I I I I I I Toerfietsclub Rijnmond daagt vrouwen uit Rijnmond onderweg koopzondag 4 MAART Schaatser Niels van der Burg komt inzinking te boven Bram Rog niet blij met rol van grijze muis 7500 m2 klassieke en moderne meubelen en verlichting Fauteuil dé Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad SCHIEDAM - Toerclub Rijn mond vindt nog steeds, dat te weinig vrouwen het aandurven om op de fiets te klimmen voor een verfrissende rit door de na tuur. De club, die zich ten doel stelt om het sportief recreatief fietsen te bevorderen, bestaat inmiddels al een kwart eeuw, maar in al die jaren is de in breng van vrouwen te laag is. Daar moet verandering in ko men, vindt de clubleiding, want toerfietsen is niet louter een mannensport. Ook voor ko mend seizoen staan er weer di verse tochten op het program ma, die voor elk wat wils iets te bieden hebben. "Graag zouden wij meer sportieve vrouwen verwelkomen en op deze ma nier het vrouwenfietsen wat meer te promoten", stelt het be stuur. "Wij willen vrouwen de gelegenheid bieden om op een rustige ontspannen manier kennis te maken met toerfiet sen. Dat kan onder begeleiding van ervaren 'voorrijders'. Deze mensen kennen de route en ge ven het tempo aan. Bij pech zal de groep bij elkaar blijven en el kaar helpen." Rijnmonds ver trekpunt is de kantine van voet balvereniging Hargasport in sportpark Harga. Voor informa tie kan contact gezocht worden met Ellen de Ruiter tel. 06- 23934120 of Gerard van der Vaart, tel. 010-4603298 (e-mail: info@tcrijnmond.nl) of kijk op www.tcrijnmond.nl Harga gaf kampioen DKC zondag in de Margriethal goed partij en verloor slechts met 15-19. SCHIEDAM - Toerfietsclub Rijnmond opent het seizoen op zondag 4 maart 2007 met de Openingstocht over 50 km. Deelnemers dienen over een geschikte fiets te beschikken. Het vertrekpunt is het clubge bouw van de voetbalvereniging Hargasport in sportpark Harga. Om 10 uur is de start en men kan zich vanaf 9.30 uur melden. Deelname kost 2 euro. Informa tie: Gerard van der Vaart, tel. 010-4603298. SCHIEDAM - Voor Harga is er in de zaalcompetitie geen vuiltje meer aan de lucht. De korfballers, die matigjes uit de startblokken kwamen, her stelden zich na de jaarwisseling en hebben op het groepje clubs, dat de degradant moet opleve ren nu een dermate grote voor sprong, dat een dramatische af loop niet meer mogelijk is. Dat is precies waar Bram Rog naar streefde. Toch is daarmee de eindstreep niet bereikt. De succestrainer, die de Schiedam mers vorig seizoen tweemaal naar de titel en promotie leidde, is niet content met een grijze- muizen-rol. "Ik heb er nooit aan getwijfeld, dat ze zich zouden kunnen handhaven. Kwaliteit is er voldoende. Maar er zit meer in. De ploeg is getalenteerd ge noeg om zich in de kopgroep te melden. Vanuit die optiek, heb ik een jaar bijgetekend. Ik ben ervan overtuigd, dat er (met misschien her en daar wat ver sterking) meer uit deze groep te halen valt." Hogerop eindigen is dan ook de doelstelling voor volgend seizoen, want, geeft hij te kennen, "ik ben er de trainer niet naar om in de marge mee te doen." Hij ziet het huidige succes in de zaal als een goede aanloop naar de herstart van de veldcompeti- tie, waar Harga nog wel in de hoek zit waar de degradatie- klappen gaan vallen. "Het is niet rooskleurig, maar ook niet hopeloos. Nu in de zaal de koppies omhoog zijn ge gaan, gaat het misschien ook op het veld lukken het vege lijf te redden."' Groenoord morele winnaar SCHIEDAM - Met nog vier wedstrijden te gaan lijkt Groenoord de strijd om het kampioenschap in zijn voor deel beslist te hebben. De zaalvoetballers speelden knap gelijk tegen het sterke Haaglandia 2 (3-3) en sloe gen daarmee een aanval van de Rijswijkers op de koppo sitie af. Mustafa Belkadim zette de Schiedammers op voorsprong, maar de thuis club kwam al snel langszij. Beide formaties creëerden daarna wat hele en halve kansen, totdat Fahrid Dan- nouni de 1-2 in de touwen kegelde. Groenoord ging daarna iets te makkelijk ver dedigen, terwijl coach Jerry Monkou er ook al een potje van maakte door de scheids rechter van partijdigheid te blijven betichten. Het lever de hem geel en een 'ere plaats' op de tribune op. Vanaf die positie zag hij Haaglandia gelijk maken en vervolgens op voorsprong komen. Daarna restte Groe noord nog slechts enkele mi nuten om de gelijkmaker te produceren. Daar zorgde een slim genomen vrije trap voor. Gregory Benjamin liet de bal ditmaal niet liet liggen voor een knal van Dannouni, maar speelde opzij op de in komende Mustafa Belkadim. Haaglandia hield daar geen rekening mee: 3-3. Zo kon Groenoord ook deze wed strijd als morele winnaar af sluiten. Het verschil tussen beide teams blijft vijf punten, waardoor de strijd om het kampioenschap zo goed als zeker in Schiedams voordeel beslecht is. ankstel Adone 2 1 1 combinatie Barikstel Danube 3 1 combinatie GEOPEND VAN 11.00-17.00 UUR OPENINGSTIJDEN Woensdag 28 februari 2007-pagina 11 Harga wil hogerop V SCHIEDAM - Schaatstalent Niels van der Burg is de in zinking, die voor hem het NK Allround verstierde, gelukkig te boven. Tijdens selectie wedstrijden op de ijsbaan van Hoorn wist hij zich met twee persoonlijke records te plaatsen voor het NK Sprint, dat komend weekeinde op de Haagse Uithof wordt ge houden. Voor de 500 meter had Van der Burg slechts 39 seconden nodig. De 1000 meter reed hij in een tijd van 1 minuut 16.99. FOTO: ROEL DUKSTRA DOOR GERARD S. VERVER De ^ubéfcolTec^fe van wa'lüma ^ffihtPfoze mr!™ing of een meer trendy interieur. Twee verdiepingen vol inspirerende interieurideeën. Een keur aan kasten, smaakvolle eethoeken en comfortabele banken en zitcombinaties. Voor elke smaak en elk budget. Geheel lederen bankstel. Leverbaar in diverse kleuren SPECIALE AANBIEDING Uitstekend zitcomfët. Leverbaar in diverse kleuren leder. Zeemanstraat 17, 2991 XR Barendrecht, Rotterdam-IJsselmonde (bedrijventerrein Reijerwaard) Meubelen tel. 010-2921026 Verlichting tel. 010-2921022 Ring Rotterdam-Zuid Al5, afslag 20 Barendrecht Rotterdam-IJsselmonde MAANDAG van 11.00 tot 17.30 uur DINSDAG T/M DONDERDAG van 9 00 tot 17.30 uur VRIJDAG van 9.00 tot 21.00 uur ZATERDAG van 9.00 tot 17.00 uur

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 11