Harpe Davids geeft concert in theater Schiewaegh Medewerker financiële administratiev/m Bridgen voor beginners Careyn zoekt EH25333031 Nieuwe Stadsblad Care") tijdelijke medewerk(st)ers huishoudelijke zorg centrum voor wonen, zorg en welzijn A Vind je het leuk om bij mensen thuis te werken voor 15 - 27 uur per week? Dan zijn wij op zoek naar jou! Je verzorgt het huishouden bij oude of zieke mensen die dit niet meer zelf kunnen. Meer informatie? Kijk op www.careyn.nl of bel (010) 246 34 95 tussen 10.00 - 12.00 uur. Binnen ons team is er een vacature voor: voor 32-36 uur per week Het bij deze functie behorende takenpakket bestaat o.a. uit het verrichten van alle dagelijkse administratieve werkzaamheden zoals boeken, factureren, betalen, incasseren en alle overige voorkomende administratieve klussen. Enkele dagdelen per week wordt u ondersteund door een mede werker van Frankeland. in het bezit van het Praktijkdiploma Boekhouden: enige jaren ervaring in een soortgelijke functie; vaardigheid in het werken met een geautomatiseerde administratie (bij voorkeur Exact Globe) en met Excel/Word; bereidheid om eventueel op meerdere locaties werkzaamheden te verrichten. Wij bieden: een uitdagende functie in een kwaliteitsbewuste organisatie die altijd in beweging is en alle ruimte biedt voor ontplooiing; een prettige, collegiale en open werksfeer; salariëring volgens de CAO V&V afhankelijk van kennis en ervaring in functiegroep 45 (min. 1.589,76 en max. 2.584,45): vele secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een gratis lidmaatschap van de Sport- en Recreatieclub in Frankeland en goede opleidings faciliteiten. Frankelandgroep SCHIEDAM - De christelijke muziekvereniging Harpe Davids geeft zaterdag 24 maart het jaarlijks theatercon cert voor haar donateurs en belangstellenden in het Theater aan de Schie. Het harmonieorkest onder leiding van gastdirigent Anno Appolo, de drumfanfare onder lei ding van André Leer, het B-orkest (het opleidingsorkest) onder leiding van Tijn Kemps en de majorettengroe- pen/twirlteams "The Yellow Rainbows" van de vereni ging verlenen hun medewerking aan deze avond. Op het programma staat muziek en show uit de musicals The Wiz, The Phantom of The Opera, Grease en andere be kende melodieën. Kaarten kosten 8,50 euro en zijn te be stellen bij het secretariaat van de vereniging: 010-449 15 91 of via email: secretariaat@harpedavids.nl. SCHIEDAM - Kunt u nog niet bridgen en denkt u dat bridge leren niet makkelijk is? Bridgeclub Studiekring '66 te Schiedam wil een eind maken aan dit misverstand. Met medewerking van de Nederlandse Bridge Bond be gint deze club voor de 2e keer: "Startersbridge". De star ters die zich in oktober hebben aangemeld volgen in middels bridgelessen en kunnen binnenkort al in club verband gaan spelen. Je leert al kaartend, spelenderwijs de eerste beginselen van bridge. Als het bevalt, is de stap van de startersbridgecursus naar de bridgebiedcursus zo gezet. Het adres is: Bridgesociëteit De Ketel, Westfranke- landsestraat 11 in Schiesam, tel. 010-4264535 Hargahoeve 3ittig uit de hoek SCHIEDAM - Smaus is een lapjespoes van ongeveer 3 jaar oud. Zoals alle lapjes kan ze soms wat pittig uit de hoek komen, maar ze kan ook enorm lief zijn. Omdat ze gevonden is, is er weinig van haar bekend. Ze heeft lan gere tijd rondgezworven, daarom is ze nu wel gewend aan het buitenleven, een huis met tuin en/of kattenluik- je staat dus wel op haar verlanglijstje. Het harmonieorkest is al flink aan het repeteren voor het jaarlijkse theaterconcert. Woensdag 21 maart 2007 - Pagina 57 Stuur je sollicitatie naar Careyn* vóór 10-04-2007 Dina Verhoev, postbus 900, 3100 AX Schiedam Voorheen Thuiszorg Nieuwe Waterweg-Noord Uw profiel: Sollicitatie en informatie: Bent u geïnteresseerd en wilt u nadere informatie? Belt u dan even met de heer Frans Lansbergen, hoofd administratie Frankelandgroep, telefoonnummer 010-4264925. Uw schriftelijke sollicitatie met cv kunt u tot 2 april 2007 sturen naar de afdeling Personeel Organisatie van de Frankelandgroep, t.a.v. mevrouw Monique van der Vlies, Sint Liduinastraat 10, 3117 CS Schiedam of per e-mail naar: m.vandervlies@frankelandgroep.nl Schiewaegh is een centrum voor wonen, zorg en welzijn met een klantenkring binnen en buiten de muren. Naast zorgcentrumzorg biedt Schiewaegh psychogeriatrische verpleeghuiszorg, aanvullende verpleeghuiszorg en palliatieve zorg. Schiewaegh maakt deel uit van de Frankelandgroep, die verder bestaat uit Frankeland, Jacobs Gasthuis, Harg-Spaland en Vaartland. Wij hechten grote waarde aan het welbevinden van onze klanten en medewerkers. Hiertoe beschikken wij over een internetcafé, een restaurant, een Sport en Recreatieclub in Frankeland (met o.a een zwem bad, fitnessruimte, midgetgolf- en jeu de boules- banen) en twee vakantievilla's aan zee, zowel in Rockanje ais in Benissa (Spanje). De tevredenheid van onze klanten is vooral te danken aan de geweldige inzet en het grote enthousiasme van onze medewerkers en vrijwilligers. Die vormen een team waarin en waarmee het prettig werken is. Voor meer informatie kunt u terecht op onze website: www.frankelandgroep.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. M FOTO: PR

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 57