i er MUZIEK kijkenkiezenkopen bloenfètjes NOTEBOOK Muzikale Slim station voor Zonnige 2. cd" «ra 46 H TAV/SB 3 !ff!ïïn Nieuwe Stadsblad GADGETS P Met je iPod onder de douche? Of het zwembad in? Of de zee in? Wie erg aan z'n iPod ge hecht is, laat dat soort activitei ten wel uit z'n hoofd, maar met de EGO is het geen probleem meer. De EGO is namelijk een waterdichte iPod speaker doek, dat ook nog eens over een drijf- vermogen beschikt. Dankzij een slim waterdicht membraam op de plek van het clickwheel, kun je de iPod wel gewoon blijven bedienen, zon der 'm uit z'n bescherming te moeten halen. Met vier AA-batterijen kun je zo'n dertig uur in het water blij - ven. Meer weten? Kijk op www.atlantic-inc.com. Dat er speakers in verschillende vormen en maten verkrijgbaar zijn, is op deze pagina regelmatig duidelijk geworden. Maar de JBL Spy- ro is toch wel weer een hele aparte. De twee tweeters hebben na melijk de vorm van bloemetjes. Leuk voor de kinderkamer of voor wie graag de bloemetjes buiten zet. Want kinderachtig is de kwali teit van de Spyro zeker niet. Neodymium magneten zorgen voor een uitstekend voortbrengen van hoge- en middenfrequenties. De sufwoofer, met verwisselbare cover, zorgt vervolgens voor ruisloze lage tonen en de Computer-Optimized Equalization (COE) maakt dit muziekfeestje af. De Engelstalige site van de fabrikant is te vin den op www.harman.com en de speakers zijn in Nederland onder andere verkrijgbaar bij www.consoleshop.nl. <D Een telefoon zonder bluetooth? Dan ben je wellicht al tegen de no dige beperkingen aangelopen, want vaak biedt de telefoon zelf niet erg veel ruimte voor bijvoorbeeld foto's en ringtones. Natuurlijk kun je aan de slag met draadjes, maar een eenvoudigere oplossing wordt geboden door de SwizzleStik. In principe een USB Flash Dri ve, maar dan met de mogelijkheid om ze aan te sluiten op de mo biele telefoon. Ideale opslagruimte voor video's, foto's, ringtones en andere data die bewaard moet blijven. Als je meer wilt weten over deze nieuwkomer, kun je terecht op www.swizzlestik.com. Op zoek naar een manier om jouw notebook om te toveren in een multimedia controle cen ter, zonder een warboel van snoeren en met veel meer ruim te op jouw bureau? HP biedt zo'n manier aan in de vorm van de Expansion Base. Het beeldscherm van de note book is de monitor. De hoogte van het scherm kan eenvoudig aangepast worden. In de dit dockingstation zitten speakers ingebouwd, dus daar hoef je je geen zorgen meer over te ma ken. Een draadloos keyboard en draadloze muis bieden extra comfort tijdens het werken (of spelen) met de notebook. Di verse poorten, zoals usb, lan en vga en video zijn aanwezig. Meer info over deze HP xb3000 is verkrijgbaar op www.hp.com. Dat we bewust met energie moeten omgaan, is de laatste weken weer volop in het nieuws en ge lukkig zijn er diverse manieren om aan een beter milieu bij te dragen. Zoals de SlimStar 820 Solargizer, waarbij het draadloze keyboard beschikt over een solar paneel, waar zonlicht kan zorgen voor de nodige energie. Op donkere dagen kan het keyboard ook door middel van de usb of batterijen aan de praat gehouden worden. De laser muis, die bij dit keyboard hoort, is extra energiezuinig, maar beschikt niet over zonnecel len. Meer info is te vinden op www.geniusnet.com. Om welke mooie herinnering het ook gaat, het is altijd fijn om ze vastgelegd te hebben. En dankzij de nieuwe generatie camcorders wordt dat steeds eenvoudi ger. Met de baanbrekende x.v.Colour-tech- nologie wordt bijvoorbeeld het aantal kleuren dat kan worden weergegeven bijna verdubbeld, waardoor de nieuwe camcorders bijna alle natuurlijke kleu ren kunnen weergeven. De topmodel len bieden nu Super SteadyShot voor optische beeldstabilisatie en het vergro ten van het optische zoombereik is bij standaarddefïnitiemodellen vergroot tot een indrukwekkende 40x. Met digita le zoom wordt nu een ongelooflijke 2000x vergroting bereikt, waardoor er zelfs opnamen gemaakt kunnen wor den die met andere camcorders een voudigweg niet mogelijk zijn. De nieuw ste modellen bieden verder een harde- schijfcapaciteit van maximaal 60 GB, wat genoeg is voor meer dan 41 uur con tinu opnemen of 9999 foto's. Meer informatie is te vinden op www.sony.nl. Woensdag 28 februari 2007- Pagina 47

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 47