Direct opslagruimte nodig? gpCUBUS Internet actie GRATIS! nu 30%* korting Kerkdiensten bezoek snel onze site: Houd uw blaas in prima conditie: 1200 mg Cranberry-extract per dag Schiedam: G&W Gezondheidswinkel Libra, Hoogstraat 15 Drogisterij Dessing, Hof van Spaland 32 Mlltll-OPSLAG PAK DIE RUIMTE! -I - dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad REGIO - Met een spiksplinter nieuwe stand zijn Shell Pernis en Moerdijk vertegenwoordigd op de vakbeurs 'Skills Masters'. Dit op VMBO- en MBO-leerlin- gen gerichte evenement vindt plaats van 15 tot en met 17 maart in Ahoy Rotterdam. Om beter voor de dag te komen op zulke evenementen is een nieuwe, attractieve stand ge maakt. Hierin zullen Shell-me- dewerkers geïnteresseerde jon geren vertellen over hun vak en het werken bij Shell. "Wij rich ten ons op potentieel werkzoe kenden, met de focus op onder houd en operatie", aldus He- leen Terpstra van Recmitment Attraction van Shell Pemis en Moerdijk. "We hopen vooral leerlingen voor de opleidingen Procesoperator en Onderhoud te interesseren. Vandaar dat we een buizenspel ('tube game') hebben laten ontwikkelen. Ook zijn er demonstraties van het uitlijnen van een pomp." Tijdens Skills Masters, dat wordt gecombineerd met een arbeidsmarkt, kan de jonge be zoeker alles te weten komen over opleidingen en beroepen, "over werken in de toekomst dus", vertelt Heieen Terpstra. Er zijn lesprogramma's om tot een goede vak- of sectorkeuze te ko men, vakdemonstraties en wedstrijden tussen jonge vak mensen op allerlei vakgebie den. "Het is een zeer gevarieerde vakbeurs, waar tientallen be drijven en onderwijsinstellin gen zichzelf zullen presente ren." Wat lijkt me dat toch heerlijk. Je eigen huis bouwen op het water. Er liggen hier echte woonkolossen die de be woners volgens mij meer ruimte bieden dan menig stadswoning doet. En ze blijven nog drijven ook. Makkelijk als je gaat verhuizen. Dan hebben we na de sleur- en scheurhut nu ook de sleurschuit. Niks inpakken en in vrachtwa gens laden, kies gewoon een ander steiger uit, ff stukkie slepen, aanleggen en klaar. (Foto tekst: Gert Jan van Noorden www.showdesign.nl) Zondag zijn er in de Chris telijke Gereformeerde Hoek- steenkerk (hoek Warande/BK-laan) kerk diensten om 9.30 en 15.00 uur. 's Morgens is er een leesdienst en 's middags is de voorganger ds. LA den Butter. In de St Jan de Doper - Visi- tatiekerk, Mgr. Nolenslaan 99, is er zaterdag 17.00 uur en zondag 10.30 uur eucha ristieviering voorgegaan door Pater Leo long O.P., za terdag met muzikale bege leiding, zondag met samen zang o.l.v. Wim v.d. Steen Protestantse Kerk Schie- dam-stad: aanvang 10.00 uur. Grote Kerk: ds. A.de Jong, Rotterdam Magnalia Deikerk: ds. J. van Wattum, O-Beijerland. Bethelkapel: ds. J. Visbeek, Maassluis Luthserse Kerk: ds. T. Zeven bergen. In de Nederlands Gerefor meerde Kerk aan de West- vest 30 zijn zondag diensten om 9.30 en 16.30 uur voor ganger: Ds. F.H. Blokhuis. Zondag is er een dienst om 10.30 uur bij de Vrijzinnige Geloofsgemeenschap aan de Westvest 90-92, voorganger is MW. Ds. W. Dijkstra. Zondag bij de Herst. Herv. Gemeente een dienst om 10 uur in het Accent College, voorganger: Dr. P. Buitelaar, om 17.00 uur in de Grote Kerk, voorganger Dr. P. Bui telaar. In de Liduinabasiliek aan de Singel 104 is zaterdag om 18 uur een Stille Heilige mis, zondag om 10.15 uur Gezon gen Hoogmis. De predikatie wordt verzorgd door pastoor P.M. Vismans. 1". U heeft veel te veel spullen in huis? U wilt deze tijdelijk opslaan tijdens een verbouwing, verhuizing of lange reis? Of u heeft als bedrijf zeer snel extra opslag-ruimte nodig? Huur dan zo'n handige opslagbox bij Kubus mini-opslag in Rotterdam en Schiedam. Want Kubus heeft ruimte zat. U kunt kiezen uit units I van 1 tot 50 m3, of zelfs meer. Huren kan al vanaf 9,- per maand*. Dus: pak de telefoon, pak uw spullen en pak die ruimte! www.kubus.nu/havenloods Daarom opslaan bij Kubus: spullen opslaan voor korte of langere tijd voor particulieren en bedrüven opslagunits van 1 tot 50m voorrijden met de auto gratis ophaalservice bewaking met camera's al vanaf €9,-per maand per dag opzeggen (min. huur 7 dagen) Cran Combi is goed voor de urinewegen re*. SUPERAANBIEDING! Bij aankoop van Cran Combi 60 tabl. 19,95) ontvangt u 30 tabl. Ook naar Kubus voor: uw eigen postbus vestigingsadres bedrijf telefoonservice doorzendservice Woensdag 14 maart 2007 - Pagina 13 Shell werft personeel Cran Combi is een krachtige Cranberryformule die vrouwen helpt om de blaas schoon te houden. Het bevat immers per dagdosering het extract van 1200 mg van deze zure bessen. Cran Combi kan gebruikt worden als kuur of als onderhoudsproduct om de blaas en urinewegen goed te verzorgen. Het is namelijk bekend, dat Cranberry's een goed milieu in de blaas ondersteu nen. Daardoor wordt de weerstand van dit orgaan verhoogd. Dit helpt uw blaas schoon te houden. Behoud van een goed milieu in de blaas Aan Cran Combi zijn bovendien extra ingrediën ten toegevoegd voor een sterke blaas die tevens goed zijn voor de nierfunctie. Het gaat o.a. om Berendruifblad, Propolis, Mierikswortel, Silicium en zink. Deze bestanddelen hebben een verzorgende invloed op de urinewegen. De tabletten bevatten ook extra vitamine C, omdat deze voedingsstof sa men met Cranberry's een goed milieu in de blaas ondersteunt. Voor het behoud van een schone blaas &0e.d Bevat een hoge dagdosering van 1200 mg Cranberry-extract Helpt goed als kuurproduct of als onderhoudsmiddel Bevat vitamine C voor extra weerstand j Extra toegevoegd: Berendruifblad, Propolis,*^ Mierikswortel, Silicium en Zink NS - NIEUWE STADSBLAD heeft ruimte zat. Rotterdam-Noord (Ceintuurbaan) 010-218 38 88, Rotterdam-Zuid (bij De Kuip) 010-497 79 00, Schiedam Spaanse Polder 010-245 03 57.

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 13