unco p" Holland Zuid Brandwachten m/v Trigion Medewerker Systeembeheer (m/v) EmamHBü de Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad Woensdag 21 maart 2007 - Pagina 60 De juiste mensen op de juiste plek "Pim PIJNLOOS EN VEILIG ONTI I 98,- I 75,- Bel voor een behandeling en/of GRATIS Testpatch: Schoonheidssalon Selkis Aleidastraat 38 c 3117 DH Schiedam Tel: 010 - 473 47 76 Bekendmaking beschikking Wet milieubeheer Trigion is de nieuwe naam voor beveiliging. Het is de naam van de toonaangevende partner die veiligheid creëert. In Trigion is het beste van Falck Security Services en PreNed Beveiliging samengebracht. Het is een unieke bundeling van mensen, kennis, producten en diensten en het staat bovendien voor decennia aan ervaring, opgedaan bij gerenommeerde opdrachtgevers. Trigion realiseert effectief risicomanagement door de inzet van de juiste mensen op de juiste plek. Voor meerdere aansprekende opdrachtgevers in Zuid-Holland zijn wij op zoek naar: (Fulltime of oproepbasis) Bent u: minimaal in het bezit van het rijksdiploma Brandwacht; communicatief vaardig en beheerst u de Nederlandse en Engelse taal, zowel mondeling als schriftelijk; in het bezit van een rijbewijs en eigen vervoer? Wij bieden: een aantrekkelijke baan bij gerenommeerde opdrachtgevers; uitstekende primaire (conform CAO VPB) en secundaire arbeidsvoorwaarden; een werkgever met zorg en aandacht voor haar medewerkers. Reageren? Bent u geïnteresseerd? Stuur dan een gemotiveerde brief met cv naar: Trigion Beveiliging bv, t.a.v. mw. van 'Wakeren-Voss, 's-Gravelandseweg 256, 3125 BK Schiedam. U kunt ook reageren via chvos@trigion.nl. Indien u niet aan de bovengenoemde eisen voldoet, zullen wij uw sollicitatie niet in behandeling nemen. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gestetd. Trigion is onderdeel van Facilicom Cunco B.V. is toonaangevend in verkoop verhuur en lease met specialisme in heffen, intern transport materieel en hoogwerkmaterieel. Voor talloze toepassingen biedt Gunco B.V. maatwerkoplossingen. In verband met het vertrek van de huidige medewerker zoeken wij voor ons hoofdkantoor te Rotterdam een enthousiaste en gemotiveerde Taken en verantwoordelijkheden f - Uitvoeren van systeem- en netwerk beheertaken, proactief en reactief - Implementatie van hard-en software - Voeren van configuratiebeheer - Fungeren als aanspreekpunt voor gebruikers - ie-lijns ondersteuning bieden - Ondersteunen van de IT Manager - Participeren in automatiseringsprojecten Functie-eisen Cunco bv is een dynamisch bedrijf met vestigingen in Rotterdam, Amsterdam, Valkenswaard en Zwolle en tevens internationaal actief via een dochteronderneming in België. Het bedrijf telt ongeveer 210 gemotiveerde medewerkers. f - MBO (niveau 4) werk- en denkniveau - Aantal jaren relevante werkervaring - Ervaring met netwerk- en systeemomgevingen en het beheer daarvan - Ervaring met IT Service Management (bijv ITIL) is een pré - Ervaring met het beheren, installeren en configureren van bij voorkeur onderstaande applicaties of technologieën: - Windows 2000/2003 Server (MCSA niveau), - Windows XP Professional - Microsoft Exchange Server - Microsoft Active Directory - Backup en recovery - Uitstekende sociale vaardigheden - Goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal in woord en schrift Wij bieden een plezierige en uitdagende baan binnen een groeiend bedrijf met een modern management, korte communicatielijnen en een positieve sfeer van samenwerking met daarbij een goede honorering en prima sociale voorzieningen. Voor meer informatie omtrent de functie of Gunco B.V. kun je contact opnemen met Bert de Mooij, Manager IT Infrastructure, telefoon 010-2081506, of via onze website www.gunco.nl Sollicitatie Een onderneming Denk je de juiste persoon te zijn, schrijf of mail dan je sollicitatie brief met C.V. onder vermelding van bovenstaande functie aan: Gunco B.V., Pittsburghstraat 1,3047 BL Rotterdam, t.a.v. afd. personeelszaken, E-mail: k.boot@gunco.nl Pittsburghstraat 1 3047 BL Rotterdam Postbus 11336 3004 EH Rotterdam Met de technisch hoogwaardige MedCos® IPL (lichtflits methode) wordt de haarwortel pijnloos en veilig vernietigd. Nu kan op elk deel van uw lichaam ongewenste haargroei snel en definitief worden verwijderd. BIKINILIJN OKSELS BENEN (volledig) RUG (tot taille) BOVENLIP p/beh. ACTIE p/beh. ACTIE I 390,- p/beh. ACTIE I 240,- p/beh ACTIE I 39,- p/beh. ACTIE Bovengenoemde tarieven zijn per behandeling en niet geldig in combinatie met andere aanbiedingen en/of kortingen Ter kennismaking tot 25% korting en betaling mogelijk met het unieke: BEAUTY+PLANva €20,- p/m Onderwerp Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland hebben op 15 januari 2007 ter goedkeuring een nazorgplan in het kader van de Wet milieubeheer ontvangen van het Ontwikkelingsbedrijf Rotterdam voor de stortplaats DOP-NOAP te Rotterdam. Op 13 maart 2007 hebben Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland, op grond van artikel 8:49, derde lid van de Wet milieubeheer, gedeeltelijk ingestemd met het nazorgplan DOP-NOAP. Toelichting Het nazorgplan dient met name als basisdocument ten behoeve van de uitvoering van de nazorg. Er wordt hiermee inzicht verschaft in de maatregelen die nodig zijn om te waarborgen dat de gesloten stortplaats geen nadelige effecten voor het milieu veroorzaakt, dan wel, voor zover dat redelijkerwijs niet kan worden gevergd, de grootst mogelijke bescherming wordt geboden tegen die nadelige gevolgen. Inzage U kunt de beschikking en de overige van belang zijnde stukken van 22 maart 2007 tot en met 2 mei 2007 inzien op werkdagen: bij de Directie Groen, Water en Milieu van de provincie Zuid-Holland, tijdens kantooruren, kamer D209, Zuid-Hollandplein 1 te Den Haag, tel.nr. (070) 441 73 24; in de stadswinkel van het Stadskantoor van de gemeente Schiedam, balie Bouwen, Wonen en Milieu, van 09.00-17.00 uur, Stadserf 1, tel.nr. (010) 246 55 65; bij de servicebalie van de Deelgemeente Overschie, van 09.00 tot 12.00 uur en van 13.00 tot 16.00 uur, Burgemeester Baumannlaan 178 te Rotterdam, tel.nr. (010) 208 22 22. Gedurende deze periode kunt u de stukken buiten kantooruren inzien na telefonische afspraak. Bezwaar Belanghebbenden kunnen binnen zes weken na de dag van verzending of uitreiking van het besluit een gemotiveerd bezwaarschrift indienen. Het bezwaarschrift moet onder vermelding van DGWM 2007/3770 en "Awb-bezwaar" in de linkerbovenhoek van de enveloppe worden gericht aan: Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland, t.a.v. het Awb-secretariaat, Postbus 90602, 2509 LP Den Haag. Wij wijzen erop dat de termijn voor het indienen van een bezwaarschrift is gekoppeld aan de datum van verzending of uitreiking van het besluit aan de aanvrager, die mogelijk niet samenvalt met de termijn van terinzagelegging. Op onderstaand nummer kan informatie worden ingewonnen over de exacte verzenddatum van het besluit. Slechts diegenen die een bezwaarschrift hebben ingediend kunnen gebruik maken van de mogelijkheid tot het instellen van beroep bij de Raad van State. Het besluit treedt in werking met ingang van de dag na de dag waarop de termijn voor het indienen van een bezwaarschrift afloopt tenzij voor deze datum een verzoek om een voorlopige voorziening is gedaan; het besluit treedt dan niet in werking voordat op het verzoek is beslist. Dit verzoek kunt u indienen bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag, onder vermelding van DGWM 2007/3770. Voor het verzoek is griffierecht verschuldigd. Inlichtingen Voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot de afdeling Vergunningen, de heer E. Foppen, tel.nr. (070) 441 64 85. Deze bekendmaking staat ook op www.pzh.nl DWM/110

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 60