Prijzen jeugdschakers èeigjj te koop! (53S) y Gorzen-schaaktoernooi ook voor thuisschakers ^3 Nog slechts 2 appartementen 4 Turners Axia meten krachten in onderlinge wedstrijden Nooit eerder speelde SVDPW in derde klas ccri Maak ook voordelig kennis met de krachtige knoflookcapsule uit Zwitserland [Bli*"£|[H< C Schiedam: G&W Gezondheidswinkel Libra, Hoogstraat 15 Drogisterij Dessing, Hof van Spaland 32 voor€ 19,95 dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad SCHIEDAM - De schaakvereni ging Het Zwarte Paard Schie dam organiseert op zaterdag 31 maart in Klubhuis Zuid (Dwars straat 42) het 28e Gorzentoer- nooi, waaraan ook thuisscha kers kunnen meedoen. Deelne mers worden naar speelsterkte ingedeeld in groepen van zes. Ieder speelt vijf partijen met een bedenktijd van 25 minuten per persoon per partij. Een partij duurt dus maximaal 50 minu ten, wat ook bij thuisschaak een gebruikelijke tijdsduur is. Men dient uiterlijk om kwart voor tien aanwezig te zijn. Deelname kost 10 euro. Hiervoor krijgt men een lunch en een con sumptie, terwijl er bovendien geldprijzen te winnen zijn. Aan melden kan bij F.G. Maas, tel. 010-4358192, of per e-mail: gor- zen2007@hotmail.com of op 31 maart aan de zaal. De competitie-schakers van HZP/Schiedam verloren met 2 1/2-51/2 van koploper Charlois Europoort. Het verlies kwam niet onverwacht, omdat in de aanloop naar het duel al was vastgesteld, dat de tegenstan ders individueel een hogere ra ting hadden. Niettemin was de start hoopgevend en namen de Schiedammers dankzij winst van Groeneweg en Juijn met 2-0 de leiding. Daar bleef het echter bij, want Van Loenen, Mey- nand, Zoorob, Van Zessen en Van der Wallen verloren. Hoos speelde remise. -ktrotechniek Het T-shirt 'SVDPW kampioen 2006-2007' zegt alles over de aanleiding voor de polonaise. SCHIEDAM - Jeugdschaakclub De Pionnetjes was met acht le den aanwezig op het regionale GrandPrix schaaktoernooi en sleepte zeven prijzen in de wacht. Tristan Oosterbaan won in de hoogste klasse. Matthijs Grasselier (groep 6) en Myko Verkerk (groep 16) werden twee de. Robbert-Jan 't Hoen (groep 3), Kenney Gerrets (groep 8), Fay Verkerk (groep 16) en Jillis de Boom (groep 17) bereikten een derde plaats. SCHIEDAM - Over drie jaar viert SVDPW (wat overigens niet staat voor 'Schoffies Van De Parallel Weg', zoals velen den ken, maar voor Sport Vereni ging Door Plicht Winnen) het tachtigjarig bestaan. Acht de cennia met ups, maar vooral veel downs. Met promoties en degradaties. Die historie werd op zondag 11 april helemaal naar de vergetelheid gedreven. Op die gedenkwaardige dag stelden elf mannetjesputters in Hoek van Holland het kam pioenschap en daarmee ook de promotie naar de derde klasse veilig. Een unicum, want nooit tevoren speelde de club zo hoog. Trots overheerst in sportpark Harga. Ook bij Jaco Verhoev, die nog niet zo lang geleden zelfbij SVDPW in de hoofdmacht speelde en er nu de technisch leidsman is. "Wat de kracht van dit elftal is? Het collectief. We zijn een hecht team. Met jon gens, die elkaar, mocht het even niet lopen, de waarheid zeggen zonder dat het tot boze tegenre acties of gezichten leidt. Zeker vijf man hebben een we-vreten- het-gras-op mentaliteit. Met zijn allen zorgen ze er dan voor, dat er een schepje bovenop gaat." Vrees voor de derde klas ontbreekt. "Kijk maar hoe VFC het doet. Die doen het in die klasse hartstikke goed. Ik denk, dat we ons zeker aan hen kun nen spiegelen. Wat ons betreft wordt het gat met de nummer twee nog groter dan de zestien punten van nu. Bovendien wil len we ver komen in de RD-cup en volgt er in mei ook het Schie dams kampioenschap." Schoolvoetbal krijgt naam SCHIEDAM - Het school- voetbaltoernooi voor leerlin gen uit het basisonderwijs heeft een naam: Joh. van der Gaag-toernooi. Daarmee wordt de man geëerd, die het toernooi jarenlang in goede banen leidde en aan de wieg stond van het pupillenvoet- bal in Schiedam. Ook maak te hij deel uit van de pupil- lenorganisatie bij de Rotter damse afdeling van de KNVB en was bestuurslid bij Her mes DVS. Technische staf Excelsior'20 SCHIEDAM - Nadat eerder hoofdtrainer Cor van Hoe ven en assistent Rene Verha gen hun verblijf bij Excelsi or'20 met een jaar verleng den heeft de hoofdklasser nu ook de test van de techni sche staf vastgelegd. Cor Hermans gaat het derde elf tal leiden, terwijl Henk Zuid geest de keeperstraining voor zijn rekening gaat ne men. Henk Hekman blijft verzorger en Henny Semeijn fysiotherapeut. Selectiedag voor futsal SCHIEDAM - Maximaal der tig jongeren van 16 tot en met 23 jaar kunnen op zater dag 24 maart tussen 19 en 21 uur deelnemen aan selectie wedstrijden futsal in de Mar griethal. Einddoel is het Fut sal Tournament, dat van 26 mei tot 2 juni wordt gehou den in Spanje. Aanmelden bij de wijkcentra of Jerry Monkou tel. 06-11028693. De kosten zijn twee euro. If II KijK OP WWW.CORSO-ARDEA.NL 010-433 57 10 1 verpakking Garlic Vitaal Forte 60 caps.: €12,95 2 verpakkingen van 25,90 Woensdag 21 maart 2007 - Pagina 15 Historische dag SCHIEDAM - De gymnastiek vereniging Axia Schiedam, ontstaan na de fusie van de clubs Excelsior en Arma, or ganiseert op zondag 1 april in de Margriethal weer de on derlinge wedstrijden. Het is de tweede maal, dat Axia de ze dag organiseert. Om 9.30 uur wordt gestart met de tra ditionele opmars. Na 14.30 uur volgt een leuke demon stratie en de prijsuitreiking. Publiek is welkom. De toe gang voor deze wedstrijden is gratis. FOTO: ROEL DUKSTRA DOOR GERARD S. VERVER BEL NU VOOR EEN BEZICHTIGING: Direct bewoonbaar 4 kamer appartement (Type Cl) 1'verdieping ca. 110m2 (exclusief buitenruimte) Prijs 272.500,- v.o.n. incl. parkeerplaats 4 kamer appartement (Type C2) 2' verdieping ca. 110m! (exclusief buitenruimte) 274.500,- v.o.n. incl. parkeerplaats m Comfortabele 4-kamerappartementen, voorzien van ruim balkon Drie appartementen per verdieping (privacy) Afgesloten (privé) parkeervoorziening in een (ondergrondse) parkeerkelder Stijlvolle architectuur Hoogwaardige woonomgeving Tevens nog enkele parkeerplaatsen beschikbaar in de parkeergarage Het Holybad was aan de Reigerlaan een begrip. Een locatie waar bijna iedereen uit Vlaardingen eens is geweest. Een plek met herinneringen. Met de bouw van 'Corso Ardea' op deze plek heeft u de mogelijkheid om twee wensen in één te verenigen: wonen in een comfortabel en modern appartement, en wonen in een nieuwbouwwoning die u helemaal naar uw smaak kunt inrichten. De appartementen tellen vier kamers. Genoeg dus om de meest veeleisende koper tevreden te stellen. Bij uw nieuwe appartement hoort ook een eigen parkeerplaats in de afgestoten parkeergarage! Interesse? Maak nu een afspraak voor een bezichtiging, of vraag de projectinformatie aan bij Atta Makelaars. Corso Ardea is een project van Atta Makelaars nvm v*1""" GOED VOOR: Garlic Vitaal Forte nu ook verrijkt met Omega-3 vetzuren Knoflook én Omega-3 vetzuren. Beide ingrediënten staan bekend om hun verzorgende invloed op hart en bloed vaten. Garlic Vitaal Forte maakt het nu simpel om uw gezondheid met deze krachtige combinatie te ondersteunen. Deze bekende Zwitserse Knoflookformule is nu immers ook verrijkt met Omega-3 vetzuren. Garlic Vitaal Forte heeft een gunstige invloed op uw hart en bloedvaten. Het helpt bij de verlaging van het choles terolgehalte, houdt de normale bloeddruk in stand, houdt de bloedvaten soepel én schoon en is er voor het behoud van sterke vaatwanden. Dit is goed voor de bloedsomloop én voor het hart. Het is dan ook een prima formule voor het behoud van uw gezondheid. Met Lecithine en Q10 Naast een verzorgende invloed op hart en bloedvaten, on dersteunen de Omega-3 vetzuren uit visolie ook de ont wikkeling van de hersenen. Samen met de Ginkgo biloba in de capsules helpt dit om uw geheugen en concentratie te verbeteren. Wij hebben daarnaast Garlic Vitaal Forte op meerdere punten verbeterd. Er is een uitgebreid complex vitamines, mineralen en bioflavonoïden toegevoegd, die de invloed van knoflook ondersteunt en verder uitbouwt. Het gaat om de kruiden Maretak, Rutine, Meidoorn, het mine raal Selenium en de vitamines A, C en B6. Het co-enzym Q10 geeft meer energie. Eén capsule per dag Dankzij de geconcentreerde en uitgebreide samenstelling van deze Zwitserse knoflook formule, kunt u volstaan met één capsule per dag. Hart en bloedvaten Bloedcirculatie Geheugen en concentratievermogen Cholesterol en bloeddruk Koude handen en voeten NS - NIEUWE STADSBLAD

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 15