Banenmarkt Spijker blijft achter TELEFONISTE RECEPTIONISTE WGGGNGR huis-aan-huiskranten Zwanko loodsietersbedriif bv Icilüfcl Het Nieuwe Stadsblad Adamas is bekend als producent en leverancier van gediamanteerde boor-, zaag-, Account Manager Nationale Verkoop m/v Meer bereiken. Met Wegener VLS Schoon! Adverteren? Bel: 0900 700 07 77 gecertificeerd ïs op zoek naar een Een volslagen loodgieter Een halfwas loodgieter Wij zijn een VCA* bedrijf dat al bijna 25 jaar actief is in de loodgieter/installatiewerkzaamheden zoals dak, cv, gas, water en rioleringen. Wij vragen een goede werkinsteling en motivatie. Wij bieden u Een goed salaris, Een goede werksfeer, Mogelijkheid tot scholing. Mocht u interesse hebben of verdere informatie willen hebben dan kunt u met ons contact opnemen. Zwanko loodgietersbedrijf BV Mercuriusstraat 37 3133 EM Vlaardingen rene@zwanko.nl 010-4345344 Woensdag 28 februari 2007-pagina 40 en slijpgereedschappen voor o.a. de bouw- sloopbranche. Adamas een internationaal opererend bedrijf met diverse buitenlandse vestigingen. Voor het hoofdkantoor in Maasdijk (bedrijventerrein 'Coldenhove'), waar momenteel ongeveer 75 mensen werken, zijn wij op zoek naar een: jonge, enthousiaste (39,5 uur) De funktie: - afhandeling van inkomende telefoongesprekken - ontvangst van bezoekers - bijkomende administratieve werkzaamheden. De funktie-eisen: - opleiding MAVO VMBO of ervaring in een soortgelijke functie - ervaring met tekstverwerking (MS-office/Word) - kennis van Duits en Engels is een pré - zelfstandige representatieve persoonlijkheid In deze full-time baan verdien je een prima salaris. Daarnaast hebben wij ook uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een eindejaarsuitkering. Adamas valt onder de CAO van de Metalektro. Voor extra informatie kan je bellen naar mevr. W. Pohle (tel: 0174-511333). Je kunt zowel mondeling als schriftelijke solliciteren, Je schriftelijke sollicitatie, voorzien van C.V., kan je binnen 10 dagen sturen naar: Adamas Machines B.V. t.a.v. de heer Fr. Voskamp Postbus 255 3140 AG Maassluis Email: f.voskamp@adamas.nl Als uitgever van ruim 225 huis-aan-huis- kranten met een gezamenlijke oplage van 7,2 miljoen exemplaren per week bereikt Wegener Huis-aan-huiskranten BV. wekelijks een groot deel van alle huishoudens in de provincies Overijssel, Gelderland, Utrecht, Zuid-Holland, Zeeland, Brabant en een dee van Flevoland. Door het lokale/regionale karakter biedt elke uitgave lezer én adverteerder een aantrekkelijk, lezens waardig medium. Voor ons kantoor in Nieuwegein zijn wij op zoek naar: 36 uur per week De functie U realiseert verkoopdoelstellingen ten aanzien van advertentieverkoop op nationaal niveau. U legt en onderhoudt contacten, met nationale klanten en reclamebureaus. U sluit advertentiecontracten en advertentieopdrachten en begeleidt de realisatie. U geeft budget- en media-adviezen aan (potentiële) klan ten en houdt de accountinformatie in de database up to date. U signaleert marktontwikkelingen en vertaalt deze naar verkoopkansen. Uw profiel U bent een resultaatgericht persoon met een commerciële instelling. Tevens bent u enthousiast, communicatief vaardig en toont u eigen initiatief. U heeft HBO werk- en denkniveau aangevuld met NIMA A/B en/of SRM Communicatie I en II, mediaplanning en commerciële trai ningen. U heeft ervaring in een commerciële buitendienst functie en een goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift. U bent in het bezit van een rijbe wijs Wij bieden Een boeiende en afwisselende commerciële functie binnen een dynamische en collegiale werkomgeving met ruimte voor persoonlijke ontwikkeling. Daarnaast bieden we u goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Informatie en sollicitatie Informatie over deze functie kunt u inwinnen bij de heer G. Verschoor, telefoon 030-6007523. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, binnen twee weken na verschijning van deze advertentie, richten aan Wegener Huis-aan-huiskranten BV, t.a.v. mevrouw E.C.M. van der Munnik, afdeling Personeel Organisatie, postbus 1202, 3430 BE te Nieuwegein. Reageren per E-mail kan ook: pomn@whk.wegener.nl Is op zoek naar parttime schoonmaakmedewerk(st)ers voor een object in Schiedam. Werkzaamheden vinden 5 dg per wk plaats van 17.15-19.00 uur. Heeft u interesse, bel dan naar 078-6191919 (tussen 9.00-12.00 uur). Of ga naar www.vls.nl Powered by O JobTrack.nl VGM CHECKLIST AASNEMEKS SCHIEDAM - Spijker is een Dalmatiër van 1,5 jaar oud. Het is een vrolijke en en thousiaste gecastreerde reu, die niet mee kon toen zijn baas ging emigreren. Hij is lief voor kinderen vanaf een jaar of vijf. Wel moet hij nog alles leren, dus een cursus kan geen kwaad. Wie heeft er ervaring met honden en houdt wel van een uitdaging? Meer info bij dierentehuis Hargahoeve. (Foto: PR)

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 40