Kampioenen in beeld AH Gebr. de Block Zeven SIS-judoka's naar NK in Eindhoven GHL Het Nieuwe Stadsblad Sparta begint oefenreeks weer in sportpark Thurlede Juventus laat zich niet van de wijs brengen Wegens het overlijden van zijn al onze winkels in Schiedam om ook onze medewerkers de gelegenheid te geven afscheid te nemen van OPA Bedankt voor Uw begrip. op donderdag 12 April gesloten SCHIEDAM - Judoka's van Sportinstituut Schiedam heb ben uitstekend gepresteerd op het Zuid-Hollands kampioen schap voor jeugd onder 15 jaar. Liefst zeven meisjes en jongens bereikten dankzij een hoge klas sering het podium. Mitchel Mellema werd overtui gend kampioen bij de jongens - 60 kg. Hij draaide een ijzersterk toernooi, kwam geen moment in de problemen en won zijn vier partijen met ippon. Joey de Goede (-38 kg) was dicht bij de titel. Hij kwam met drie ippon- zeges in de finale, maar verloor de eindstrijd met het kleinst mogelijke verschil. Na de gol- den-score beslisten de scheids rechters met 2x wit en lx rood in zijn nadeel, waardoor hij genoe gen moest nemen met zilver. Bij de meisjes -36 kg had Denise Heijmans ook uitzicht op de eerste plaats. Na ippon-zeges bereikte ze de finale. Hierin stond ze met yuko voor, maar door een overname verloor ze alsnog. Nicole Garcia-Rios (-48 kg), Bob van Harmeien (-50 kg), Undine Prins (-52 kg) en Amber van der Hoff (-63 kg) bereikten de eindstrijd, maar weiden wel derde. Aangezien bij de catego rie tot 15 jaar de nummers een, twee drie en vier zich voor het Nederlands Kampioenschap plaatsen is Sportinstituut Schie dam met zeven judoka's verte genwoordigd op het NK op za terdag 21 april in Eindhoven. SCHIEDAM - Het einde van de competities nadert. Dat levert altijd weer een reeks van kam pioenen op. Meestal halen dan alleen de standaardteams het grote nieuws. Maar er zijn nog veel meer kampioenen: lagere teams, jeugd, veteranen, noem maar op. Die mogen ook best wel eens in de kant. Deze krant! Mail uw foto (met minstens 500kB) en voeg er wat tekst aan toe. Het e-mailadres is: regio- sport@hetnet.nl Asvion gromt Spirit glimt SCHIEDAM - Asvion is, na de 3-2 nederlaag tegen Ber- kel Enschot, het zicht op het kampioenschap kwijt. De hockeyers hebben nu een achterstand van vijf punten op koploper Push. Stadge noot Spirit is nog een paar punten verwijderd van het kampioenschap. De Schie dammers hebben een voor sprong van acht punten op nummer twee Capelle. Open toernooi Hargadarts SCHIEDAM - Hargadarts or ganiseert op zaterdag 14 april een open dartstoer- nooi. De speelstijl is 501. Na de openingsronde wordt er verder gegaan met een win naars- en verliezersronde. Daarin wordt bepaald wie de bekers mag afhalen. Ge speeld wordt er in het club gebouw van de voetbalver eniging Hargasport (Sport- laan 8, sportpark Harga). Tussen 18 en 19.15 uur kun nen deelnemers zich mel den. Inchrijfgeld is 4 euro. Schiedam zoekt oude foto's SCHIEDAM - Begin mei be staat de honk- en softbalver- eniging Schiedam honderd jaar en dat wordt natuurlijk gevierd. Ook wordt er ge werkt aan een fotoboek. Sa mensteller Wiebe Panne- koek heeft zelf veel foto's, maar zoekt er nog meer. Wie oude prenten heeft kan ze mailen naar: wiebepanne- koek@zonnet.nl of zenden aan: Perengaard 7, 3206AN Spijkenisse. Na een aantal nederlagen lukte het Juventus om de volle winst te pakken foto: roel dukstra SCHIEDAM - Juventus heeft, na een reeksje van nipte nederla gen, eindelijk weer eens de volle winst behaald. Dat gebeurde te gen Alexandria'66, dat met 67- 61 werd verslagen. \De warming-up beloofde ech ter weinig goeds. Veel schoten gingen mis en ook simpele lay- ups werden naast de ring ge gooid. Dit beeld zette zich in het begin van de wedstrijd voort. De Rotterdammers hadden er geen last van en stonden al na vijf minuten op 6-18. Vooral verdedigend en in de rebound waren de Juventus-mannen erg zwak. Met behulp van een press werd in het tweede kwart een ware inhaalrace gestart. Alexandria wist zich geen raad met de ont ketende thuisclub en leed regel matig balverlies. De wedstrijd werd vrij fysiek gespeeld. Dat leek soms uit de hand te lopen, mede omdat de bezoekers hun slechte spel zelf moeilijk leken te accepteren en dat afreageer den op de tegenstander. Juventus liet zich echter niet van de wijs brengen en werkte in dat tweede deel de achters tand bijna geheel weg (38-41). Het derde kwart werd afgeslo ten met een prachtige buzzer- beater van Ravin Soni en een voorsprong: 53-45. Het werd in het laatste kwart nog wel even spannend toen Alexandria tot op vijf punten naderde. Juventus speelde daarna de wedstrijd met lange ballen professioneel uit en kon het zich zelfs veroorloven om negen van de tien vrije worpen te missen. Micha van der Sloot werd met 19 punten de meest trefzekere speler, Eric de Vos kwam tot 12 punten. (Albert Heijn Gebr. De Block, Etos, Gall&Gall en De Blockshop) SCHIEDAM - Het bevalt Spar ta blijkbaar zo goed in Thur lede, dat het zijn oefenreeks op zaterdag 17 juli (om 17.00 uur) opnieuw begint tegen PPSC. Vorig jaar lukte het de Rotterdamse eredivi sieclub om negentien aal te scoren. Daar worden ze bij de derdeklasser niet graag aan herinnerd. 'En dat laten we dan ook niet weer gebeuren', klinkt het vastberaden vanuit het PPSC-kamp, De pupillen spelen een voor wedstrijd. Woensdag 11 april 2007 - Pagina 13 Eindelijk winst! «•fcuw. AnnydeBlocfc. Wfiliam en Ho#*, D*v*en Utira Romany .Mian e<% en Marian *8*" ^tikenhof, Monuta

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 13