Avondmuziek in Kethel iaAt^te 24 februari 2007 Urutiie: Spindle in voorronde van Clash of the Cover Bands Visbur www.sveaparken.nl rmvAHüTmi Het Nieuwe Stadsblad Dans, toneel en zang in korte cursus De Teerstoof Peloton wil duwtje in de rug RF289.000 fclrwt W-m van 11:00 t/m 13:00 uur BEMOG Projekt SCHIEDAM - De rock cover band Spindle uit Schiedam staat vrijdag 23 februari in de derde voorronde van Clash Of the Cover Bands. Drie cover bands bestijgen het Rotterdam se poppodium Plan C om hun kunsten te vertonen en op die manier de jury ervan te overtui gen dat ze een plaats in de re gionale kwartfinales verdienen. Tijdens de 20 voorrondes van Zuid-Holland/ Zeeland, waar van het leeuwendeel wordt ge houden in Plan'C, starten de bands 'The only road to Paradi- so' met het uiteindelijke doel de titel 'Beste coverband van Ne derland' en de daarbij behoren de 'Dommelsch Clash of the Cover Bands Award 2007'. Bui ten de vakkundige jury heeft ook het altijd kritische publiek een belangrijke stem bij de se lectie van het beste bandtalent. De jury beoordeelt de bands op techniek, arrangementen, pre sentatie en samenspel. De band gekozen door de vakjury gaat door naar de kwartfinales. De band met de meeste publieks- stemmen, de Public's Favouri te, maakt kans op een Wild- Card. Het optreden begint vrij dag om 21 uur. De andere bands die meedingen zijn The Roadrunners: 5-mans Rolling Stones tribute uit Rotterdam en The Hitchhikers: 4-mans The Doors tribute uit Rotterdam. In schrijven kan tot 1 april op www.dommelschclash.nl. SCHIEDAM - Jeugdtheater- school De Teerstoof geeft in juni twee extra theatercur sussen voor kinderen tussen 6 en 8 jaar oud. Reden is de grote belangstelling voor de korte cursus, die volgend jaar opgenomen wordt in het reguliere aanbod. In vijf les sen worden de drie theater vormen dans. toneel en zang gecombineerd. De ouders mogen een gedeelte van de laatste les komen kijken. Dit jaar kwamen meer dan 100 aanmeldingen binnen. Om fit aan de start te verschijnen fietst ploegleider Eric van Staveren elke dag naar zijn werk bij Woonplus. TOTO: ROEL DIJKSTRA SCHIEDAM - Kamerkoor Ca- pella Vocale uit Leiden verzorgt zondag 25 februari de Avond muziek in de Doprskerk van Kethel. Op het programma staan romantische werken van de Engelse componist Samuel Wesley en de schitterende mo tetten: „Warum ist das Licht ge- geben" en „O Heiland reiss die Himmel auf' van Brahms. Het concert begint om 19 uur en wordt afgesloten met een kort avondgebed. Toegang vrij. SCHIEDAM - "We zijn voor zichtig begonnen met een rondje Schipluiden, maar in middels fietsen we iedere-week al zo'n 60 tot 70 kilometer", ver telt Eric van Staveren, ploeglei der en fietser van de Groep Hoppe. De groep van 25 bewo ners en beroepskrachten uit de wijk Groenoord traint iedere week fanatiek voor de Amstel Gold Race, een tocht van 100 ki lometer door het glooiende Limburgse landschap. Eric van Staveren, unit manager bij Woonplus, is in zijn vrije tijd een fervent fietser maar traint nu toch extra: "Ik fiets iedere dag van Overschie naar mijn werk hier, en zit daarnaast vaak op de racefiets of mountainbi ke. Nu schaats ik ook vaker." De sponsoring is nog niet hele- maal rond. "Het gaat aardig, maar er is nog wel een aanzien lijk bedrag nodig. Bedrijven kunnen geld geven of spullen voor onze loterij in het winkel centrum Spaland op zaterdag 10 maart. De hoofdsponsor ziet zijn bedrijfsnaam op 21 april te rug op onze wielershorts! Na tuurlijk kunnen ook particulie ren geld doneren." Naast het geld voor Stichting Doe Een Wens, is het doel om als groep samen de finish te halen. Want, wat begon als een spontaan wij- kinitiatief is inmiddels een hechte groep. "Het is altijd erg gezellig en onze groep is zeer di vers. Bovendien laat je aan de wijk zien dat je zelf iets kunt or ganiseren", vertelt Van Stave ren. De groep Hoppe sponsoren op 21 april? E-mail naar Conny Gommel, via rocogom@kpn- planet.nl Filmhuis SCHIEDAM - Het Filmhuis start donderdag met de Deense film After the Wed ding. Op vrijdag en zaterdag wordt The Queen gedraaid. Aanvang 21.00 uur aan de Nieuwstraat 12. Kaarten kos ten 7 euro. Jacob Petersen (Mads Mik- kelsen) heeft zijn leven ge wijd aan het helpen van ar me straatkinderen in India. Jacobs weeshuis in India wordt echter bedreigd met sluiting vanwege te hoge kosten. Zakenman Jorgen komt uit het niets met een interessant maar vreemd voorstel: hij doneert 4 mil joen dollar, maar dan moet Jacob wel terug naar Dene marken komen. The Queen The Queen werpt een blik achter de schermen van het Engelse koningshuis tijdens de nasleep van Lady Diana Spencer's dood. Elizabeth II (Helen Mirren) en Tony Blair (Michael Sheen) strijden over de behandeling van dit drama, dat aan de ene kant een privé tragedie is voor de koninklijke familie, terwijl aan de andere kant door het m publiek f openbare J rouw wordt ,.X/; geëist. geschakelde twee onder één kap woningen anaf 425.000 n mmm info centrum aan de Slimme Watering Ooms Makelaars 010-273 01 02 Anke Bodewes Makelaardij 010 - 246 44 44 Sveadal, het laatste deelplan. Het laatste deelplan van Sveaparken, Sveadal, is direct gelegen aan een stuk bos van het groene gebied Midden Delftland. Sveadal kenmerkt zich door een heldere structuur waardoor er besloten woonstraten gevormd worden die met elkaar verbonden zijn door wandelpaden en semi-openbare groenvoorzieningen. De kavels /ijn royaler dan in de voorgaande deelplannen. In totaal worden er in 2 fasen 116 woningen gebouwd, onderverdeeld in een viertal basiswoning typen met diverse varianten. De architectuur kenmerkt zich door de flauwe dakhellingen, ruime dakoverstekken, witte kozijnen en de toepassing van houten gevelbekledingen in combinatie met metselwerk in een zorgvuldig afgestemd kleurenpalet. Tevens zijn de woningen uniek door de toepassing van veranda's en carports. Overtuig uzelf en ga kijken in de reeds gerealiseerde deelplannen: Sveafors, Sveaholm en Sveaborg. ontwikkeling Woensdag 21 februari 2007 - Pagina 24 Voorzichtig DOOR RENEE HART0G eadal pv. i<2 -yJF- (cot>

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 24