'Hypotheek was in no time rond' Rabobank sponsort Theater van Vlaardingen i. Rabobank Goed gewapend tegen wanbetalers Onze leden zijn van harte welkom Profiteer van onze hypotheekactie! Meer informatie: www.rabobank.nl/schiedam-vlaardingen Het is tijd voor de klant. Echtpaar Van Nijnatten koopt huis voor de toekomst Interpolis Kredietverzekering voor bedrijven Rabobank &4. Rabobank Schiedam-Vlaardingen Karei Doormanweg 48 3115 JD Schiedam Tel.: (010) 248 15 15 Tijdens de Maasboulevardfeesten van afgelopen jaar zag Wil van Nijnatten dé perfecte woning staan. Een handig appartement aan de Havendijk met prachtig uitzicht. Nadat ook echtgenoot Kees zijn fiat gaf, klopte het echtpaar aan bij Rabobank Schiedam-Vlaardingen. Amper twee weken later passeerde de hypotheekakte bij de notaris. De kinderen van het echtpaar Nijnatten wonen op zichzelf en de Engelse bulldog wordt véél te zwaar om nog van de trap te worden gedragen. Wil vond het dan ook tijd om uitte kijken naar een huisje voor de toekomst. Meer dan dertig jaar woonden zij en haar echtgenoot in een woning met twee verdiepingen aan de Vlaardingerdijk. Tk dacht aan later', vertelt Wil. 'Wij zijn nü nog op een leeftijd dat we kunnen verhuizen. Onze vorige woning was al oud, er was altijd wel iets te doen. Regelmatig moesten we de ladder op. Dat is nu niet meer nodig, want we zijn lid van de Vereniging van Eigenaren. We hoeven zelf niets aan de gevel te doen.' Meteen verliefd In augustus 2006 ging het echtpaar de nieuwe woning grondig bezichtigen. Wil hakte de knoop ter plekke door: 'Wat een schitterend uitzicht. Ik was meteen verliefd!' Toch speelde ook weemoed haar op dat moment parten: 'Als je dertig jaar in een huis hebt gewoond en daar ook je kinderen hebt grootgebracht, is het moeilijk afscheid nemen.' Alles rondom wonen Omdat het echtpaar twee weken later op vakantie zou gaan, moest de koop van de nieuwe woning snel geregeld worden. Ze verkochten hun oude huis en Rabobank Schiedam-Vlaardingen zorgde voor een overbruggingshypotheek van drie maanden. 'Wij zijn al klant bij deze bank sinds we in 1980 onze eerste woning kochten. Naast onze hypotheek hebben we er ook spaarrekeningen en verzekeringen. Wij vinden het handig dat de Rabobank alles rondom wonen biedt. Bovendien zijn we zeer tevreden met de service!' Helemaal naar wens Met een gerust hart vertrokken Wil en Kees enkele dagen later op reis. Hun hypotheekadviseur was persoonlijk bij hen langs geweest met alle nodige papieren. 'Ondanks de hoge tijdsdruk is dit zeer keurig gelukt', zegt Wil. 'Alweer een bewijs dat we goed zitten bij de Rabobank!'Op 16 december 2006 verhuisde het echtpaar. Een aantal zaken, zoals de badkamer en de keuken, hebben ze inmiddels gerenoveerd. Wil heeft nog geen minuut spijt van de beslissing: 'We hebben een groot balkon, een mooi uitzicht en alle comfort. We zijn klaar voor toekomst!' Mevrouw Van Nijnatten met haar hond. Een eigen huis kopen? Genieten van de vrijheid om zélf te verbouwen en in te richten? Kom dan snel langs bij Rabobank Schiedam-Vlaardingen voor een aantrekkelijke hypotheek. Als u vóór 1 mei 2007 bij ons een hypotheek afsluit, kunt u rekenen op een zeer scherpe aanbieding. Wacht niet langer en maak een afspraak met de grootste hypotheekverstrekker van Nederland. Ook buiten kantooruren staan onze adviseurs voor u klaar. Wij maken graag een afspraak met u in de avonduren of op zaterdagochtend. Bel voor meer informatie naar (010) 248 15 50 en vraag naar de voorwaarden! Een pracht van een order afgewerkt, maar nu betalingsproblemen met de klant? Ondernemers komen dit vaker tegen dan u denkt! Wapen u tegen debiteuren die niet betalen en sluit vandaag via uw Rabobank de Interpolis Kredietverzekering af. Interpolis controleert dan vóór het afsluiten van de order de betrouwbaarheid van uw afnemer. Vervolgens wordt uw afnemer continu in de gaten gehouden. Daardoor brengt u de kans op een 'debiteurenschade' tot een verantwoord niveau terug. Bij het afsluiten van een Kredietverzekering verzorgt Interpolis tevens de incasso. Blijft ook na incasso de betaling uit, dan krijgt u de schade vergoed. De Interpolis Kredietverzekering is geschikt voor iedere ondernemer, van eenmanszaak tot multinational! Interesse? Vraag een gesprek aan bij een van de verzekeringsadviseurs van Rabobank Schiedam-Vlaardingen, telefoonnummer: (010) 248 15 25. De komende vijfjaar wordt Rabobank Schiedam-Vlaardingen sponsor van'het nieuwe Theater van Vlaardingen. Onze bank gaat ook de activiteiten van het Theater promoten. De nieuwe stadsfoyer van het Theater krijgt de naam 'Rabobankfoyer'. 'Als coöperatieve bank voelen wij ons sterk betrokken bij de activiteiten die de stad en haar inwoners ten goede komen', zegt Rabobank-directeur Gerrit Schipper. 'Daarom investeren wij graag in het behoud van de culturele toekomst van Vlaardingen.' Sandra Bruinsma, directeur van het Theater, is blij met het sponsorcontract: 'Dit geeft ons samen met de steun van andere sponsoren en donateurs de mogelijkheid om het historische pand verder te verrijken. Zo kunnen wij het comfort voor bezoekers en artiesten verhogen.' Rabobank Schiedam-Vlaardingen U bent lid van Rabobank Schiedam-Vlaardingen. Als lid kunt u meepraten over het beleid. Daarom nodigen we u van harte uit voor onze afdelingsvergadering Particulieren op maandag 2 april 2007. In deze vergadering kunt u afstemmen met uw vertegenwoordigers die zitting hebben genomen in de ledenraad van de bank. U bent welkom vanaf 19.00 uur in het adviescentrum van de Rabobank aan de Karei Doormanweg 48 te Schiedam. Op de agenda staat o.a.: aanpassingen kantoren en doelgroepenbeleid Jongeren. Nog geen lid? Kijk op www.rabobank.nl/schiedam-vlaardingen. We hopen u te mogen verwelkomen, want uw stem telt. Afdelingscommissie Particulieren Rabobank Schiedam-Vlaardingen Wethouder Ben van der Velde en directievoorzitter Gerrit Schipper tekenen sponsorcontract.

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 64