I I I 1 I I Maeslanden EWBSSSBSL Het Nieuwe Stadsblad 1 cE SCHIEDAM - Bakkerij Van der Krogt aan het Broers- veld heeft een oud recept nieuw leven ingeblazen. Sinds kort ligt hier het zuur desembrood in de schap pen. Rijkelijk gevuld met dadels of noten. Dat smaakt naar meer. De zuurdesembroden hebben al heel wat complimenten op geleverd aan het adres van bak ker Louis Vollering. "Veel men sen raken uitgekeken op het plaatbruin of casinowit en wil len wel eens wat anders. De zuurdesembroden zijn erg in trek. Ik bak ze vooralsnog alleen op bestelling." Als ambachtelijke bakker is Louis Vollering constant met zijn vak bezig. De aankondiging van een cursus zuurdesem brood in het vakblad ontsnapte dan ook niet aan zijn aandacht. "Het was leuk om te doen. Bij de bereiding van zuurdesembrood wordt geen bakkersgist ge bruikt. Daardoor ontstaat een stevig en compact brood met een rijke smaak en een heerlijk knapperige korst. Sommige klanten willen niks anders meer." De broden wegen vier honderd gram en worden ver kocht in verschillende variaties; rijkelijk gevuld met dadels, no ten en andere lekkernijen. Heerlijk met roomboter van goede kwaliteit. De variant met walnoten laat zich prima com bineren met Franse kaas. Volle ring: "Lekker wijntje erbij! Heer lijk, ik krijg zelf nu ook al trek" Ambachtelijke bakker Louis Vollering haalt de zuurdesembroden uit de oven. Kerkdiensten (vervolg) H.Hartparochie (Gorzen): woensdag 21 februari: as- woensdag. Viering om 19.00 uur. Voorganger: pastor Lid- wien Meijer. Zondag om 9.45 eucharistieviering m.m.v. het Heilig Hartkoor. Voor ganger: pastoor Froger. Om 11.00: eucharistieviering en- gelstalige parochie. In de Liduinabasiliek aan de Singel 104 is zaterdag om 18 uur een Stille Heilige mis, zondag om 10.15 uur Gezon gen Hoogmis, predikatie pastoor P.M. Vismans Ingezonden brief In het Nieuwe Stadsblad van 7 februari stond op de voor pagina een artikel over wa tersnood in kelders aan de Stadhouderslaan in Schie dam. Ik begrijp dat de pro blemen zijn ontstaan na de aanleg van een nieuwe riole ring. Vermoedelijk is juist die de oorzaak. Bij een oude rio lering is de aansluiting tus sen de verschillende buisde- len vaak niet helemaal dicht. Daardoor kan er grondwater in het riool lopen. Het riool fungeert dan als drainage buis. Bij een nieuwe riolering is de aansluiting tussen de buisdelen veel beter en heeft deze minder of geen draine rend effect. Dat betekent dat het grondwater hoger komt te staan. Bij een flinke regen bui komt dat nog eens extra omhoog. De oplossing kan worden gezocht in het aan brengen van drainage langs de huizen die het water af voert naar riool of sloot. Johan Dekker Makelaardij Taxatie Hypotheken Beheer Exploitatie Consultancy Maassluis dijk 206 WONINGEN TE KOOP GEVRAAGD IN SCHIEDAM! Woensdag 21 februari 2007 - Pagina 25 Weer e°is wat anders! FOTO: ROEL DUKSTRA Bij de Maeslanden Makelaars Groep worden dagelijks woningen en/of bedrijfspanden verkocht of verhuurd. Met onze enorme ervaring bieden wij u "Makelen op maat", door een correcte prijsbepaling en de complete begeleiding van u en uw kostbare bezit. Of het nu gaat om aankoop, verkoop, huur, verhuur, taxatie of advies: wij staan voor u klaar. Want laten we eerlijk zijn in elke stad en straat in de regio staat wel een te koop of verkocht huis van Maeslanden. Bel gerust met regio's meest ervaren makelaar, daar komt u toch verder mee. Gerrit Verboonstr. 22 Schiedam In het monumentale "Dudok" gebouw, centrum Schiedam, is nu een fantastisch ruim en luxe 4 kamer appartement te koop. Indeling: centrale hal met videofoon en lift, t.t. berging in de onderbouw. Indeling app: entree, ruime hal, toilet 3 slpk.(ca.21,10,9m2),1 met w.m.a., badkamer v.v. bubbelbad, aparte stoom/douchecabine en v.w.m.. Luxe keuken met v.w., inductie kookplaat granieten aanrechtblad. Via keuken t.t. het gezellige loggia/balkon. Schitterend afgewerkte woonkamer (42m2) met mooie vloer en schouw. Dit zeer zonnige appartement is tevens voorzien van zonwering. Heeft u de wens om zeer luxe te wonen in het bruisende centrum, dan is dit uw appartement! Vraagprijs 259.000,- ick. Jan van Galenstraat 68 Schiedam Nu te huur, een bedrijfsI opslagruimte in het nieuwe moderne bedrijvenpark "Vijfsluizen". Indeling: Via entree of overheaddeur toegang tot gigantische opsla gruimte met verdieping (ca. 452m2). Deze schitterende bedrijfshal is gunstig gelegen met parkeergelegenheid en op loopafstand van het metro/bus station. Huurprijs 2.700,- p. mnd Burg. Honn. Gretelaan 891 Schiedam Perfect gelegen hoekwoning in hartje centrum is nu te huur! Indeling: entree v.v. m.k. en trap naar 1ste verd., toilet met fontein, tt. inpandige garage, tuinkamer met t.t. riante tuin (ca.50m2) met achterom. 1ste verdieping: ruime living met fantastisch uitzicht luxe Siematic keuken v.v. alle app. 2de verdieping: 3 slaapkamers (ca.15,13 en 8m2). Mod. badkamer v.v. ligbad, douchecabine, toilet en v.w.. 3de verdieping: ruime zolder/slaapkamer v.v. wasmachine,droger en CV ('03) en t.t. dakterras. Scholen, winkels, openbaar vervoer (metrostation Parkweg) zijn in ruime mate aanwezig. De woning wordt gestoffeerd aangeboden! Huurprijs 1.425,- p. mnd Vlaardingen Schubertlaan 609 Vaieriusstr. 111 Leuk wonen in een 4 kamer bovenwoning in een van de gezel ligste wijken aan de rand van het havenachtige centrum van Vlaardingen. Op loopafstand van alle voorzieningen. Indeling: hal met trapopgang.le verd: sfeervolle woonkamer(ca.27m2) met openhaard,eenvoudig toiletlandhuis keuken met gasfornuis en afzuigschouwi warm water middels geiser en tt.zonnig terras. 2e verd.:lange gang met t.t 3 slaapkamers(ca.7,9,13m2),één v.v. diepe kasten.Badkamer v.v.ligbad, vaste wastafel en aansluiting douche. CV('04),wasmachine ruimte en kruipzolder. Een woning met veel mogelijkheden en bergruimte. Vraagprijs 134.000,- k.k. Een fantastisch appartement gelegen op de 1e verd.van het presti gieuze Parkhof complex is nu te koop! Direct bij alle voorzieningen gelegen. Centrale hal met videofoon en lift. Indeling app.: ruime hal met garderobe, toilet met fontein,2 slaapkamers(ca.7,15m2),de grootste slaapkamer met Lt. balkon.Badkamer v.v. v.w.,doucheruimte en 2e toilelAparte CV ruimte met combi CV en w.m.a. Grote living met eetkeuken(totaal ca.50m2).De eetkeuken is v.v. gaskookplaat, v.w., k.k., vriezer, oven, vaatwasmachine etcToegang tot ruim balkon met ruim uitzicht Een mooi appartement met veel mogelijkheden. Evt parking in de garage. Koopsom 199.500,- k.k. ade 227 root en perfect onderhouden 4 kamerappartement met en achteruitgang. Indeling: entree met lange gang, en spiltrap. Perfecte woonkamer (39m2) v.v. parketv- istst. ramen en dubbele beglazing. Nieuw keuken met app. :en cheque geheel naar eigen inzicht te besteden). Speelse met berging en achteruitgang. 1e verdieping: 3 slaapkamers 18 en 22m2), kleine kamer v.v. balkon. Ruime badkamer met ligbad, v.w.m. en w.m.a. en t.t. achterbalkon. Bijzonderheden: geheel kunststof kozijnen met dubbel glas, CV, voor- en achter gevels zijn gereinigd en gevoegd. Een top huis op een perfecte locatie! Vraagprijs 159.000,- k.k. Kantoor Maassluis Drijver 133 3144 GD Maassluis Tel: 010-592 33.00 n op 384m2 grond, half-vrijstaande geschakelde villa met ras op korte afstand van alle voorzieningen. Indeling: e hal met t.t. inp.garage met w.m.a. en toilet.Trap met ^te living(48m2) met schuifpui en openhaard. Siematic keuken v. app. w.o. k.k., vriezer, magnetron, oven, vaatwasser etc.. overloop met t.t. 2(vh 3)slaapkamers(17,18m2), ruime badkamer v.v.ligbad, aparte douche, 2e toilet en v.w.. 2e verd.: fraaie I lichte atelierkamer(18m2) met combi CVketel en t.t.riant zonnig terras.Een fraaie zonnige tuin met chalet berging completeren dit fraaie geheel. Kantoor Koemarkt 4 I Vraagprijs 399.000,- lek. [raat 7-9 'woonhuis. Indeling: entree met hal, trap, meterkast '(1 Om2), bergkast en ruime achterslaapkamer (17m2), :ijnen met dubbel glas. Badkamer met aparte douche T ligbad, vloerverw., hangtoilet wastafelmeubel enz.. T.t. tuin irging en achteruitgang. 1e verdieping: Living(45m2), moderne iken in U opstelling v.v. div.inbouwapp. w.o. ker. kookplaat RVS af- iuigkap, vaatwasser, koelkast, apothekerskast enz. Erker v.v. kunstst. kozijn met dubbel glas. Bijkeuken met w.m.a. en drogeraanls. en tt. balkon. 2e verdieping: grote hobby zolder(35m2) met mogelijkheid voor 4 slaapkamers. CV ruimte met combi CVketel en vliering. Riant wonen in de binnenstad voor een goede prijs! I Vraagprijs 219.000,- k.k. 81 wonen in een sfeervolle dijkwoning met zonnige tuin e kom van de haven.Op loopafstand van het centrum, Perrassen, openbaar vervoer en station. Indeling: entree op Jeau met gang en trap. Sfeervolle woonkamer(ca.32m2),open Ren met uitzicht op water.Trap naar slaapverdieping met srkamer onder de kap. Ruime badkamer v.v.douche, 2e Roilet en v.w.m. Achterkamer v.v. kast met Vailliant combi CV I ketel('%),souterrain met ruime kamer,keukenblok, ruim toilet met I w.m.a., dijkberging en ttnieuwe serre met CV en dubbel glas.Zon- nige diepe tuin aan het water met houten berging en achteruitgang. I Schitterend wonen op een unieke locatie! I Vraagprijs 239.000,- k.k. V.V.E Beheer Veerstraat 27 3142 CP Maassluis Tel: 010- 599.22.11 Kantoor Vlaardingen Van Schravenplein 1 3131 GV Vlaardingen Tel: 010 - 460.33 33

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 25