anenmarkt geavanceerde Elektro-servicemonteur hV) Timon Jouw bedrijf, onze ondersteuning AUTOCHART Vind je het ook eenUitdBgillg om Storingen op te lossen aan buitenbeveiligingssystemen Buitengewoon Beveiligd dé Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad Voor opgave van uw advertentie of informatie, bel: (0900) 700 07 77 ™..~nd rayon ter overname www.autosmart.nl van het jaar Award Behandelcoördinator Manager afdeling Jeugdzorg Hoofd financiële administratie Manager bedrijfsvoering Controller Pedagogisch medewerker B Kom dan werken bij Heras Service! De organisatie De functie Ontwikkeling Jouw talenten Ons aanbod Interesse? Woensdag 28 februari 2007-pagina 36 Powered by Q JobTrack.nl Autosmart is een bewezen franchiseformule voor de lokale verkoop van eersteklas autoreinigings- producten. Wil jij jouw ondernemerstalenten ook bewezen zien? Reageer dan vandaag nog via info@autosmart.nl Ons aanbod: Ondernemersinkomen €75.000 100% ondersteuning op maat. Potentieel zeer bereidwillige klantenkring. Jouw inbreng: 100% motivatie en inzet. Verantwoorde investering vereist. 55^ INTERNATIONAL Topleverancier van autoreinigingsproducten Bel: 0800-AUTOSMART (0800-288 67 62) E-mail: info@autosmart.nl BFA Franchisegever #1 Timon is een diaconale instelling voor jeugd- en jongvoiwassenenzorg. Timon heeft residentiële en ambulante voorzieningen, naast vormen van woonbegeleiding onder andere binnen de woongroepen, dagbesteding en arbeidstraining met het oog op reïntegratie. In verband met de groei van onze organisatie hebben wij een aantal vacatures, zowel op het Centraal Bureau als binnen de afdeling Jeugdzorg. Kijk voor meer informatie over deze vacatures op www.timon.nl of neem contact op met Annemarie Leguijt-den Hertog, personeelsfunctionaris, tel. 030-6940070. Omdat wij de christelijke identiteit van onze stichting belangrijk vinden is een actief christelijke levensovertuiging een vereiste voor het werken bij Stichting Timon Helpt jongeren en jongvolwassenen Timon Centraal Bureau Postbus 462 3700 AL Zeist www.timon.nl Heras Nederland ontwikkelt, verkoopt, installeert en onderhoudt totaaloplossingen voor buitenbeveiliging. Met ons buitengewoon team van enthousiaste vakmensen staan wij dag in dag uit klaar voor de zakelijke klant. Met fysieke barrières, zoals hekken en poorten. Maar ook met geïntegreerde elektronische oplossingen, als camera- en detectiesystemen, tourniquets, slagbomen en toegangscontrolesystemen. Niet voor niets zijn wij dé buitenbeveiligingsspecialist. Heras Nederland heeft regionale verkoopkantoren in Oirschot, Heerhugowaard, Ridderkerk en Zwolle. Daarnaast beschikt Heras Nederland over twee gespecialiseerde business units: Heras Service en Heras Security Systems. Heras Service onderhoudt installaties en herstelt storingen en/of schades aan beveiligingssystemen. Heras behoort tot de internationale CRH Fencing Security groep en heeft ook vestigingen in België, Duitsland, Frankrijk en Engeland. Heras Service te Oirschot zoekt in de regio Rotterdam - Den Haag een buitengewone Binnen een hecht team van collega servicemonteurs werk je zelfstandig, startend van huis uit. Op locatie bij onze klanten maak je een gedegen storingsanalyse en los je, indien mogelijk, direct het probleem op. Daarbij ga je eventuele mechanische uitdagingen zeker niet uit de weg. Je zorgt voor een nette administratieve vastlegging van de storings-afhandeling zowel naar de klant als naar je back-office in Oirschot. Als 'ambassadeur' van Heras word je ook voor het preventief onderhoud ingezet. Afhankelijk van je capaciteiten en ambities kun je bij ons doorgroeien van standaard servicemonteur, naar 'all round' servicemonteur om tenslotte je uit te kunnen leven als 'high end' servicemonteur. Je houdt van werken in de buitenlucht en de termen 'kwaliteit' en 'gemotiveerd' zijn je op het lijf geschreven. Jê hebt voldoende technisch inzicht en bent een doorzetter. Je hebt een opleiding op MTS niveau richting elektrotechniek of vergelijkbaar en bent in het bezit van een rijbewijs B. Je hebt geen 8 tot 17 uur mentaliteit. Je hebt minimaal 2 jaar relevante werkervaring in een vergelijkbare omgeving. Verder ben je bereid om 24-uurs storingsdiensten te draaien. Tenslotte ben je woonachtig in bovengenoemde regio. Wij bieden een afwisselende baan waarin je jezelf in kennis en ervaring kunt ontwikkelen. Het werkklimaat is stimulerend en je mag rekenen op een uitstekend salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Werkkleding, goed materiaal en gereedschap zijn vanzelfsprekend. Voor aanvullende informatie kun je telefonisch contact opnemen met dhr. Micha Frankhuizen, telefoonnummer 0499 55 12 55. Sollicitaties kun je binnen 10 dagen richten aan: Heras Nederland BV, t.a.v. afdeling P&O, mw. Katinka Bogers, Postbus 30, 5688 ZG Oirschot of e-mail: k.bogers@heras.nl. Kijk ook op www.heras.nl. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 36