Een actie waar u versteld van staat! auping DAMESMODE I I 3 I I I Damesmode in de maten 42 t/m 58 JfxamcHi info@2xXldamesmode.nl "T dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad EP SCHIEDAM - Voor een écht Schiedams huwelijk zijn min stens drie elementen essentieel: een bruid, een bruidegom en het oude stadhuis. Al sinds 1572 is het stadhuis op de Grote Markt namelijk dé trouwlocatie van de stad. Het Gemeentearchief is op zoek naar oude of nieuwe trouwfo to's, waarin het stadhuis een rol speelt. Dat kan bijvoorbeeld het moment van jawoord in de trouwzaal zijn of het familiepor tret op het bordes. De leukste, mooiste of bijzonderste foto's worden tentoongesteld in een speciale fototentoonstelling in het Stadskantoor. De tentoon stelling zal tevens een goed tijdsbeeld geven want de trouw- mode is door de jaren heen flink veranderd. Van de stijve boor den tot de petticoats uit de jaren '50 of de hedendaagse stijl. Het stadhuis is al eeuwenlang dé trouwlocatie van de stad. Mede daardoor heeft het letterlijk en figuurlijk een centrale plaats in de Schiedamse samenleving. Een ieder die de stad bezoekt loopt vroeg of laat vanzelf tegen het karakteristieke gebouw met het bordes en het torentje aan. Vandaar ook dat het stadhuis vaak voorkomt in de fotocollec tie van het Gemeentearchief: (paarden)markten, carnavals vieringen, bezoek van de ko ninklijke familie in 1925, défilés, allemaal gebeurtenissen met een groot publiek. Vaak met het stadhuis van buiten. Daarom is het archief vooral op zoek naar (interieur)foto's met een wat meer persoonlijk karakter. Feit 25 Voorkom een depressie! SCHIEDAM - Het senioren trefpunt L'Entree houdt maandag 26 maart een the maochtend over depressivi teit. Van winterdip tot voor jaarsmoeheid: elk seizoen kunnen mensen somber zijn. Gelukkig is het mogelijk om zelf depressieve klachten te herkennen en hier iets aan te doen. Tijdens de bijeen komst wordt onder andere verteld over de wijze waarop de gedachtegang de stem ming kan beïnvloeden en in hoeverre dit van invloed is op het voorkomen van een depressie. Medewerkers van het RIAGG beantwoorden vragen. De themaochtend vindt plaats van 9.30 tot 12 uur in Dienstencentrum Oost aan de Marconiweg. Ruilbeurs in de Woudhoek SCHIEDAM - In ontmoe tingscentrum De Woudhoek aan het Heijermansplein wordt zondag 25 maart een ruilbeurs gehouden voor postzegels, munten, jokers, ansicht- en prentbriefkaar ten. De toegang en taxatie van stukken is gratis Aan vang 13 uur. Dwarsfluitmuziek in bibliotheek SCHIEDAM - Dwarsfluitleer lingen van muziekschool Opmaat treden donderdag op in bibliotheek Noord aan het Bachplein. Het repertoi re varieert van musicalmelo dieën en dansnummers tot klassieke werken, De optre dens beginnen om 19.00 uur en de toegang is gratis. www.slaapwel.nl Pr. Julianastraat 7 Naaldwijk T. 0174 - 641003 www.2xxldamesmode.nl Openingstijden: Ma: 13.D0 - 17.30 uur Di. wo. do. 09.30 - 17.30 uur Vrij: 09.30 - 18.00 uur 19.00 - 21.00 uur Za: 09.30 - 17.00 uur Yoek, X-two, Twister, Contra, Simply, Samm, That's Me, Sempre Piu, Samoon, No Secret, Hebbeding, Dhio, Zizzi Jeans, Melli Mel, Open End, Merry Time, Dominique laarzen (48 cm), panty's, Oozoo horloges en natuurlijk de bijbehorende accessoires. EP Woensdag 21 maart 2007 - Pagina 18 Een Schiedamse bmiloft Een vertfelbaat bed maakt ontspanning mogelijk, doordat u comfortabel kunt zitten lezen of tv kijken U weet het: in een Auping bed slaapt u gewoon beter. En als zo'n Auping bed dan ook nog verstelbaar is, kunt u heerlijk ontspannen lezen of tv-kijken. Daarom is het goed nieuws dat u die verstelbaarheid nu gratis krijgt, bij aankoop van een compleet 2-persoons Auping bed*. Vraag ernaar bij uw Auping dealer en u zult versteld staan van de mogelijkheden! Auping nights, Better days t Vraag naar de voorwaarden bij uw Auping dealer of kijk op www.auping.nl. Deze actie is geldig van 12 maart t/m 6 mei 2007. .slaapkamers slaapcomfort Middenbaan Noord 218 maandag Winkelcentrum Hoogvliet 13.00 -17.30 tel.(010)438 41 63 dinsdag t/m donderdag 9.30-17.30 vrijdag 9.30-21.00 zaterdag 10.00- 17.00

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 18