De wereldbaan vind je in dé Weekkrant Banenmarkt KAR "IHTE I AFWASHULP Voor onze Karwei- vestiging in De Lier zijn wij op zoek naar: zoekt voor 5 dagen per week in de avonduren een Voor info, telefoon: 010 - 426 40 96 vragen naar: Peter Berm DFDS TOR LINE DFDS TOR LINE ZOEKT IT MEDEWERKER dé Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad Voor opgave van uw advertentie of informatie, bel: 0900 700 07 77 of fax: (070) 307 84 56 Logistiek Manager m/v Verkoopmedewerkers m/v Kassamedewerkers m/v Medewerker Goederenontvangst m/v Gastheer Gastvrouw Hulpkracht m/v Eisen: Woensdag 21 februari 2007 - Pagina 39 Powered by Q JobTrack.nl Werken bij Karwei betekent verzekert zijn van een solide toekomst. Mensen zijn de fundering van ons succes. Onze medewerkers bepalen de kwaliteit van onze vestigingen. Kwaliteit die zich uit in kennis, klantvriendelijkheid en klantgerichtheid. Als logistiek manager geef je leiding aan de medewer kers van de goederenontvangst en diverse productgroe pen. Je coördineert de voorraad en de goederenstroom in de bouwmarkt en rapporteert direct aan de bouw marktmanager. Je hebt minimaal MBO werk- en denkniveau, aangevuld met leidinggevende ervaring, bij voorkeur in de detail handel. Tevens heb je affiniteit met logistieke processen, gevoel voor cijfers en werk je je zaken snel en nauw keurig af. Dit betreft een full-time functie voor 38 uur per week. Als verkoopmedewerker ben je verantwoordelijk voor het beheer van de presentaties en de voorraden van de toe gewezen productgroepen. Daarnaast help en adviseer je uiteraard onze klanten. Je denkt mee met commerciële acties en realiseert extra verkopen in jouw eigen groep en in die van collega's. Als kassamedewerker ben je het laatste aanspreekpunt voor de klant. Je bent aardig en attent naar en voor onze klanten en zorgt er voor dat alles goed en vlot gescand wordt en snel kan worden afgerekend. Je bent accuraat, oplettend en netjes. Als medewerker goederenontvangst ben je verantwoor delijk voor de ontvangst van goederen, de controle op leveringen en het inboeken van ontvangsten en retouren. Je zorgt voor een snelle en nauwkeurige verwerking van de goederen, het op orde houden van de administratie en het opgeruimd houden van het magazijn. In deze functie fungeer je als visitekaartje van onze win kel. Je bent klantvriendelijk, sociaal vaardig en represen tatief. Het promoten van onze klantenkaart is een van je belangrijkste taken. Jij houdt ervan de handen uit de mouwen te steken. Vandaar dat je desgevraagd snel kunt schakelen tussen schappen vullen, klanten helpen en artikelen scannen achter de kassa. Wij zijn op zoek naar medewerkers die ons team tijdens de avonduren en of zaterdagen kunnen versterken. Herken jij jezelf helemaal in bovenstaande functies? Stuur ons dan een brief met je c.v. of haal een sollicitatieformulier in de bouwmarkt. Reageren per e-maii kan ook; personeelszaken@rovabeheer.nl. De Karwei bouwmarkt is een snel groeiende keten. Inmiddels zijn er al 98 vestigingen in Nederland. De sleutel tot ons succes ligt in het grote, complete assortiment en het enthousiasme van onze medewerkers. Voor de versterking van ons team zoeken wij enkele nieuwe mede werkers. Wij bieden geschikte kandidaten een uitda gende functie in een gezond en dynamisch bedrijf, dat eigen initia tief en inzet naar waarde weet te schatten. Ons adres is: Karwei De Lier, t.a.v. de heer R. van der Meer, Leehove 7, 2678 MA De Lier Blstrot Auberge DFDS Tor Line B.V. is een internationaal scheepvaartbedrijf actief in Noord Europa met diverse RO/RO diensten en terminals. De activiteiten spitsen zich voor namelijk toe op zeetransport en Shipping Logistics (op- en overslag via eigen terminals) als belangrijk onderdeel van de transportketens van onze klanten. Efficiëntie, kwaliteit en dienstverlening staan bij DFDS Tor Line hoog in het vaandel. Voor onze drie zustermaatschappijen DFDS Container Line (Rhoon), DFDS Seaways (IJmuiden) en DFDS Tor Line (Rotterdam) zijn wij op zoek naar een IT Medewerker. Dit is een fulltime functie waar de standplaats is verdeeld over de bovengenoemde filialen. Kerntaken: Beheren van alle systemen en het netwerk Functioneel applicatiebeheer le en 2e lijn helpdesk voor alle IT- en telecomsystemen Adviseren van het management t.a.v. wijzigingen bestaande of nieuwe hard- en software Verzorgen begeleiding updaten software Beheren van de randapparatuur zoals printers, faxen en kopieerapparaten en telefoonsystemen Beheren internet en e-mail gebruik Verzorgen inkoop HW/SW en supplies Installeren PC's, telefoons en overige systemen Afgeronde opleiding op mbo-niveau richting informatica/TCK Enige jaren ervaring in soortgelijke functie Uitstekende technische en sociale vaardigheden Goede beheersing van de Engelse taal in W&G B.v.k. ervaring in een internationale werkomgeving In bezit van rijbewijs B (en auto) Geen 9 -5 mentaliteit Bereidheid te werken in het weekend/na kantoortijden Wij bieden een afwisselende baan binnen een groeiend en dynamisch bedrijf waar mogelijkheden worden gecreëerd voor doorgroeien, ontplooiing en opleiding. Is jouw interesse gewekt? Reageer dan schriftelijk of per mail, en binnen drie weken, naar: DFDS Tor Line B.V., t.a.v. Mevr. V. van de Bongardt, Antarcticaweg 199, 3199 KA Rotterdam - Maasvlakte. Of mail naar vacatures.nl@dfdstorline.com.

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 39