Prostop succesvol bij stoppen met roken DAT KAN! Vergeet uw stempas niet! Fris slapen en helder ontwaken... GOEDKOPER JE RUBEWU5 HALEN? www.uheefthetvoorhetzeggen.nl BS&flr mSSk 4JL 7 maart. Provinciale StatenN^ERKIEZINOENl lEXANdl dé Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad De voorjaarszon breekt weer door. U komt weer uit uw winter blues. Heerlijk, weer naar buiten. Lekker de warme zon in. Dat is toch een ideale tijd om eindelijk te stoppen met roken. De Prostop Laser therapie geeft u de lichamelijke ondersteuning die nodig heeft om e moeilijke periode an het stoppen mgt roken door te komen. 'Ruim 40^van s allé door V ons behandelde mensen is na één jaar nog steeds gestopt', aldus Pro stop. Dit hoge succespercentage is uiteraard niet op losse feiten gebaseerd. De Radboud Univer siteit te Nijmegen heeft grondig onderzoek gedaan naar het sla gingspercentage van Prostop. Het succespercentage van Prostop steekt met kop en schouders boven andere hulpmiddelen zoals Zyban, nicotinekauwgom en -pleisters (allen 12-17%) uit. De behandeling van Prostop is uniek en specifiek voor Prostop ontwikkeld. Tijdens de behande ling worden een aantal acupunc- tuurpunten op o.a. uw oren, voorhoofd en handen behandeld. Hierdoor ondervindt u minder ontwenningsverschijnselen en neemt de drang naar nicotine af. Binnen een halfjaar biedt Prostop u een na-behandeling aan, geheel gratis. De behandeling is eenmaling, de prijs hiervan bedraagt 157,50*. 0800 - 77 67 867 www.prostop.nl/win actiecode: wh3702 Woensdag 7 maart 2007 zijn de Provinciale Statenverkiezingen. Veel mensen stemmen dan met een stempas. Zonder de stempas kunt u niet stemmen. Als u hem bent kwijt geraakt of als u hem niet ontvangen heeft, kunt u een nieuwe stempas aanvragen bij uw gemeente. Dat kan tot in ieder geval vijf dagen voor de verkiezingen. De stempas is vóór 21 februari door de gemeente toegestuurd. De proef met de stempas heeft als doel het stemmen gemakkelijker te maken. Doet uw gemeente mee aan deze proef, dan mag u in elk stem bureau binnen de gemeente stemmen. In sommige gemeenten wordt nog met de oude oproepingskaart ge stemd. Maar waarvoor stemt u op 7 maart eigenlijk? De Provinciale Staten vor men het bestuur van de provincie en hebben rechtstreeks invloed op u en uw leefomgeving. Zo bepalen de Provinciale Staten onder andere waar woningen en bedrijventerreinen worden gebouwd, de koers op terreinen als jeugdzorg en milieubeleid en het regionale openbaar ver voer. Ook kiezen de leden van de Provinciale Staten de leden van de Eerste Kamer. Meer informatie over de stempas en de verkiezingen vindt u op U heeft het voor het zeggen www.slaapwel.nl Woensdag 28 februari 2007-pagina 14 advertorial Bel vandaag nog voor een vrijblij vende brochure, meer informatie of een afspraak en stop met roken! Prostop heeft praktijken in: Almelo, Almere, Amersfoort, Amsterdam, Apel doorn, Arnhem, Boxtel, Den Haag (Rijs wijk), Deventer, Dronten, Eindhoven, Groesbeek, Hengelo, Hillegom, Hilver sum, Hoogeveen, Meppel (Uffelte), Raamsdonksveer, Schiedam, Tiel, Til burg, Woerden, Zwolle of op uw bedrijf. Prijswijzigingen onder voorbehoud. De behandeling wordt tevens gedeeltelijk vergoedt (mits aanvullend verzekerd) door een groeiend aantal zorgverzekeraars waaronder Achmea Zilveren Kruis, Achmea Groene Land, Achmea PWZ, Menzis, Trias, Zorg en Zekerheid. Door te starten met 14 lessen van een Vz uur op de rijsimulator bij Verkeersschool Koos v.d. Bilt. Je bespaart hiermee niet alleen op de praktijklessen, maar je kunt ook al starten met je 17de jaar. In samenwerking met DriveZone heeft Koos v.d. Bilt Verkeersschool in Vlaardingen een unieke rijsimulator opgesteld met een scherm dat een zichtveld van 270 bestrijkt. Op realistische en effectieve wijze leer je de beginselen van het autorijden. Na de 14 lessen op de simulator stap je met meer zelfvertrouwen in de praktijkauto voor het praktijkdeel van de opleiding. Voor meer informatie bel je met (010) 435 51 77. VERKEERSSCHOOL Koos v.d. Bilt Verkeersschool Billitonlaan 24 3131 LK Vlaardingen tel.: 010 - 435 51 77 fax: 010 - 232 90 90 www.koosvanderbilt.nl slaapkamers slaapcomfort Middenbaan Noord 218 Winkelcentrum Hoogvliet tel. (010) 438 41 63 Atj 13.00-17.30 dinsdag t/m donderdag 9.30 - 17.30 vrijdag 9.30 - 21.00 zaterdag De Auping AVS matrassen zorgen samen met de Auping spiraalbodem voor de beste ondersteuning en ventilatie. Uw matras blijf fris en koel. De slaapadviseurs van Alexander Slaapcomfort hebben een heldere en frisse kijk op gezond slapen, zodat u fris slaapt en helder ontwaakt.

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 14