Stoer voor hem# en haar ll Fietsdate Maastricht- Parijs? Waarom zou Je nog lopen? Vrouwelijk én draagbaar plïfTMT HïTl Nieuwe Stadsblad Woensdag 21 maart 2007 - Pagina 38 1 jw Stoer, robuust en opvallend zijn de kenmerken van het populaire mo- lectie zijn de horloges en sie- raden heuse eyecatchers die voor een eigen 'touch' bij elke outfit zorgen. De Italiaanse ont werpers hebben de toch al riante horloge- en sieradenlijn uitgebreid met hippe designs die menige modefan zullen aanspreken. Police is in de afgelopen jaren uitgegroeid tot een toonaangevend en baan brekend merk op het gebied van zonnebrillen, horloges en sieraden. Het merk werd onlangs zelfs uitgeroepen tot één van de 'coolest brands' in Nederland. Opvallend in de nieuwe sieradencollectie is de coole combi- natie van edelstaal met leer, die zorgt voor een stoere look. wlm' De gothic trend die dit seizoen opspeelt komt duidelijk naar voren in de engelhanger en de hanger 'Grace', een fraai vorm-gegeven kruis dat geleverd wordt in zowel gepolijst edelstaal als 'antique finishing', met een gotische P-hanger als extra detail (vanaf 59,-). Police verrast ook opnieuw met unieke horlogedesigns, zoals de 'Vega'. Dit stijlvolle, ronde horloge (van- af 129,-) met een hoog 'must have' gehalte heeft een eigenzinnige wijzerplaat en oranje of zwarte mbberen ringen in de kroon. Zie voor de voltallige f collectie: www.jpc.nl/police De eerste rokjesdag maakt ieder een vrolijker. Jurkjes tonen bloot dat maanden verstopt zat. Een tikje uitdagend, maar echt niet vulgair. Gewoon even stralen op straat. Want wat 's winters taboe is, mag weer. De zomer kan beginnen! Bovenop veel volu me, losjes geföhnd en decent ge kleurd. Dat kenmerkt de zomercol lectie 2007 van de Haute Coiffure Frangaise. De kruin fungeert als centraal punt. Glad en zwaar haar bedekt het voorhoofd tot precies op de ogen. Halverwege loopt een scherp, afge bakende lijn. Deze is eerst met het mes grof ingesneden en later recht bijgeknipt met de schaar. Het resul taat suggereert een sexy uitstraling. Bij de man is dat omgezet tot viriele nonchalance. Maar weinig vrouwen hebben heel lang haar, Daarom zijn erbij het model op de foto opgerolde extensies in de haaraanzet ver werkt. het afgebeelde mannenkapsel is asymmetrisch en biedt veel vrijheid qua styling. Het haar in de nek is lang, net als de voorpartij. Kleur versterkt de coupe. Voor de Taboo- versies van de Haute Coiffure Frangaise is gekozen is voor bruintinten uit de nieuwe kleurcollectie van L'Oréal Professionnel. Nieuwe stylingproducten inspireren ook. Op het podium in Parijs viel het veelvuldi ge gebruik op van het modellerende play.ball beach crème en crystal gloss van tecni-art, een duurzaam glansproduct, ook van L'Oréal Professionnel. Europa's grootste beurs op het gebied van ver zamelen wordt gehouden in het weekend van 14 en 15 april 2007. En wel onder de noemer de Verzamelaarsjaarbeurs in Utrecht. Bij de ruim 1.500 exposanten uit binnen- en buiten land is van alles te vinden op het gebied van antiek, glas- en aardewerk, curiosa, munten, interieur- en mode artikelen, postzegels en speelgoed. Jaarbeurs Utrecht is tevens het de cor van de Mega Platen CD beurs, één van de grootste platenbeurzen ter wereld. Nieuw dit voorjaar zijn bijzondere verzamelingen van klassieke auto's, tentoonstellingen van het Nationaal Glasmuseum én demonstraties van Nederlandse glaskunstenaars. De beurs presenteert een verzameling van zeer grote voorwerpen: twintig oldtimers uit de jaren vijftig en zestig. Denk aan een collectie histori sche Engelse en Amerikaanse auto's zoals de roemruchte Austin Healey 3000, een rally auto die in de jaren zestig regelmatig te zien was bij grote racewedstrijden. Of de sportieve Rover P6, de auto waarin prinses Gracia van Mona co in 1982 verongelukte. Parallel aan de oldti mersverzameling brengt de Mega Platen CD beurs een tentoonstelling van platenhoezen met afbeeldingen van klassieke auto's. Ga je graag op fietsva kantie? Op zoek naar de man of vrouw van je dromen? Geef je op voor de fietsdate naar Parijs die Op Pad dit voorjaar organiseert voor het themanum mer Romantiek. In to taal fietsen vijf koppels naar Parijs. Met als op dracht: stippel de mooiste, meest ro mantische route uit: de Op Pad Route d'Amour. Uiteraard verslaat de redactie de tocht. De redactie deed al een oproep en uit verrassend veel aanmeldingen selecteerden we 5 aan trekkelijke en sportieve dames en 5 dito heren. Ze staan met hun foto en persoonlijke uitnodiging op oppad.nl/Fietsdate Parijs en zoeken dus een fietsmaatje om mee te fietsen naar Parijs. Zit et jouw foto en motivatie. Je kunt tot en met zondag 1 april reageren. Tussen 27 april en 25 mei zul len onze kan didaten uit alle mails hun ideale fiets maatje selec teren. De Op Pad Route d'Amour zal direct daarop plaatsvinden: van zaterdag 26 mei tot en met zaterdag 2 juni. IN OUTDOOR Modemerk No Man 's Land, bekend van wege de keuze voor hoogwaardige ma terialen en breisels kiest komend voorjaar voor romantisch en nostal gisch. Van fris tot crispy. Het crispy aanbod van basics is met name be doeld voor een frisse start van de (werk)week. Witte katoenen blou ses, streep t-shirts, hoogwaardige polo's, en blauw met wit genopte rokjes. De rokken zijn knielang, de rechte broeken lang, driekwart of van de actuele knielengte. Simpe le vestjes zijn er voor het over el kaar effect. Ook de kleurencom- binaries zijn fris en draagbaar: tomaatrood, roomkleur, china blauw marine blauw en lichtgrijs. Voor de vrijdagavond, de zater dagmiddag en zondagmorgen biedt het merk heel andere fraai- en combi;s in passende materia len en kleuren. Zie voor de hele collectie www.nomansland.nl. 1 ACT!* AfBNtVVR ÓtTRVS p'thu 'A-bike' is onlangs in Nederland geïntrodu ceerd: het kleinste, lichtste en snelst opvouw bare vervoersconcept ter wereld. A-bike is net zo groot als een paraplu, is gemakkelijk te dra gen in een tas en je kunt hem kosteloos meene men in het openbaar vervoer. Het ontwerp van A- mmm bike is helemaal afgestemd op korte ritten. Met een gewicht van slechts 5,6 kilo, voorzien van de meest innovatieve technieken en een stoer design, is A-bike hét ideale vervoermiddel voor: - foren sen die met openbaar vervoer rei zen, autobezitters die de A-bike in de kofferbak leggen en/of boten- bezitters die mobieler willen zijn wanneer ze aan wal gaan A-bike is verkrijgbaar via www.abike- shop.nl en kost €299,-. Wie voor 1 april een A-bike bestelt, krijgt er een draagtas en shockpomp bij.

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 38