Voor alle mondzorg kunt u nu terecht bij Sanasmile Vlaardingen Er op uit in 't Groen? ...Doen! Sophie Hilbrand Literatuurdag met /V-.. alle kanten Hot Stewards overtuigen aan o ft Tt5 Reserveer nu! dé Weekkrant Kaartverkoop 11,50 via de Doelen, Bureau Hanson 010-4225244 en de kantoren van Wegener Huis-aan-huiskranten: 010-4649011 M.rn.v. Wegener Huis-aan-huiskranten, Westermeijer groep. Fondel. Holland Casino en Hanson BV. www. zondagochtendconcerten.nI '&0&' Het Nieuwe Stadsblad JanaWfe, alles uoofeSM ynardc IocSaJ, ROTTERAM - The Hot Stewards is een band die rock 'n Roll maakt zoals het bedoeld is. De band is een samenwerkingsver band tussen leden van Oil, Face Tomorrow, Jetsetready, The Spirit That Guides Us en Camp site (DK)]. In 2005 brachten zij een EP uit: The Very Best. De band komt op 3 maart naar Waterfront aan de Boompjeska de in Rotterdam. De eerste to nen klinken om 20.00 uur. Toe gang: €7,- Veel gitaargeweld, humor met een gezonde emo-lading, en nummers met af en toe een dik ke knipoog! Het knalt, scheurt en overtuigt aan alle kanten. Overtuig ook uzelf. ROTTERDAM - Een hele rits presentatoren, 5500 middel bare scholieren in de leeftijd van vijftien tot achttien jaar en vierhonderd docenten. Daar mee is De Doelen bevolkt op donderdag 15 maart als de tiende Dag van de Literatuur gehouden wordt. De dag duurt van 10.00-16.00 uur. In de diverse zalen van De Doelen is van alles te doen en te beleven. Gesprekken met schrijvers, talkshows, een stripmarkt, diverse works hops, het houdt niet op. Op de Literatuurdag is ook een keur aan bekende Neder landers te bewonderen. In de Grote Zaal praat Sophie Hil brand het geheel aan elkaar. Dat wil zeggen: de opening, voordrachten van auteurs en de uitreiking van de inktaap. Andere bekende namen zijn die van Ronald Giphart, Bart Chabot en Adriaan van Dis. Zij zullen echter meestentijds in de Rabobank Zaal te vinden zijn, waar de auteurs geïnter viewd worden door Hadassah de Boer. Centrale thema's hierbij zijn Humor en Identi teit. Die Goeie Ouwe Radio met Eddie Christiani 11 mrt. Laura Fygi 18 mrt. Bill Baker's Big Band The Savoy Dancers 25 mrt. (Groot)ouder (Klein)kind Concert Aanvang 11.00 uur Presentatie en begeleiding: Gerard Cox en Bert Nieodem N Kijk voor meer informatie op www.recreatiezuidholland.nl Vallende meisjes, niet te verwarren met gevallen meisjes. Theatergroep Max brengt het in theater Zuidplein, ROTTERDAM - Theater Zuid plein staat zondag 11 maart ge heel en al in het teken van theatergroep Max. Het Zuid- Hollandse jeugdtheatergezel schap speelt er dan drie voor stellingen. De tekenvoorstelling Vallende Meisjes wordt twee keer opgevoerd, de sprookjes mix Soms verdwaal ik in een draak één keer. Tussen de voor stellingen door kunnen kinde ren en hun ouders workshop pen en knutselen in de Max. Lounge. José Kuijpers (onder meer To neelgroep Amsterdam), Annet Schaap (illustrator van onder andere Astrid Lindgren) en Da nielle van de Ven vertellen en tekenen in Vallende Meisjes in dertig minuten over de onein digheid van het universum. Soms Verdwaal ik in een draak is een sprookjesachtig avontuur voor de allerkleinsten (MaxXXS 4+ in Maxterminologie.) Vier kinderen trekken door het sprookjesbos. Het sterrenmeis je probeert te zwijgen om haar betoverde broers te redden. Het dappere snijdertje verzint een list om de reuzen te verslaan. Domoor moet het levenswater zoeken voor z'n zieke vader en Hans en Grietje. De kinderen ontmoeten mop perende kikkers, boosaardige heksen en hongerige reuzen. Maar gelukkig hebben ze een blaffende koffer bij zich, kun nen ze met mieren praten en vuur maken. Vallende Meisjes begint om 13.00 en 15.30 uur, Soms ver dwaal ik in een draak om 14.15 uur. De workshop Planeten te kenen met Annet Schaap is om 13.30 uur, om 15.05 kun je je ei gen sprookjesbos maken. Of het Hans en Grietje huis. Geen wachtlijsten Schrijf u nu in. Dit kan telefonisch of via de website. Wij nemen contact met u op voor een eerste afspraak. Van mat/nua geopend De wandelingen voor de zomer zijn: u maart Midden-Delfland/Oeverbos 18 maart Valkenburgse Meer 25 maart Voorne/Putten/Rozenburg i april Grevelingen/De Punt 8 april Leidschendammerhout/Vlietland/Vogelplas Starrevaart 15 april Krimpenerwaard/Loetbos/Berkenwoude 22 april Midden-Delfland/Broekpolder 29 april Overflakkee/Middelharnis/Stad aan 't Haringvliet 6 mei Reeuwijkse Plassen/Goudse Hout 13 mei Voorne/Putten/Rozenburg 20 mei Arboretum Trompenburg/Kralingse Bos Woensdag 28 februari 2007-pagina 19 Verdwalen, vallen en tekenen Sanasmile Vlaardingen Marisstraat2 3131 GM Vlaardingen T 010 - 435 45 94 I www.sanasmile.nl coGmetlcs onfcfiodontle tandartsen specialisten 4 maart: /Sr*. Ontwikkeiinq, inrichting en beheer van recreatie en natuur WGGGNGR huis-aan-huiskranter» Bezoek de mooiste natuur- en recreatiegebieden van Zuid-Holland. G.Z-H (Groenservice Zuid-Holland) organiseert dit jaar 22 prachtige wandelingen i.s.m. Wegener Huis-aan-huiskranten en de Zuid-Hollandse (natuur)- en recreatieschappen. U kunt kie zen uit routes van 5,10 en 15 km. Of u kunt deelnemen aan een natuurexcursie onder leiding van een gids. m FOTO: PR

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 19