Woonplus weer te zien op LiViN' Rotterdam Renovatie Abbenbroekse straat in maart van start I I I I I Wilt u klussen? E co 5 Algemeen Onderhoud u in i O O Editie: Feb. 2007 Contactgegevens Woonplus Schiedam Algemeen Openingstijden Huurders T 010 - 2045201 (Nieuwland) T 010- 2045202 (Noord) T 010- 2045203 (Stad) Woning kopen WE Beheer Is er meer? Ja Schiedam! Eerste informatiebijeenkomst voor kopers Valeriusstraat 3-5 Postbus 25 3100 AA SCHIEDAM T 010 - 2045100 Maandag t/m vrijdag van 08.30 tot 17.00 uur K Vragen huur/algemeen T 010 - 2045101 (Nieuwland) T 010 - 2045102 (Noord) T 010-2045103 (Stad) Reparatieverzoeken Website algemeen www.woonplus.nl www.woonstadschiedam.nl Algemene vragen T 010-2045104 Websites nieuwbouwprojecten www.denieuweharg.nl www.nieuwetuinen.nl www. o ve r he twate r. n 1 www.devijfmolens.nl www.woonstadschiedam.nl T 010-2045204 Website Woonplus VvE Beheer www.woonplusvvebeheer.nl Woonplus Nieuws lB Op 24 en 25 maart is hij er weer: de woonbeurs LIVIN' in de Cruise Terminal in Rotterdam. Woonplus zal daar ook dit jaar het wonen in Schiedam onder de aandacht brengen met als motto: 'Is er meer? Ja Schiedam!' Het accent ligt daarbij op de nieuwbouwprojecten Over het Water en Het Toernooiveld. Verder komen projecten als De Abben- broeksestraat, Het Terras, Bols Lanvas Hof en De Nieuwe Harg aan bod. Vorig jaar trok het evenement bijna negen duizend bezoekers. Tussen het Beatrixpark en de Parkweg zijn de voorbereidingen gestart van de eerste fase van de bouw van Over het Water. Op 10 maart is op die locatie de feestelijke start van de verkoop. Met de vier deelprojecten wordt het woningaanbod zeer gevarieerd. In 'De Wintertuin' komen huur- en koop appartementen aan een met glas overdekt binnenplein, met daaronder een parkeer garage. In het gebouw is verder een maat schappelijke ruimte gepland. In 'De Mews' worden ruime eengezinswoningen in blok vorm rond een binnenterrein gebouwd. Aan het water verrijzen 'De Kadewoningen', luxe eengezinswoningen met een dakter ras en een terras aan het water. Bovendien wordt daar 'De Watertoren' gebouwd, een toren met luxe appartementen die boven het water 'zweeft'. De wijk maakt onderdeel uit van Nieuwland, maar is tegelijkertijd een afzonderlijk wijkdeel omdar het geheel wordt omgeven door water. In totaal komen er in dit wijkdeel ongeveer vijfhonderd wo ningen. Toernooiveld Het Toernooiveld, dat naar verwachting hal verwege dit jaar in verkoop zal gaan, komt naast Woonpark Vijfsluizen. Het wordt een buurt met veel variatie: er zullen honderd- Een impressie van 'De Watertoren' en 'De Kadewoningen' in 'Over het Water". Aan de Abbenbroeksestraat, in Schiedam-Zuid, wordt begin maart gestart met de ingrijpende renovatie van zeventien historische panden. De woningen, ontworpen door de be roemde stadsarchitect Piet Sanders, worden gerenoveerd met respect voor het verleden. Daarmee blijft de de kenmerkende bouwstijl van Sanders voor deze wijk behouden. Woensdag 14 februari vond de eer ste informatiebijeenkomst voor ko pers plaats bij Woonplus Projecten. Halverwege 2006 startte de verkoop en in december kregen de kopers het be richt dat met de renovatiewerkzaam heden in het eerste kwartaal van 2007 gestart kon worden. Begin maart is het zover. Woonplus informeerde daarom de kopers in samenwerking met aannemer V.d. Tempel en Ooms makelaars over de renovatie, planning van de werkzaamhe den en oplevering van de woning. Uiter aard hadden de kopers de gelegenheid om vragen te stellen en kennis te maken met de nieuwe buren. De informatie avond verliep in een goede en informele sfeer, mede door het enthousiasme en de betrokkenheid van de kopers. Nog vier De oorspronkelijke boven- en beneden woningen worden samengevoegd tot één woning. Zo ontstaan vijftien riante een gezinswoningen en twee appartementen. Er zijn nog slechts vier eengezinswonin gen te koop. De beide appartementen zijn verkocht. De woningen staan op eigen grond en worden standaard opge leverd met de mogelijkheid om middels meer- en minderwerkopties individu ele woonwensen te realiseren. De ver koopprijs van de woningen zijn vanaf 200.000,- (v.o.n.). Volgens de huidige planning worden de woningen eind 2007 opgeleverd. Voor meer informatie en een bezoek aan onze modelwoning kunt u contact opnemen Ooms Makelaars via 010 - 2730102. Veel belangstelling voor Schiedamse nieuw bouwprojecten tijdens de Livin' in 2006. drieëndertig woningen worden gebouwd in hoogbouw en laagbouw, waaronder vil la's, herenhuizen, ééngezinswoningen en appartementen. Het aanbod omvat zowel koopwoningen als middeldure huurwonin gen. Het project wordt uitgevoerd door VOF Toernooiveld, een samenwerkingsverband tussen gemeente Schiedam en Woonplus. De beurs De beurs is op 24 en 25 maart open van 10.00 tot 16.00 uur. De toegang is ook gra tis en er is gratis kinderopvang. De Cruise Terminal bevindt zich op de Wilhelminapier in Rotterdam, nabij de Erasmusbrug. Parke ren op het terrein naast de terminal is ook gratis. De projecten van Woonplus zijn te vinden in beursstand nummer 18. Woonplus geeft huurders veel vrijheid om de woonruimte aan te passen aan hun wensen. Uiteraard moeten de veranderingen wel aan een aantal voorwaarden voldoen. De voorwaarden zijn er om de veilig heid en een goede kwaliteit te garan deren, ook voor een volgende huurder. Als deze goed worden nageleefd, ont staan er geen problemen bij verhui zing. De huurder mag de aanpassing dan gerust achterlaten en in sommige gevallen stelt Woonplus daar zelfs een vergoeding tegenover. Het is verstan dig om alle veranderingen van tevoren schriftelijk aan woonplus te melden. Voor een aantal klussen heeft u uit drukkelijk schriftelijke toestemming van Woonplus nodig. Dan gaat het bij voorbeeld om het aanpassen van de in deling van de woning of veranderingen aan de gevel (zoals het aanbrengen van zonwering of een antenne). Meer informatie? Vraag de afdeling Reparatieverzoeken van uw Unit van Woonplus dan naar de folder 'Zelf Aangebrachte Voorziening en' of bekijk de folder op www.woon- plus.nl in de rubriek 'Ik ben huurder'. 3

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 24