Diregt voorjaarseffect E35Ö33H! Het Nieuwe Stadsblad Fietswrakken Gratis Thuis laten opruimen Toorm^ma het intranet op Stadswacht Senior medewerker servicedesk Starters lening Keurmerk voor kooèhbffs in trek kinderboerderij Veerdienst naar Engeland Er is nog genoeg te doen in Vlaardingen Gemeente Vlaardingen WAAR WATER WERKT... IS OOK WERK VOOR EEN INKOPER M/V Met tulpen kun je goed stylen. Vaak worden ze in gemengde boeketten met andere bloe men of takken gebruikt. Maar boeketten met alleen tulpen zijn overtuigender. Het is een kwestie van proberen en wat creativiteit. Bij voorbeeld een aantal dezelfde lage, vierkan te vaasjes met een enkele kort afgesneden witte tulp valt al op door eenvoud. Zet een boeket felgekleurde tulpen in een hoge gla zen vaas waarbij ze net onder de rand staan. Ze groeien er dan vanzelf bovenuit. Weer he lemaal temg is de delftsblauwe vaas met een boeket van dieppaarse, of gefranjerde tul pen. Of bind een flink boeket bij elkaar met touw of lint en laat het op zichzelf in een mooie schaal met een bodem water staan. Wat je ook doet, met tulpen ben je altijd ver zekerd van een vrolijke lentesfeer. Omdat alleen ook maar alleen is, is er het ko mend voorjaar een wel heel bijzondere tuin stoel verkrijgbaar. De toepasselijke Tandem vertelt eigenlijk het hele verhaal al: lekker met z'n tweeën, met de gezichten naar el kaar, genieten van het buitenleven. Het uitgekiende design heeft vorm gekregen door het innovatieve en onderhoudsvrije materiaal Corian. Deze luxueuze kunststof verweert niet en is gemakkelijk schoon te houden. Onderhoudsvrij, zodat er meer tijd over blijft om te genieten. Extra leuk is dat het in alle RAL kleuren leverbaar is. Het zitgedeelte is vervaardigd uit Batyline doek. Dit is zo zacht dat rommelige kussens achterwege kunnen worden gelaten. Het doek is verkrijgbaar in maar liefst 14 sfeer- brengende kleuren zoals bijvoorbeeld ecru, rood, oceaanblauw of trendy wit. Meer informatie is te vinden op www.egopa- ris.com. Een kale wintertuin of balkon kan er heel de primerend uit zien. En de lente laat nog even op zich wachten. Gelukkig is er een handige manier om het balkon of de tuin toch alvast op te fleuren. Kant en klare bloeiende voor jaarsbolletjes op pot zijn namelijk weer over al verkrijgbaar. Veel mensen kopen deze prachtige lentebloeiers om het interieur bin nenshuis op te vrolijken. Maar je kunt ze ook buiten op het terras zetten en zelfs nog in de border planten, ze verdragen namelijk best een paar graden vorst. Het vrolijkst word je van anemonen, blauwe druifjes, hyacinten, tulpen, crocussen of narcissen binnen èn buiten. Dat kale, donkere wintergevoel ben je dan snel de baas. Woensdag 21 februari 2007 - Pagina 41 fulltime, max. bruto maandsalaris 2.108, fulltime, max. bruto maandsalaris 2.558, Oud en nieuw. Ambitie en twee benen op de grond. Stad en land. Kijk naar Vlaardin gen en je ziet een stad van contrasten. Tussen Rotterdam en Midden-Delfland ligt een stad die veel nieuwe initiatieven aan de dag legt. Niet meer de visserijstad van weleer, wel de moderne thuishaven voor ruim 73.000 inwoners.Vlaardingen is een stad met veel voorzieningen, volop economische bedrijvigheid en een grote diversiteit aan woningen. Er is genoeg te doen. Als een van de 700 medewerkers van de gemeente Vlaardingen kun je je kennis en kunde inzetten voor onze in woners, bedrijven en instellingen. Onze organisatie streeft continu naar kwa liteitsverbetering en innovatie. Meer in formatie over onze gemeente en de omschrijving van deze functies staat op www.vlaardingen.nl/vacatures of bel met (010) 248 42 34. Vlaardingen kent een fulltime werkweek van 32,2 uur. In Vlaardingen krijg je het voor elkaar Ti Water geven in de tuinbouw is uitgegroeid tot een hightech proces. Een proces waarbij Revaho elke dag een belangrijke rol speelt. We zijn specialisten in watermanagement. Natuurlijk draait het daarbij om geavanceerde producten en technieken. Maar het draait óók om mensen. Achter elke druppel staat een complete organisatie van Revaho- medewerkers die kennis van zaken koppelen aan betrokkenheid. En enthousiasme aan slagvaar digheid. Bij Revaho hebben we oog voor mensen. WAT GA JE DOEN? In deze functie ben je verantwoordelijk voor het algehele inkoopproces. Zowel administratief, logistiek als commercieel zorg je dat alles in orde is. Het is een fulltime functie, dus je werkt 40 uur per week. Hierbij zul je contacten hebben met zowel binnenlandse als buitenlandse leveranciers als met collega's in onze organisatie. WAT VERWACHTEN WE VAN JE? Je bent gewend de handen uit de mouwen te steken en weet van aanpakken. Een 'van negen tot vijf' mentaliteit klinkt inn /km nnk <7nppm/t in /te nrptl lp br7.lt HliO merk- pn EN WAT KUN JE VAN REVAHO VERWACHTEN? Een prima werksfeer, plezierige werkomstandigheden en een salaris plus secundaire arbeidsvoorwaarden die op niveau zijn. Kortom: bij Revaho wacht je een goede toekomst. SOLLICITEREN? Je schriftelijke sollicitatie kun je sturen naar Revaho B.V., t.a.v. de directie, Postbus 299, 3140 AG Maassluis en/of naar info@revaho.nl Voor informatie over deze functie kun je bellen met Stienrer Weile. tel. (0114) 325 444 en 's avonds l

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 41