Met Dove ZOMER tegemoet caiw 1 e lijns helpdeskmedewerkers (AA/V) Maandag Wasdag achterhaald Zelfbruiner voor toch al populaire mannen body lotion minimaal 16 maximaal 36 uur per week dé Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad Dove breidt de Sunshine-lijn uit met twee nieuwe producten: Dove Sunshine Body Lotion Glanseffect voor bruin mét glans en Dove Sunshine Dag- creme voor een zomers gezicht. Het eerste product combineert hydraterende en zelfbruinings- bestanddelen, zodat je het hele jaar door straalt. Geleidelijk aan bouw je met deze lotion een na tuurlijk zomerse tint op. De lotion is er voor een lichte tot normale huid en voor een nor male tot donkere huid. De Dove Sunshine Dagcreme sluit mooi aan op de lotion om er van top tot teen zonnig uit te kunnen zien. Ook dit bevat hydraterende en zelfbruinende bestanddelen om geleidelijk aan een kleur op te bouwen. De zomer van 2007 laat nog wel even op zich wachten, maar met Dove lijken de lange dagen alweer een stuk dichterbij te ko men. De Duitser Fritz Henkei be dacht in 1907 een revolutionair wasmiddel van poeder met wit- kracht op basis van zuurstof. Hij noemde het Persil, waarmee hij verwees naar twee ingrediën ten: waterstofperoxide en sodi- umsilicaat. De introduc tie van Persil op 6 juni 1907 luidde het be gin van een grote veran dering in het huishouden in. Het eerste zelfwerkende wasmiddel ter wereld maakte immers het was bord overbodig. Wrijven en chl oor waren niet meer nodig om de was stralend wit te krijgen. Persil heeft Nederland leren wassen. Het werd vanaf 1934 onderwezen in de Persil Was- school. In 1952 kwam daar de Rijdende Persilschool bij. In de afgelopen 100 jaar heeft fabri kant Henkei niet stilgezeten. Persil innoveerde mee met de tijd en laat dan ook voortdurend onderzoek doen. Daaruit blijkt bij voorbeeld het begrip 'Maan dag - Wasdag' geheel achter haald. Het gemiddelde huis houden draait 5 wassen per week, waarbij het vaakst op za terdag (49%) en zondag (40%) wordt gewassen. De maandag staat met 16 procent van de wassen op een opvallende vijf de plaats. Overigens heeft 41 procent van de Nederlanders geen voorkeur voor bepaalde dagen. Dit geldt vooral voor kleinere huishoudens. Axe, van de deodorant waar alle vrouwen wild van wor den, introduceert een nieu we bodylotion voor mannen die langzaam maar zeker een bruine tint geeft. Ongetwij feld geldt dat effect ook voor vrouwen maar misschien doet het geurtje ook hier weer iets extra's. De kans voor die toch al populaire manen om nog meer dames in te palmen. Probeer het uit. Feit is in ieder geval dat je door het gebruik langzaam maar zeker een lekker zo mers tintje krijgt en iedereen weet dat je er daardoor altijd beter uit ziet en meteen ook voelt. Axe levert twee varianten: voor de lichte tot normale huid en voor de normale tot donkere huid. En, net als de deo's voor een schappelijk prijsje van €5,99. DIENSTEN Woensdag 21 februari 2007 - Pagina 43 Bouwt geleidelijk een subtiele bruintint op CAIW Diensten B.V. is onderdeel van CAIW, een innovatieve kabelexploitant in Naaldwijk. CAIW Diensten B.V. verzorgt o.a. de internetaansluitingen, zowel via de kabels van CAIW als van andere kabelexploitanten in Nederland. Kwaliteit over de volle breedte van onze dienstverlening staat hierbij voorop. Het aantal medewerkers van CAIW bedraagt nu ongeveer 160 personen, bij CAIW Diensten B.V. werken ruim 60 mensen. In verband met uitbreiding van de werkzaamheden, zijn wij op zoek naar full- en/of parttime Op de helpdesk werken ca. 30 (fulltime b parttime) medewerkers. Zij geven 1e lijns ondersteuning aan klanten met technische en inhoudelijke problemen welke kunnen optreden bij het gebruik van producten en diensten die CAIW Diensten B.V. aanbiedt. Daarnaast kun je, op verzoek, technisch advies geven inzake aan te schaffen hardware en/of software voor een optimaal gebruik van bepaalde diensten en producten van CAIW Diensten B.V. Het werkpakket omvat: Beantwoorden van vragen: m biedt 1e lijnsondersteuning bij installatie van randap paratuur en software die nodig is voor het gebruik van diensten en producten van CAIW Diensten BV; is in staat tevens hardware- softwaretechnische problemen te onderkennen; geeft op verzoek technisch advies inzake aan te schaffen hardware en/of software voor een optimaal gebruik van bepaalde diensten en producten van CAIW Diensten BV; beantwoordt vragen op een duidelijke en correcte manier; draagt zorg voor een goede telefonische bereikbaar heid van het team; draagt zorg voor een efficiënte en klantvriendelijke gespreksvoering. Registratie en rapportage: registreert op een eenduidige manier vragen van klanten; rapporteert over veel voorkomende vragen, problemen en klantreacties; doet voorstellen voor het beter informeren van klanten. Voortgangsbewaking draagt zorg voor een tijdige afhandeling van zelf geïnitieerde en binnen het team voorkomende acties; maakt indien sprake is van een technisch probleem een ticket aan met een duidelijke omschrijving van het probleem. Wij bieden: Een aanstelling in een informele, jonge en dynamische omgeving. Het salaris is afhankelijk van kennis en ervaring. Wij vragen: relevante opleiding op MBO-niveau; goede kennis van diverse besturingssystemen (o.a. Windows, Macintosh); goede communicatieve vaardigheden; kennis van gesprekstechnieken; zelfstandige werkinstelling; klantgerichte instelling; betrokken en positieve instelling; bereidheid tot werken in avonduren en zaterdagen; flexibel inzetbaar tussen 08.30 uur en 21.00 uur; ervaring met de diensten en/of producten van CAIW Diensten B.V. Nadere informatie: Als je meer informatie over deze functie wilt, kun je contact opnemen met Sabine van Maren, hoofd Helpdesk. Sabine is bereikbaar via telefoonnummer 0174 638 524. Solliciteren: Geïnteresseerd? Stuur je sollicitatie voor 23 maart a.s. per brief of e-mail naar: CAIW Afdeling P&O t.a.v. Lisette Poot, Postbus 45, 2670 AA Naaldwijk of mail naar: pz@office.caiw.nl Kijk voor meer informatie op www.caiw.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie, is niet gewenst.

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 43