0p zoek naar eiland van Groot en Groei commercieel talent m/v buitendienstmedewerker advertentieverkoop m/v De Havenloods Wij zijn op zoek naar IJzersterke satire op Idols, politiek en tuinkabouters Snelle grappen Verleiding van Faust dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad Woensdag 14 maart 2007 - Pagina 37 Muziek Egon Kracht The Troupe met Frans van Deursen nemen de tijdgeest op de hak in De verleiding van Harry Faust Het gees teskind van Goethe, doet in deze rockopera mee aan een talen tenjacht met een torenhoge inzet foto dominimedia Het zal je maar gebeuren, dat de duivel zelf je tot inzet maakt van een Hemelse Weddenschap. Het overkomt Harry Faust, de hoofdpersoon uit de gelijkna mige rockopera van Egon Kracht en The Troupe. Na het succes van Joe's Garage zijn ze terug in de theaters met een ijzersterke muzikale satire op Idols, de politiek en tuinka bouters. In Harry Faust ontmoeten we een verveelde God, die als direc teur van een hemelse multina tional uitgekeken is op zijn werk. Bij wijze van verzetje gaat hij een weddenschap aan met de duivel: als het hem lukt om van een onbeduidende sukke laar een wereldster te maken, mag hij het goddelijke bedrijf overnemen. En zo kan het ge beuren dat de volstrekt talentlo ze Harry Faust, die nog bij zijn moeder woont en zijn dagen slijt met het schilderen van tuinkabouters, dankzij een dui- veis plan plotseling winnaar wordt van een nationale talen tenjacht en een bliksemcarrière maakt in de poliüek. Frans van Deursen: "Ik hou niet van opgeheven vingertjes op het podium, maar het is wel fijn dat we op deze manier wat kanttekeningen kunnen zetten bij het huidige klimaat." En dat is nog mild uitgedrukt, want de mening van Kracht en Van Deursen over programma's als Idols en X-factor is ondubbel zinnig: "Gruwelijk! Het levert een eenheidsworst op van nik- sigheid en ellende." Van Deursen: "Misschien is het heel ouderwets, maar ik vind dat je iets moet kunnen als je op een podium gaat staan. Als je ta lent denkt te hebben, cultiveer het dan, bouw ervaring op en kom dan nog eens terug." De verleiding van Harry Faust is te zien op woensdag 21 maart 2007,20.15 uur in Fortis Theater a.d Schie, Schiedam. Na Zwarte Hond is Leon van der Zanden terug met zijn vierde voorstelling Leon. Een kruistocht met als doel het 'onsterfelijke moment'. Dit is Leon zelf. Een gevecht, een verras sing en een show. Zijn ver schillende gezichten zullen ten tonele verschijnen. Maar welke is de meest ware? Met snelle grappen, een expressieve mimiek en een lenig lichaam zet hij het publiek naar zijn hand in een avond vol vaart, humor én diepgang. Te zien op donderdag 22 maart, 20.15 uur in het Fortis Theater aan de Schie. De Kleine Kapitein, Marin- ka en Bange Toontje... wie kent ze niet? Zo'n dertig jaar geleden vertrouwde Paul Biegel de avonturen van De Kleine Kapitein en zijn vrienden toe aan het papier. En al meer dan drie generaties dromen kinderen mee met de verhalen over het Eiland van Groot en Groei, de Norse Heer ser en Schone Galatea en de ge heimzinnige schat van Schrik en Vreze. De kleine kapitein gaat over een mysterieuze man die op het strand naar de zee kijkt die enorm tekeer gaat. Als uiteinde lijk de storm gaat liggen, ziet hij kinderen die wrakhout en ande re spullen verzamelen en spreekt ze aan. Wat gaan ze doen? Ze gaan een boot bou wen en ermee varen, zegt een jongetje met een grote kapi teinspet. Groot man Hij heeft gehoord van een Ei land van Groot en Groei, waar je in één nacht een groot man kunt worden. De man, die zich voorstelt als schipper, zegt dat hij daar eer der van heeft gehoord. En hij begint te vertellen. Over een Kinderen smullen al bijna dertig jaar van de avonturen van de Kleine Kapitein. Nu is hij ook in het theater te zien. foto: pr Kleine Kapitein die op zoek is gegaan naar dat eiland, samen met zijn vrienden. Het begin van een lang avontuur.... Voor iedereen vanaf zes jaar en te zien op zondag 18 maart om 14.00 uur in Fortis Theater a.d Schie. Reserveren kan via www.theateradschie.nl of bel de kassa op (010) 2 467 467. Boek&Bal Waterweg Liefhebbers van boeken, ca baret, dansen en humor zijn zaterdag 17 maart van harte welkom bij de eerste editie van Boek&Bal Waterweg in de Bibliotheek Waterweg en Fortis Theater a.d Schie. Boek&Bal wordt gevierd ter ere van de Boekenweek 2007 dat in het teken van 'Lof der zotheid' staat en is een initia tief van Bibliotheek Water weg, de boekhandels in Schiedam en Vlaardingen en Fortis Theater a.d Schie. Het programma bestaat uit twee delen. Het eerste deel, Boek, begint om 20.00 uur, waarin het publiek op een interac tieve en speelse wijze kennis kan maken met de vele facetten van cultuur en lite ratuur. Met o.a. gasten als Matthijs van Nieuwkerk, An na Enquist, Frank van Pame- len en Ted van Lieshout. Om 22.00 uur start Bal in de foyer van het theater, dat geopend wordt door de burgemeester van Vlaardingen, Tjerk Bruinsma, en de Schiedam- se wethouder Christine Das- kalakis. Op heerlijke muziek van Glance kan tot midder nacht gedanst worden. Kaar ten kosten 10 euro. Zie: www.boekenbal waterweg, nl Aanstormend talent SCHIEDAM - Roy Aemouts, Paulien Cornelisse, Intgen- iep. Wellicht doen deze na men geen belletje rinkelen maar het gaat hier om aan stormende cabaretiers. De drie finalisten van het Leids cabaretfestival zijn op tour nee en staan dinsdag 27 maart in Schiedam. Als uitgever van ruim 225 huis-aan-huis- kranten met een gezamenlijke oplage van 7.2 miljoen exemplaren per week bereikt Wegener Huis-aan-huiskranten B.V. wekelijks een groot deel van alle huishoudens in de provincies Overijssel, Gelderland, Utrecht, Zuid-Holland, Zeeland, Noord- Brabant en een deel van Flevoland. Door het lokale/regionale karakter biedt elke uitgave lezer én adverteerder een aantrekkelijk, lezens waardig medium. Ter aanvulling op ons verkoopteam zijn wij op zoek naar een 36 uur per week - Standplaats Rotterdam Functie-inhoud In deze zelfstandige buitendienstfunctie als Media-adviseur leg en onderhoud je contacten met (potentiële) klanten. Je verkoopt advertentieruimte, geeft budget- en media-adviezen en sluit contracten af. Je verzamelt marktgegevens en vertaalt marktontwikkelingen naar verkoopkansen. Tevens verwerkje advertentieorders en stel je rapportages op. Het profiel Je bent een enthousiast, communicatief vaardig persoon met een commerciële instelling. Ook ben je resultaatgericht en toon je eigen initiatief. Je hebt minimaal MBO werk- en denkniveau en ervaring in een commerciële buitendienstfunctie. Je beschikt over een goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift. Je bent in het bezit van een rijbewijs. Wij bieden Een boeiende en afwisselende commerciële functie binnen een dynamische en collegiale werkomgeving met ruimte voor persoonlijke ontwikkeling. Daarnaast bieden we goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Informatie en sollicitatie Informatie over deze functie kun je inwinnen bij de heer R. Peters, Bladmanager, telefoon 010-4699437. Je schriftelijke sollicitatie kun je, binnen twee weken na verschijning van deze advertentie, richten aan Wegener Huis-aan-huiskranten BV, t.a.v. mevrouw D. Drijver, afdeling Personeel Organisatie, postbus 1980, 3000 BZ Rotterdam. Reageren per e-mail kan ook: m.nooteboom@whk.wegener.nl Algemene informatie over Wegener Huis-aan-huiskranten BV vind je op onze internetsite www.wegenerhuisaanhuiskranten.nl Een hemels wedje WGGGNGR huis-aan-huiskranten

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 37