KUNST ITT f, 33% KORTING!!! ^nieuw) de Weekkrant Nieuwe Stadsblad Tandprothetische Praktijk Veringmeier Autorijden duur? Word lid van de WAC en tank spotgoedkoop. Leden kunnen ook gebruik maken van goede sleutelvoorzieningen, garage, autowasboxen en supergoedkoop de auto verzekeren. Info: bel 010-4731346. Autoclub voor iedereen jj vjn(jt ons jqq meter na de Gamma bij de Admiraal de Ruyterstraat in Schiedam. Het leven wordt steeds gemakkelijker. (SS Jan van Halst intro actie meer info topmatras kado t/m 31 maart www.kwaliteitsbedden.nl Tandartspraktijk Dentskid in Schiedam Op kronen, brugwerk, facing, inlays (alles metaalvrij). Korting op alle techniekkosten incl. 3 jaar garantie. Voor info bel: 010 - 2735545 Dentskid Broersvest 45 3111 EB Schiedam Liefde nog, dodelijke ziektes. Het leven zou eigenlijk niet zo mogen zijn. Samen uit, samen thuis. Zoiets als 'tot de dood ons samen scheidt'. Als ik al die ellende om me heen verneem, schiet het schrikbeeld regelmatig door mijn hoofd. Doodgeschoten worden door een ex tbs-er, door financiële problemen totaal ge deprimeerd je gezin uitroeien of een dodelijk ongeluk in het verkeer. Afgelopen weken was het weer één en al droefenis. Daarom was ik ook zo blij mijn gelukzalige duo gisteren weer te treffen. Al sjokkend naast mijn hond zag ik ze vanuit mijn ooghoeken weer schuifelen. Twee eendjes die als vanouds door het leven waggelden. Waar waren ze toch gebleven? Om te kunnen genieten van hun geluksbeeld bleef ik even staan. Mevrouw eend had iets in haar bek je. Liefdevol gaf ze het aan meneer eend. Ver beeldde ik het me nou, of keken ze me aan? Ik voelde dat mijn verharde aangezichtsspieren een glimlach niet konden onderdrukken. Dit was liefde pur sang. Zoals iedereen ter wereld het ei genlijk zou moeten kunnen beleven. Ruud Aret is voornemens om de debutanten het vuur aan de schenen te leggen. foto: roel dukstra Ik was ze al de hele winter kwijt. Elke avond als ik met mijn herdershond het laatste rondje maakte zag ik ze lopen. Altijd sa men. Door niets of niemand van hun stuk te brengen. Soms probeerde mijn niets ontziende viervoeter ze uit elkaar te jagen. Glimlachend zag ik ze zich dan enkele me ters verderop weer verenigen. Lekker ver der kwekkend. Liefde zoals het zou moeten zijn. Waarschijnlijk hadden ze weinig luxe nodig in het leven. Slechts de warmte van elkaar als ik ze weer eens heerlijk tegen elkaar aan zag ''■I* schurken. Daarom was ik ook zo verbaasd ze niet meer samen tegen te komen. Er zou toch niets gebeurd zijn? Soms had ik het idee één van hen te treffen. Maar aangezien ik de individuen slechts als duo kende, wist ik het niet zeker. Het gebeurt me wel vaker. Dat ik me ga hechten aan duo's. En dat die wreed uit elkaar getrokken worden. Door scheiding, levensgroei of, erger KINNA BADDEN, Kinnabadden bij Het Waaigat in Vlaardingen. Echt Scandinavisch bedcomfort, materialen en handwerk van Zweedse kwaliteit. Het Waaigat Markt 57 Vlaardingen Woensdag 14 maart 2007 - Pagina 3 Si en feesten bek Bal Reparaties klaar terwijl u wacht Vernieuwen: in overleg met uw wensen Implantaatprotheses Dagelijks geopend van 08.30-16.30 uur Behandeling volgens afspraak Nieuwe Haven 131, Schiedam Tel. 010-4261417 Hol van Spaland 45, Schiedam Tel. 010-4711320 www.klik9ebilschiedam.nl Admirooi de ttuytcrsfmaf 72 Schictk»ti iit-» o t 30% korting bij reizen op saldo. Maakt u binnen de regio Rotterdam gebruik van uw OV-chipkaart? En reist u op saldo? Dan krijgt u tijdelijk maar liefst 30°'o korting bij Connexxion, RET en NS. De korting wordt verrekend op het moment van uitchecken. Zo gemakkelijk. Meer informatie: www.ov-chipkaart.nl, bel 0900-0980 (€0,10 p/min) of neem contact op met uw eigen 0V-bedrijf.

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 3