administratief inzicht en ervaring met automatisering u heeft rijbewijs B bouwkundige opleiding op minimaal MBO-niveau UW HONORERING Het salaris en de overige arbeidsvoor waarden worden, afhankelijk van leeftijd en ervaring, vastgesteld op basis van de CAO voor Woningcorporaties. Aanstelling vindt plaats in de vorm van een jaarcontract. Bij gebleken geschik theid zal de arbeidsovereenkomst worden voortgezet voor onbepaalde tijd. Stuur dan -vóór 28 februari- een brief met uw motivatie en CV aan: Woningstichting Samenwerking Vlaardingen, t.a.v. de directie, Postbus 206,3130 AE Vlaardingen. Voor nadere inlichtingen kunt u bellen naar Karen van de Water op telefoon nummer (010) 475 96 66. cB füj r

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 40