dé Weekkrant Tccltchef m/v medewerker Technische Dienst m/v REEFERMONTEUR M/V (fulltime) Directeur Martin van Gogh: 'Betrokkenheid, sfeer en zorg voor elkaar zijn kenmerkend bij de Hoogendoorn Groep'. VLAARDINGEN - "Een goede coach", zo ty peert hij zichzelf, "geen topsporter maar iemand die van zijn werknemers topspor ters weet te maken." Martin van Gogh is di recteur van de Hoogendoorn Groep in Vlaardingen. Het bedrijf is een (technisch) automatiseringsbedrijf, opgericht in 1967. Hoogendoorn Groep maakt deel uit van Batenburg Beheer N.V. "Ons bedrijf doet het erg goed," vertelt Martin enthousiast, "wij kunnen bogen op veertig jaar ervaring en hanteren daarnaast een bijzonder con cept." Hoogendoorn Groep begon als leverancier van tuinbouwcomputers maar al snel steeg de vraag naar geautomatiseerde systemen op andere ter reinen. Het bedrijf groeide mee met de markt en ontwikkelde naast de tuinbouwcomputers on der andere automatisering voor de auto-indus trie, theaters, industriële camera's en postver werking. Omdat bedrijven steeds afhankelijker worden van computernetwerken is Hoogen doorn IT Dienstverlening ontstaan. Deze groep professionals draagt niet alleen zorg voor het be heer van het netwerk maar realiseert ook uitbrei dingen en pc's bij lokale MKB. "Om alle diensten goed te kunnen leveren aan de klant, opereren we binnen het bedrijf met drie business units die elk hun eigen specialisme hebben", legt Martin het bedrijfsconcept uit, "dat maakt ons vooral klantvriendelijk. De klant kan zich rechtstreeks wenden tot de business unit die hij nodig heeft en krijgt dan direct te maken met de vakgerichte specialisten, korté lijnen dus. We spelen op "eredivisie-niveau" maar we kennen wel iedere klant persoonlijk." Binnen Hoogendoorn Groep is ook veel oog voor het wel en wee van het personeel. Geen keiharde ICT wereld, maar een bedrijf gericht op en begaan met het individu. De 140 werk nemers vormen een jonge, trouwe en hechte club. "Werknemers moeten het goed naar hun zin hebben", aldus Martin, "betrokkenheid, sfeer en zorg voor elkaar zijn kenmerkend bij Hoogendoorn." Niet voor niets staat het be drijf in een 2007 onderzoek genoteerd bij de top 10 werkgevers van Nederland. Bos bloemen Wie op de eerste werkdag wat onwennig ach ter zijn of haar bureau schuift, vindt een mooie bos bloemen als welkom. Een actieve personeelsvereniging organiseert allerlei leu ke uitstapjes en mede doordat er collectief bij een fitnesscentrum wordt gesport, is het ziek teverzuim onder het personeel extreem laag. Wie een studie wil volgen krijgt bij Hoogen doorn Groep alle ruimte. Het bedrijf betaalt de opleiding en verlof voor studiedagen of examens. Bovendien worden er de hoogste stagevergoedingen in Zuid-Holland betaald aan MBO en HBO studenten. Helaas vertrekt er ook af en toe een werkne mer. "Soms willen mensen even bij de buren kijken. Natuurlijk hebben wij daar begrip voor. Toch komen onze mensen vaak weer te rug en dat zit hem echt niet in die mooie bu reaustoelen die we hebben", vertelt Martin la chend. Het bedrijf neemt ook haar maatschappelijke verantwoordelijkheid. "Ieder jaar schenken we geld aan een plaatselijk goed doel. Dit jaar aan De Bruggen in Vlaardingen, een project dat verstandelijk en lichamelijk gehandicap ten huisvest. Zij bestaan tien jaar en de groep bewoners is nog nooit een dagje uit geweest. We hebben geregeld dat zij met professionele begeleiding op 16 april naar de Efteling gaan. Als het met je bedrijf goed gaat, dan heb je de plicht om ook in een ander te investeren. Dat vinden wij bij Hoogendoorn Groep heel nor maal." Het Nieuwe Stadsblad Woensdag 7 maart 2006 - Pagina 43 'Ik maak topsporters van mijn mensen' Potplantenkwekerij Green 05 BV is gevestigd op 3 locaties. Op deze locaties houden wij ons bezig met het kweken van kamerplanten en perkgoed. Op ons bedrijf van 10 hectare aan de Leeuwenhoekweg te Bergschenhoek hebben wij de volgende functies vacant Jouw functie: Kwaliteitscontrole van de teelt Klimaat- en watergiftbeheersing Controle en uitvoering van de gewasbescherming Alle overige voorkomende teeltwerkzaamheden Jouw functie: Onderhoud en reparatie van de opstallen Onderhoud en reparatie van machines interne transportmiddelen Systemen ontwikkelen die bijdragen aan een efficiënter productieproces Diversen overige werkzaamheden Onze kandidaten moeten beschikken over: Een flexibele werkinstelling Goede communicatieve vaardigheden Zelfstandig en met veel gevoel voor verantwoordelijkheid Ondernemend en initiatief tonend Ervaring in een soortgelijke functie is een pré Wij bieden: Een dynamische, afwisselende, vaste baan Schoon en geautomatiseerd werk op een moderne kwekerij Uitstekende arbeidsvoorwaarden refererend aan de functie Werken binnen een jong team in een groeiend bedrijf Uw sollicitatie kunt u richten aan: Arco van der Kaaij, Leeuwenhoekweg 74,2661 DD Bergschenhoek telefoon 06-51 58 66 26 of per e-mail: info@areen05.nl u Hapag-Lloyd Nederland B.V. geves- tigd te Rotterdam, dochtermaatschappij HAD3Q—LIOVCl van c'e Duitse containerrederij Hapag- I il J Lloyd A.G te Hamburg, zoekt binnen de afdeling M&R Depot per direct een De afdeling De afdeling M&R/Depot, die bestaat uit 28 medewerkers, maakt deel uit van de hoofdafdeling Operations. De afdeling houdt zich bezig met opslag, onderhoud en reparatie van de reefer containers van Hapag-Lloyd. De functie De betrokken medewerker gaat zich bezighouden met onderhoud en reparatie van de reefer containers. De betrokkene rapporteert aan de manager Reefer Service. De werkzaamheden Verricht onderhoud en reparaties en controleert de koeltechnische staat, de electrische installaties en de besturing van de reefer units Verricht diverse administratieve werkzaamheden Voert alle overige tot de functie behorende werkzaamheden uit Onderhoudt functionele contacten met collega's, HL-afdelingen en derden De functie-eisen MBO elektrotechniek/werktuigbouw koeltechniek STEK beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift electrotechnische achtergrond is een pré bereidheid om aanvullende vakgerichte opleidingen te volgen bereidheid tot het verrichten van storingsdiensten Sollicitatie Uw schriftelijke sollicitatie kunt u t/m 21 maart 2007 a.s. richten aan: Hapag - Lloyd Nederland B.V. Afdeling Personeelszaken Twentestraat 90, 3083 BD Rotterdam of per e-mail naarjan.boon@hlag.com Voor nadere informatie over de functie kunt u contact opnemen met de heer L. Zoeter (010-2404555). - FOTO: ROEL DUKSTRA

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 43