PM Supersnel door Nostalgisch KNALLEN TANDARTS? 010 - 273 35 71 Meppen zonder enige logica N STEM OP 7 MAART nA www.zuidholland.pvda.nl Bent u op zoek naar een nieuwe of andere *S-G RAVE LAN DSEWEG schitterende werelden TIA: neem de waarschuwing serieus! www.hersenstichting.nl Met de PvdA vaart Nederland weer een sociale koers. Samen zorgen we voor betere scholing en meer banen, en bestrijden we armoede. Samen werken we aan een land met goede zorg, betaalbare woningen, schone energie en een mooie natuur. Ook in Zuid- Holland. Maak Nederland weer sterk, groen en sociaal; stem op 7 maart PvdA. dé Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad In een futuristische stad hebben drie bendes de boel overgenomen. Als genetisch 'versterkte' agent moet je de boeven te lijf. Pacific City, waar Crackdown zich afspeelt, is opgedeeld in drie ei landen, en elke bende beheerd zijn eigen gebied. Het geweldige van Crackdown is dat je volledige vrijheid hebt om de stad te verkennen en zelfs in welke volgorde je de bendes aanpakt. De stad is gigantisch, vooral omdat sommige gebouwen zo ontzettend hoog zijn. Het spel voelt daardoor echt 'driedimensionaal'. Terwijl je de omgeving verkent, vind je overal lichtgevende bollen ('orbs') die je superkrachten versterken. Zo kun je al snel tientallen meters hoog springen, wat een fantasti sche belevenis is: spring van wolkenkrabber naar wolkenkrabber om nog meer orbs te vinden om nog sterker te worden en.Ja we geven het toe: al snel konden die bendes ons niet zo veel meer schelen. Orbs zoeken bleek een superverslavende bezigheid. Via Xbox Live kan je jouw stad open stellen voor een partner. Niet alleen kun je dan gezamenlijk de bendes te lijf maar ook wedstrij den met elkaar houden op de daken of gewoon lol trappen met explosieven. Crackdown is geen lang spel (na 20 uur heb je echt alles wel gezien) maar zo lang het duurt is het pure lol. Voor: Xbox 360 De supersnelle egel Sonic leek zijn glans te heb ben verloren. Maar na een aantal teleurstellende games, waarin de blauwe snelheidsduivel in 3d werelden niet tot zijn recht kwam, is deze PSP versie van Sonic Rivals in zekere zin 'terug bij af. Sonic raast door schitterend vormgegeven gebie den, waarbij hij zo snel mogelijk de finish moet bereiken. Hij racet hier steeds tegen een tegen stander. De gebieden worden van de zijkant be zien, net als de oorspronkelijke Sonic spellen. De werelden zijn beeldschoon vormgegeven, met veel variatie, en springen bijna van het scherm af. Sonic is weer supersnel en dat zorgt voor een be hoorlijke stoot adrenaline tijdens de races. Dit wordt nog eens vergroot door tegen een levende tegenstander te spelen. Die moet dan wel een ei gen versie van het spel hebben en in de buurt zijn. Spelen via het internet wordt niet ondersteund. Sonic is op de PSP weer helemaal terug en hopen dat dit kwaliteitsniveau gehandhaafd wordt in de binnenkort te verschijnen Wii Sonic. Voor: PSP Gradius is de grootvader van de arcade schietspellen. Je vliegt in je ruimtejager door de werelden, bevolkt door talloze monsters en ruimtescheepjes. Sommige tegenstanders laten energiebollen val len. Door deze op te pikken kun je extra wapens activeren. De lol is dat je zelf kunt kiezen welke, wat een tactisch element toevoegt. Deze versie van Gradius, alleen te downloaden via het Wii winkel kanaal, kwam ooit al uit op het oorspronkelijke Nintendo Enter tainment System, dus verwacht geen grafische hoogstandjes. Toch is Gradius de moeite waard, voor slechts 500 Wii points. Het bevat behoorlijk wat diepgang en is gru-we-lijk moeilijk. Wie hier tegen kan, of nostalgische gevoelens heeft bij Gradius (Of Nemesis zoals het spel op MSX heette) valt zich geen buil aan deze klassieker. Voor: Wii (alleen te downloaden) Croepspraktijk- neemt nog patiënten aan! vakkundig betrouwbaar bij u in de buurt Locatie Hoogvliet Locatie Aibrandswaard 010 2957212 www.einstelnlyceum.nl Het nieuwe Einstein info@einsteinlyceum.nl Wil je naar een grote, massale scholengemeenschap, of ga je liever naar een school waar iedereen je kent en er rekening met je wordt gehouden? openbare scholengemeenschap voor vmbo-tl, havo, atheneum en gymnasium, tweetalig havo, tweetalig atheneum en gymnasium Als dit een grap is snappen wij hem niet. God Hand is een vechtspel van Capcom, hetzelfde bedrijf dat ons toppers als Resident Evil, Okami en Lost Planet bracht. God Hand is echter van een heel andere orde. Als 'rebelse avonturier' Gene heb je een 'Goddelijke arm' waarmee je superkrachten kunt oproepen. Je vecht tegen allerlei vreemd volk in het wilde westen. Dit is vormgegeven met wat saaie schuurtjes in een nog saaiere woestijn. Terwijl je door het level loopt komt er gespuis op je af met wie je moet vechten. Versla je ze dan verschijnen powerups die uit een fruitautomaat lijken weggelopen: druiven, kersen, dat soort rare voorwerpen. Om de zoveel tijd verandert een van de boeven in een demon die je ook in elkaar moet meppen. Het is allemaal zonder enig plot of logica. Op zich niet erg, maar het spel ziet er uit alsof het door een hobbyist in elkaar is geknutseld. De camera is een bijna ergere tegenstander dan de demonen en de gevechten worden snel eento nig. Voor knokfans die niet willen nadenken en alleen op knopjes willen rammen is God Hand misschien even leuk. Wij haalden liever Tekken weer eens uit de kast. Voor. PS2. DECOKAy VAN LOENEN 1 Woensdag 7 maart 2007 - Pagina 7 2 IP 003S400 H Jf Bel voor meer informatie of voor uw aanmelding: Groepspraktijk 's-Gravelandseweg 's-Gravelandseweg 612, 3119 NA Schiedam Si Dam 37 - 45, Schiedam T. 010 -426 61 92 www.vanloenen.info Een TIA kan een voorbode zijn van een beroerte. Meer weten? Bestel de nieuwe folder van de Hersenstichting Nederland: Postbus 191, 2501 CD Den Haag giro 860 Hersenstichting Nederland

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 7