Sprookje komt opnieuw tot leven yVAN VLIET SLAGERIJEN 9.98 5.49 2.98 4.98 4.98 4.98 2.98 1300.000, 1180.000, 1180.000, 1250.000, 1490.000, DOP&I O I I s Wie wordt de beste dj van de Ski hut? Nya CL A Vastgoed BV Verse Varkens haasjes Mooie Rib- karbonade Magere Speklapjes Blanke Achterham lapjes Mager Shoarma vlees S Onze cliënten zoeken een huis in uw regio! -li- f KINNA BAD DEN fag| Swedish quality beds! dé Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad ROTTERDAM - Het sprookje van Doornroosje komt opnieuw tot leven als ballet voor alle leef tijden. Sleeping Beauty is niet alleen een meeslepend liefdes verhaal, maar ook een bittere strijd tussen goed en kwaad. De Nederlandse première is vrijdag 23 februari in het Luxor theater met 180 meewerken den, waaronder een 65-koppig symfonieorkest, vijftig kinderen en schitterende muziek van Ts- jaikovski. De choreografie is van Marcia Haydée. Drie dagen lang (vrijdag tot en met zondag) zijn er voorstellingen om 14.00 en 19.30. Kaarten reserveren kan via 010 - 484 33 33 onder vermelding van Roodkapje. fotoactie Maak kans op 100 aan boodschappen! Laat uw kind (t/m 5 jaar) bij Albert Heijn in Schiedam, Lange Kerkstraat 34 fotograferen van dinsdag 27 t/m vrijdag 2 maart. De fotograaf van Kids Profi-Portrait is er van 9.30 tot 13.00 uur en van 14.00 tot 18.00 uur. 0 Professionele foto voor 3 2.50 Albert Heijn zoekt "de leukste spruit"-. Iedere foto maakt kans om tot "leukste spruit" verkozen te worden. Een jury kiest de mooiste foto uit. De winnaar krijgt persoonlijk bericht. Prijs: boodschappen ter waarde van 3 100,- Er wordt een complete fotoserie gemaakt, en van de mooiste foto maken we een afdruk op schilderslinnen. Voor de complete serie geldt een speciale actieprijs. Er is geen aankoopverplichting! SPECIALE AANBIEDINGEN VOOR DE THUISBLIJVERS kilo kilo w eigen keuken Luxe duo 1 Rosbief Beenham kilo 2e pond Halve prijs Mager rundgehakt Gemengd gehakt Verse braadworst Biefstuk Stroganoff Euro knaller kilo kilo Uit eigen keuken Luxe duo 2 150 gram Rookvlees 150 gram Kipfilet Hartelijk bedankt voor uw komst En smakelijk eten Schiedam Spaland Schiedam Oost Schiedam De Gorzen Schiedam Centrum Schiedam West Rotterdamsedijk 437 3112 AS Schiedam Telefoon: 010 - 473 88 88 Het totale aanbod op www.dopendop.nl tfi ROTTERDAM - In de Après Skihut, eind 2006 ver kozen tot Populairste Dans-/Feestcafé van Ne derland 2006, is het nog steeds iedere dag een feestje! Met elke woensdag avond de drukbezochte Hei di avond (gratis cocktails voor de dames) en iede re maandag de beruchte Flügel avond. Vooral voor diegenen die zelf in de horeca werkzaam zijn is dit de ideale plek om een goed feestje te bouwen op de maandagavond. Vanaf zondag 4 maart gaat de Après Skihut DJ Contest van start; vijf achtereenvolgende zonda gen zullen dj's gaan strijden om de felbegeerde prijs: een cd opname voor de volgende Après Ski hut cd! Hiervoor kan men zich nog inschrijven via de site www.deapresskihut.nl Wegens slechte weersomstandigheden in de cember heeft de vierhonderd vierkante meter tel lende schaatsbaan, direct voor de deur van De Skihut, toestemming gekregen om open te blij ven tot en met zondag 25 februari. intro actie topmatras kado in febr./maart meer info? www.kwaliteitsbedden.nl Het Waaigat Markt 57 Vlaardingen ROTTERDAM - Komt dat zien, ergens tussen 2 maart en 29 mei. Museum Boij- mans Van Beuningen (Museumpark 18- 20) houdt een grote overzichtstentoon stelling van het werk van de Duitse avant-gardist Kurt Schwitters. Voor het eerst is in Nederland zijn werk op deze schaal te zien. Behalve schilderijen, col lages en assemblages is ook Schwitters totaalkunstwerk, de Merzbau te zien. De tentoonstelling geeft een overzicht van Schwitters' oeuvre en bevat meer dan driehonderd schilderijen, assembla ges, collages, reliëfs, sculpturen en documenten. Daarnaast biedt de ten toonstelling de mogelijkheid om zijn werk te beschouwen in de context van het modernisme. Door op cruciale mo menten in te zoomen op de artistieke discussies die hij met bevriende collega's voerde, toont zij tevens een caleidosco pisch beeld van de internationale avant- garde van het begin van de twintigste eeuw. De tentoonstelling bevat bruikle nen uit onder meer het MOMA te New York en het Centre Pompidou in Parijs en een afgewogen selectie uit de rijke collectie van het Sprengel Museum in Hannover. Kurt Schwitters was een net werker. Hij onderhield contacten met een indrukwekkende reeks toonaange vende kunstenaars, dichters en verza melaars. Wie het adresboekje van Sch witters ziet, weet meteen de hele inter nationale avant-garde te vinden. De ten toonstelling is tot stand gekomen in sa menwerking met Sprengel Museum Hannover en wordt gerealiseerd dankzij de Mondriaan Stichting. Werk van Barbara Hepworth te zien op de overzicht stentoonstelling van Kurt Schwitters. Albert Heijn zoekt de leukste spruit Laan van Bol'es (in Passage; t.o. ingang Bas), Schiedarn^n7^s Borodinlaan 64 (winkelcentrum Ketel), Schiedam 150 gram 150 gram samen y le klas ambachtelijke vleeswaren naar keuze 100 gr Ontbijtspek of 100 gr. Wijncervelaat of 100 gr. Leverkaas of 100 gr. Berliner samen _y L. Woensdag 21 februari 2007 - Pagina 10 1 Kinnabadden bij Het Waaigat in Vlaardingen. Echt Scandinavisch bedcomfort, materialen en handwerk van Zweedse kwaliteit. Overzicht Dui avant-gardis FOTO: MUSEUM BOUMANS VAN BEUNINGEN. (nieuw)

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 10