MEDEWERKER BEDRIJFSBUREAU (M/V) WERKVOORBEREIDER Auto-CAD-tekenaar www.penta.nl Stichting Ouderenwerk OUDERENADVISEUR Oriëntatiebijeenkomst op 4 april a.s. 1' greenhouse systems and logistics Alcomij B.V. te 's-Gravenzande is een van de grootste, en de meest veelzijdige systeemleverancier, van hoogwaardige aluminium en stalen kasconstructies. Tevens is Alcomij fabrikant van de logistieke inrichting van een kas; zoals rol containers, ook wel roltafels genoemd. Daarnaast produceert Alcomij logistieke transportmiddelen, zoals veilingwagens, die door praktisch alle bloemen- en plantenveilingen in Nederland worden gebruikt. Alcomij heeft met al deze disciplines een zeer brede toegang tot de tuinbouw. Onze formule is dan ook UNIEK IN COMPLEETHEID" Met circa 100 medewerkers worden deze producten klantspecifiek en op projectbasis vervaardigd. Een belangrijk deel van de omzet wordt gerealiseerd door wereldwijde export. Binnen de organisatie zijn productinnovatie en diversificatie een wezenlijk onderdeel van de strategie. Alcomij investeert structureel in het machinepark waardoor de auto matiseringsgraad van de productie steeds hoger wordt. Recentelijk heeft Alcomij weer een nieuwe stap voorwaarts gezet door de overname van de activiteiten van Alcoa Greenhouse Systems. Deze onderneming, die aluminium kasdeksystemen ontwikkelt en produceert, is inmiddels binnen Alcomij geïntegreerd. Door de groei van onze organisatie zijn wij op zoek naar enthousiaste medewerkers voor de volgende functies: (organisator met administratieve, commerciële en technische affiniteit) Uw taken bestaan uit: Het vertalen van technische tekeningen en klantorders in productieorders. Het maken van calculaties, orderbevestigingen, aflever- en transport documenten tot en met de facturatie. Het maken van planningen, voortgangscontrole en procesbewaking. Het organiseren van uitbestedingen en transporten. U bent de vraagbaak voor klanten inzake logistiek, levertijden en voortgang. Voor deze functie zoeken wij een medewerker met: Een MBO/HBO werk- en denkniveau verkregen door opleiding en enige ervaring. Enthousiasme, energiek, stressbestendig en accuraat. Uitstekende contactuele eigenschappen en gevoel voor techniek. Een goed geheugen en de vaardigheid om meerdere zaken gelijktijdig te monitoren en af te werken. U heeft een goed gevoel voor commercie, bent snel van begrip en heeft een frisse en flexibele instelling. U spreekt naast Nederlands natuurlijk ook Engels en Duits. Uw taken bestaan uit: Het uitwerken van opdrachten tot concrete productietekeningen. Het uittrekken van kassen tot productiegegevens en tekeningen. Het overleggen met opdrachtgevers op het gebied van productspecificaties. Het zelfstandig uitwerken en coördineren van het ontwerpproces in nauwe samenwerking met de opdrachtgever Voor deze functie zoeken wij medewerkers met: Een MBO/HBO werk- en denkniveau verkregen door opleiding en/of ervaring. U bent een enthousiaste en energieke techneut met een grote drive. Goede contactuele eigenschappen. U bent een teamplayer met een frisse en flexibele werkhouding. U heeft ervaring met Auto-CAD. Bereidheid tot het volgen van studie en opleidingen. Ervaring met kassenbouw, staalbouw of de aluminiumindustrie is een pre. Alcomij biedt u ee'n uitdagende en dynamische functie in een collegiale werk sfeer. Naast een goed salaris bieden wij u uitstekende secundaire arbeids voorwaarden en de CAO Metaalverwerkingsbedrijf. U kunt uw sollicitatie richten aan Alcomij B.V. Postbus 11, 2690 AA, 's-Gravenzande, ter attentie van de heer T. Sanders of naar e-mail directiealcomij,nl. Indien u meer informatie wenst over de functie dan kunt u contact opnemen met de heer T. Sanders, directeur Alcomij B.V. tel: 0174-445300 of kijken op onze site www.alcomij.nl Woensdag 21 maart 2007 - Pagina 56 P F.,19TA Breng beweging in ie loopbaan, college c s G •\>J kom je oriënteren bij het PENTA college CSG Nieuwe Waterweg Noord Is op zoek naar een gemotiveerde 24 uur per week Ouderenwerk Nieuwe Waterweg Noord werkt wijkgericht vanuit 8 ontmoetings centra voor senioren in Vlaardingen en Schiedam door inzet van totaal 38 mede werkers en een groot aantal vrijwilligers. De stichting Ouderenwerk NWN wil er toe bijdragen dat senioren zo lang mogelijk hun zelfstandigheid behouden en sociaal en maatschappelijk actief blijven. De ouderenadviseur in algemene dienst werkt vanuit het centraal kantoor te Schiedam en wordt vooral op projectbasis ingezet. Verder werkt de ouderenadvi seur mee om problemen van senioren op te pakken en oplossingen aan te dragen. U bent in het bezit relevante opleiding op HBO niveau. Daarnaast heeft u kennis van de sociale kaart, ervaring met projectmatig werken en kennis van de doel groep. Vanzelfsprekend verwachten wij een uitstekende mondelinge en schriftelijke uit drukkingsvaardigheid en een proactive houding. Wij bieden een dynamische baan in een prettige werkomgeving. Het dienstverband wordt in eerste instantie aangegaan voor de duur van een jaar. Het salaris bedraagt, conform de CAO Welzijn, maximaal 2.957,- bij een fulltime dienstverband. Uw schriftelijke reactie met CV kunt u tot uiterlijk 9 april 2007 sturen aan de Stichting Ouderenwerk NWN, t.a.v. mevrouw L. van Kasteren, manager Welzijn, Postbus 925, 3100 AX Schiedam. Ook kunt u met haar contact opnemen voor meer informatie 010-2486888. Kom naar PENTA's oriëntatiebijeenkomst voor een uitdagende onderwijsomgeving! Het PENTA college CSG Is een brede scholengemeenschap met vestigingen in Brielle, Rozenburg, Spijkenisse, Hellevoetsluis, Hoogvliet en Poortugaal. De scholengemeenschap is kleinschalig georganiseerd. Vanuit de inspiratie door het evangelie en in een sfeer van openheid en respect leveren onze medewerkers dagelijks hun bijdrage aan kwalitatief goed onderwijs. Heb je belangstelling om te werken op een school met een aantrekkelijk personeelsbeleid, dan kun je dat bij ons realiseren. Werk je in of buiten het onderwijs, studeer je nog, ben je nog niet bevoegd en wil je graag het voortgezet onderwijs in? Meld je dan aan voor de oriëntatiebijeenkomst op 4 april a.s. in Spijkenisse op www.penta.nl Op deze website is ook verdere informatie te vinden over deze bijeenkomst. Na je aanmelding ontvang je van ons een uitnodiging. Met ingang van het nieuwe schooljaar verwachten we vacatures voor vrijwel alle vakken. In ieder geval zoeken wij kandidaten voor de volgende vakken: klassieke talen, Duits, Engels, natuurkunde, scheikunde, wiskunde en Nederlands. Interesse in een ander vak? Meld je dan toch aan! Is je belangstelling gewekt? Reageer dan snel op 4 Vereniging voor Christelijk Voortgezet Onderwijs te Rotterdam en omgeving Het PENTA college CSG is onderdeel van CVG Rotterdam CV0 verzorgt een breed o»derwi|$a»nbod voor 22.000 leerlingen op 45 locaties «r» en om Rotterdam Kijk voor meer informatie op www.cvo.nl.

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 56