Hoofd Financiële Economisch Administratieve Dienst VERKOOPSTER Helpt u ook graag iemand op weg? connexxion DE DEUR NAAR EEN NIEUWE LOOPBAAN MAARTEN STOK MAARTEN STOK chauffeurs (m/v) groepsvervoer SPECIAALSLAGERIJ SPECIAALSLAGERIJ f Tekenaar Autocad Werkvoorbereider Calculator gevelbouw dé Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad Voor een middelgroot bedrijf in het Westland met diverse vestigingen zijn wij op korte termijn op zoek naar een: Functieomschrijving: Als Hoofd Economisch Administratieve Dienst bent u verantwoordelijk voor de rapportage aan de directeuren en voor de samenstellingen van de jaarreke ningen en de (meerjaren) begroting. U ontwikkelt, beheert en analyseert managementinformatie en adviseert op basis van deze informatie. Daarnaast verzorgt u de ad-hoc rapportages, voert u controle op de grootboek- (in Exact) en de salarisadministratie. Tevens bent u verantwoordelijk voor de controle en invoering van in- en uit gaande betalingen, liquiditeitsbeheer van alle gelden, controle op de aan te geven belastingen (ob, Ib, vpb) en beheer van de verzekeringsportefeuille. Het hoofd financiële administratie is tevens contactpersoon voor o.a. de huis bankier, accountant, verzekering en belastingdienst. U geeft operationeel leiding aan 1-2 medewerkers. Functie-eisen: u beschikt over SPD of vakgerichte HBO-opleiding; minimaal 5-8 jaar praktijkervaring in een middelgroot bedrijf opgedaan met bovengenoemde werkzaamheden; kennis en inzicht in automatiseringssystemen; kennis van Exact-Dos, Excel, Globe; kennis en inzicht in administratieve en financieel-economische processen; u bent gewend om met holdings/bv's te werken; analytisch vermogen, gecombineerd met goede communicatieve en adviesvaardigheden; vermogen om commercieel te denken; u bent gedreven en initiatiefrijk; u bent flexibel ingesteld, geen 9-5 mentaliteit. Arbeidsvoorwaarden De salarisindicatie voor de head positie is afhankelijk van opleiding en ervaring, circa 2500 - 3500 bruto per maand. Contact Heeft u interesse? Stuur uw brief en cv dan naar de heer Diepersloot, postbus 56, 2670 AB in Naaldwijk onder vermelding van vacature head. Fris en Rein Schoonmaakdiensten Meewerkend voorvrouw Schoonmakers(-sters) zoekt op korte termijn voor 3 dagen per week; enige ervaring in het slagersvak is een pre. Sollicitaties na telefonische afspraak via 010-4705488 of 010-4709616 (na 19.00 uur) Winkelcentrum Woudhoek Geuzenplein 11 Schiedam zowel parttime als op afroepbasis Woensdag 14 februari 2007 - Pagina 42 SCHOOI onderdeel van Facilities Results B.V. zoekt voor diverse objecten in Vlaardingen en Schiedam part-timers en oproepkrachten in de volgende functies: (ervaring vereist) 12,5 uur per week, 5 dagen per week voor een avondobject in Vlaardingen. Wat wij minimaal van u vragen: - Het beheersen van de Nederlandse taal in woord en geschrift - Bij voorkeur in bezit van SVS-diploma Vakgeschoold Schoonmaker/-ster - Je bent representatief, flexibel en betrouwbaar Alleen schriftelijk sollicitaties per e-mail of post. Facilities S. Results B.V., Jan Evertsenweg 16 3115 JA SCHIEDAM T 010-4746242, F 010-4752037 www.frisenrein.nl.info@frisenrein.nl Dan is er voor u binnen Connexxion de mogelijkheid om aan de slag te gaan als: Als chauffeur heeft u een zeer zelfstandige en afwisselende baan. U bent degene die flexibel inzetbaar is en er voor zorgt, dat o.a. oma bij de kleinkinderen op bezoek kan, rolstoelers naar de sporthal kunnen en patiënten het ziekenhuis kunnen bezoeken. Kortom u bent degene die er voor zorgt, dat onze passagiers veilig en comfortabel naar een opgegeven bestemming worden vervoerd. Voor deze werkzaamheden zijn wij opzoek naar chauffeurs die overdag, in de avond uren en/of de weekenden deze werkzaam heden willen verrichten. De omvang van uw contract wordt mede bepaald door uw eigen flexibiliteit. Uw woonplaats is bepalend voor de inzetmogelijkheden. Uw arbeidsvoorwaarden zijn gebaseerd op de CAO Taxi. Heeft u het B-rijbewijs en een chauffeurs pas (of bent u bereid deze te halen), meld u zich dan aan via www.corporate. connexxion.nl of bel 0900-0987. Kijk voor meer informatie op www.corporate.connexxion.nl. De Van Dool Groep bestaat uit meerdere werkmaatschappijen die gespecialiseerd zijn in aluminium, stalen, houten en kunststof gevelelementen. In een prettige en collegiale werkomgeving zetten meer dan 250 medewerkers zich in om de projecten van ontwerp tot uiteindelijke montage te realiseren. Van Dool Geveltechniek uit De Lier is een modern bedrijf dat als geen ander weet hoe aluminium gevels gemaakt worden. De kwaliteit én betrouwbaarheid van Van Dool staan garant voor vakmanschap op het gebied van ramen, deuren, kozijnen, serres en complete gevelconstructies. De gevels worden veelal toegepast in aansprekende projecten met een in het oog springende vormgeving, waarbij Van Dool vaak al in de ontwerpfase van een project betrokken wordt. Wij zijn op zoek naar: Je bent verantwoordelijk voor het technisch ontwerp van onze producten. Van technisch advies in het offertestadium tot het uitwerken van constructie-en productietekeningen. We verwachten een MBO/HBO denk- en werkniveau op het gebied van bouwkunde en ervaring met Autocad. Deze functie biedt prima doorgroeimogelijkheden. Je werkt tekeningen en orderdossiers uit tot productie- en montageopdrachten en de planning hiervan. Verder bepaal je de toe te passen materialen en aantallen ten behoeve van de inkoop. We verwachten een MBO denk- en werkniveau op het gebied van Werktuig bouw en/of bouwkunde. Ook starters worden uitdrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Je verzorgt heldere, commerciële offertes aan de hand van aanvragen en bestekken van klanten. Je werkt daarbij nauw samen met een projectvertegenwoordiger en een orderbegeleider. We verwachten minimaal een afgeronde MTS opleiding bouwkunde. Verder heb je een commerciële instelling en goede contactuele eigenschappen. Ook starters worden uitdrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Interesse? Kijk voor een uitgebreide functiebeschrijving en meer informatie op www.vandool.nl/vacatures. Of neem contact op met onze personeelsfunctionaris de heer J.C. Bakker, telefoon (0174) 522 000, e-mail personeelszaken@vandool.nl. De Hondert Margen 24 - De Lier - Telefoon (0174) 522 000 Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. www.vandool.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 42