Het beste van 10 jaar Wallis de Vries Op bezoek bij Best Care Company thuis in zorg Tel 0181-669940 Thuis in zorg t Niet gestaag? In de pauze geld terug! Griezelen bij huwelijk dé Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad Column Ooit zal iemand van je houden zijn de wijze woorden voor het eendje Lelijk. Gepest door broertjes en zusjes en met de vraat zuchtige Kat op de hielen, komt Lelijk er langzaam achter wie hij werkelijk is. HOOOONK! foto: pr HONK! is een eigentijdse musi cal bewerking op het wereldbe roemde sprookje Het lelijke eendje van Hans Christian An dersen. Ara Halici (bekend van o.a. Cabaret) en Ivo Chundro (bekend van Aladin en Boy band) nemen de hoofdrollen voor hun rekening. Na de première op het Londen- se West End wist deze musical The Lion King te verslaan in de categorie Beste Nieuwe Musi cal. Kom ook naar HONK! en oordeel zelf. Niet geslaagd? Dan krijgen bezoekers in de pauze het geld terug! Frida en Sjoerd zijn een een- den-echtpaar als ieder ander. Net als iedere lente is het tijd voor de onvermijdelijke leg. Fri da heeft ditmaal twee eieren in haar nest: een normaal ei en een heel raar ei. Uit dat rare ei komt een jongetje dat anders is dan alle anderen. Frida sluit dit wonderlijke kuiken meteen in haar hart maar van alle anderen krijgt hij al snel de naam 'Lelijk' en wordt hij voortdurend ge pest met zijn uiterlijk. Hij snapt er zelf weinig van. Iedereen in de sloot zegt 'kwak' terwijl Lelijk alleen een oorverdovend HOOOOOOK! weet te pro duceren. De vraatzuchtige kat vindt de uit de kluiten gewassen Lelijk bijzonder interessant. On der het mom van vriendschap probeert hij de naïeve Lelijk.in zijn braadpan te krijgen. Een maal op de vlucht voor de Kat raakt Lelijk verdwaald en gaat hij weer op zoek naar zijn moe der. Op zijn tocht leert hij steeds meer over zichzelf en over wat schoonheid nou echt is. En hoe zeer Lelijk ook verandert, op zijn reis blijft een ding hetzelfde: zijn karakteristieke HOOOOOONK! Deze familiemusical voor ieder een vanaf 6 jaar is zaterdag 3 maart 2007 om 19.30 uur te zien in Fortis Theater a.d Schie in Schiedam. Waar haar shows door gaans 'vernieuwend' wor den genoemd, 'nooit eerder vertoond', 'een mix van stij len', of waar zelfs beweerd wordt dat ze 'de grenzen van het cabaret oprekt', maakt Sanne nu een nieu we 'move'. Ze gaat een best-of programma doen, een compilatie van vier soloprogramma's, de beste scè nes van Sanne in het theater. Want Sanne zit nu officieel tien jaar in Het Vak en viert dat met slechts vijf voorstellingen in het land, waaronder gelukkig ook Schiedam. Wie wil er niet nog eens de spreekbeurt over de goudvis horen en wie snakt er niet af en toe naar de alsmaar uitdijende Alphense vrouw uit Sop? Rolstoelscène Wie herinnert zich niet de be faamde rolstoelscène en de ri- verdance uit Zin. Hoe fijn zou het niet zijn Simone weer eens te horen uit Stuk? Of nog een keer te raden over welke beken de Nederlanders ze het nou heeft in haar Inner Circle mo noloog uit Vier? Kom dan naar BEST en vergaapt u andermaal aan Sanne Wallis de Vries, die het publiek met haar aanpak van de hits van weleer ongetwij- Hassan's Angels: Vallen en doodgaan Drie angels, verschillend, an ders en samen wereld vreemd. Drie dames die be gonnen aan een missie en inmiddels bevlogen zijn ge raakt. Hassan's Angels zijn Inci Lulu Pamuk, Elvan Aky- ildiz en Charlotte Lap. Dit seizoen presenteren zijn het derde programma over val len en doodgaan. 1 maart 2007, aanvang 20.15 uur. Di-rect naar Schiedam! De popgroep Di-rect geeft zondag 4 maart een concert in Fortis Theater aan de Schie. Niet te missen! Het is de hoogste tijd om hun ener gieke rocksongs smaakvol onder te brengen in de intie me setting van het pluche, en dé gelegenheid om deze heren eens van dichtbij te bewonderen. Uniek concert Wibi Soerjadi geeft een bij zonder pianorecital ter gele genheid van het 25 jarig jubi leum als concertpianist. Met verschillende prijzen op zak, is het tijd voor een feestje. Met op het programma wer ken van onder andere Mo zart, Liszt, Chopin en eigen transcripties van Wibi Soer jadi. Op 6 maart, 20.15 uur. De'gouwe ouwe'van Sanne. feld enorm zal verrassen. BEST is te zien op woensdag 7 maart, 20.15 uur in Fortis Theater a.d Schie. Reserveren kan via www.theateradschie.nl of bel de kassa, (010)2 467 467. Vorig jaar eind augustus waren wij op bezoek bij een enthousiaste Jacoline Rehorst van Best Care Company, een toen net gestarte thuiszorgor ganisatie. Wij zijn benieuwd wat er van haar plannen te recht is gekomen en besluiten om weer eens bij haar langs te gaan voor een kop koffie. Hoe gaat het ermee? Hartstikke goed! We groeien veel sneller dan verwacht en dat geeft aan dat er behoefte is aan een organisatie als de onze. Het lijkt wel alsof jullie aan het verbouwen zijn? Dat lijkt niet alleen zo, dat is ook zo. Zoals je weet zijn we in september vorig jaar in een klein kantoor ge start. Doordat we zo snel zijn ge groeid hebben we behoefte aan meer en ruimere werkplekken, vandaar de uitbreiding. We betrekken een heel groot gedeelte van de zolder van deze prachtige monumentale boerderij. Hier kunnen we voorlopig zonder problemen blijven groeien. Hoeveel mensen werken er in middels bij Best Care Company? Op kantoor zijn we met z'n vieren en in de zorgverlening inmiddels zo'n 50 medewerkers. 3SSSRS Wendy Bot, Jan van den Bouwhuijsen, Ellen van der Heiden en Jacoline Rehorst Hoe weten de mensen jullie te vinden? Het heeft ons verrast hoeveel men sen het artikel hebben bewaard uit de krant van vorig jaar augustus. Nog steeds krijgen we via deze weg veel nieuwe klanten binnen. Daarnaast is er veel onrust in "Thuiszorg-land". Veel mensen zijn ontevreden over de wijze waarop er thuiszorg wordt verleend en gaan dan toch op zoek naar andere mogelijkheden. Bij Best Care Company wordt volledige zorg op maat verleend. Onze klanten heb ben alles te zeggen over de manier waarop ze de zorg willen ontvangen. Vaste tijden en vooral vaste mede werkers. Dat geeft rust en regelmaat en dat vindt iedereen prettig. Heeft Best Care Company ook met de nieuwe WMO te maken? Natuurlijk! Als mensen nu huishou delijke zorg nodig hebben, moeten we een indicatie aanvragen bij de desbetreffende Gemeente. Als de gemeente de aanvraag goedkeurt maak je een keuze tussen een Per- soons Gebonden Budget (PGB) of een Voorziening in Natura. De ge meente betaalt het PGB rechtstreeks aan de mensen uit. Best Care Com pany helpt bij de zorgaanvraag en levert bijvoorbeeld de huishoude lijk verzorgende. De medewerkster is dus bij ons in dienst. Daarnaast regelen wij alles op het gebied van de administratie met betrekking tot het PGB. En als mensen Verzorging en of Verpleging nodig hebben? De aanvraag voor deze indicatie blijft via het CIZ (Centrum Indica tiestelling Zorg) lopen. Ook hierbij maak je een keuze tussen Persoons Gebonden Budget of Zorg in Natura en ook dit regelen wij allemaal. Zorg via Best Care Company is dus eigenlijk heel eenvoudig? Inderdaad, gemakkelijker kan het niet. Iedereen die maar iets wil we ten over thuiszorg kan ons bellen. Desgewenst maak ik of één van mijn collega's een afspraak bij de men sen thuis om alles uitgebreid uit te leggen en te helpen bij de aanvraag voor zorg. Woensdag 28 februari 2007-pagina 31 Het lelijke eendje Wie is er bang voor Virginia Woolf is uniek, controver sieel en uitdagend. En daar mee een must voor de to neelliefhebber. Niet voor niets is de voorstelling ge nomineerd voor de Toneel Publieksprijs 2007! Een hu welijksthriller met bizarre humor en frustraties, ge speeld door o.a. Olga Zui derbroek en Potgy Frans- sen. Wat een leuke avond had moeten worden, mondt uit in een nachtmerrie vol verraad en onthullingen. Zie het met eigen ogen op vrijdag 2 maart, aanvang 20.15 uur in Fortis Theater aan de Schie. FOTO: PR FOTO: FRANK D00RH0F 66 Besï Care Company Thuiszorg zoals u het wilt.. Voor Zorg in Natura, Persoongebonden Budget en Particuliere Thuiszorg. Bel of mail voor info naar Jacoline Rehorst. Korte Welleweg 1 3218 AZ HEENVLIET i nfo@bestca recom pa ny. nl www.bestcarecompany.nl Fax 0181-665627

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 31