jfessd i Sandd Werkgevers vragen om jou! dé Weekkrant Banenmarkt - °ver"S Onderneem het met Autosmart AUTOSMART Postbezorgers Veerdienst naar Engeland Theater krijgt facelift Steigecvbor watertaxi Allround medewerker frontoffice Burgerzaken Beleidsadviseur Welzijn Historische route in ere hersteld Woningbouw aan het water E-loket Burgerzaken fel ijk trifidsetter Er is nog genoeg te doen in Vlaardingen dé Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad www.kroes.org JONGE KANDIDATEN Grond-, Water- en Wegenbouw Beton Sandd zoekt: 0800 - 7263328 (gratis) www.kroes.org ERVAREN BETONTIMMERLIEDEN www.autosmart.nl van het jaar Award Voor opgave van uw advertentie of informatie, bel: 0900 700 07 77 of fax: (070) 307 84 56 Woensdag 18 april 2007 - Pagina 38 Aannemingsbedrijf Kroes B. V. realiseert projecten in de Grond-, water- en wegenbouw, Cultuurtechniek, betonwerken en tuinbouw. Bij de realisatie van projecten hechten wij veel waarde aan vakkundigheid, kwaliteit, flexibiliteit, veiligheid, gezondheid en milieu. 1 1i'iiiihi inn uiimin ii Voor het uitvoeren van onze projecten, welke grotendeels met eigen werknemers tot stand komen, vragen wij: Waar mee gaat u helpen? - Uitzetten van gww/betonwerken of onderdelen van gww/beton- werken - Uitvoeren van riolerings-, grond-, verhardings-, beschoeiings- en groenvoorzieningswerken - Stellen van bekistingen voor betonwerken en verwerken van beton en wapeningsstaal Wat vragen wij? - Dynamische en enthousiaste instelling - Bereidheid tot het gaan volgen van aanvullende cursussen/ opleiding b.v. SPG (één dag school - vier dagen werken per week) Wat hebben wij te bieden? Werken bij Aannemingsbedrijf Kroes betekent een goed salaris en uitstekende arbeidsvoorwaarden (incl. opleidingsmogelijkheden). Maar zeker zo belangrijk is dat wij er een heel informele en plezie rige werksfeer op na houden. Indien u een sollicitatieformulier wenst, kunt u contact opnemen met B.H. Hanemaaijer, tel: 010-5922888. Stuur uw schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen aan: Aannemingsbedrijf Kroes B.V., t.a.v. de heer B.H. Hanemaaijer, Postbus 285, 3140 AG Maassluis of per e-mail: info@kroes.org Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Het op één na grootste postbedrijf van Nederland. Bent u op dinsdag en vrijdag een paar uur beschikbaar? Zoekt u een goede balans tussen vrije tijd en inkomen? Uw eigen tijd indelen? Neem dan contact op met Sandd via of kijk op www.sandd.nl Deze functie staat open voor alle kandidaten (m/v) van 16 jaar en ouder. Aannemingsbedrijf Kroes B. V. verricht werkzaamheden voor gemeenten, (semi)overheids- instellingen, bedrijven en particulieren. Bij de realisatie van projecten hechten wij veel waarde aan vakkundigheid, kwaliteit, flexibiliteit, veiligheid, gezondheid en milieu. llll1 Ir wÊD IIII III mil III 11111)1 II Voor het uitvoeren van onze projecten, vragen wij: Wat vragen wij? - Dynamische en enthousiaste personen die door scholing en/of ervaring hun vak weten te verstaan. - Zelfstandig en in teamverband kunnen werken Wat hebben wij te bieden? Werken bij Aannemingsbedrijf Kroes betekent een goed salaris en uitstekende arbeidsvoorwaarden (incl. opleidingsmogelijkheden). Maar zeker zo belangrijk is dat wij er een heel informele en plezierige werksfeer op na houden. Indien u een sollicitatieformulier wenst, kunt u contact opnemen met B.H. Hanemaaijer, tel. 010-5922888. Stuur uw schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen aan: Aannemingsbedrijf Kroes B.V., t.a.v. de heer B.H. Hanemaaijer, Postbus 285, 3140 AG Maassluis of per e-mail: info@kroes.org Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld! fulltime, iïwx bruto maandsalaris 2.B9H. parttime, ma*, bruto maandsalaris 4.192, Gemeente Vlaardingen Oud en nieuw. Ambitie en twee benen op de grond. Stad en land. Kijk naar Vlaardin gen en je ziet een stad van contrasten. Tussen Rotterdam en Midden-Delfland ligt een stad die veel nieuwe initiatieven aan de dag legt. Niet meer de visserijstad van weleer, wel de moderne thuishaven voor ruim 73.000 inwoners. Vlaardingen is een stad met veel voorzieningen, volop economische bedrijvigheid en een grote diversiteit aan woningen. Er is genoeg te doen. Als een van de 700 medewerkers van de gemeente Vlaardingen kun je je kennis en kunde inzetten voor onze in woners, bedrijven en instellingen. Onze organisatie streeft continu naar kwa liteitsverbetering en innovatie. Meer in formatie over onze gemeente en deze functies staat op www.vlaardingen.nl/ vacatures of bel met (010) 248 42 34. Vlaardingen kent een fulltime werkweek van 32,2 uur. In Vlaardingen krijg je het voor elkaar Autosmart is een bewezen franchiseformule voor de lokale verkoop van eersteklas autoreinigings- producten. Wil jij jouw ondernemerstalenten ook bewezen zien? Reageer dan vandaag nog via info@autosmart.nl Ons aanbod: Ondernemersinkomen €75.000 100% ondersteuning op maat. Potentieel zeer bereidwillige klantenkring. Jouw inbreng: 100% motivatie en inzet. Verantwoorde investering vereist. INTERNATIONAL Topleverancier van autoreinigingsproducten Bel: 0800-AUTOSMART (0800-288 67 62) E-mail: info@autosmart.nj __A Powered by (J) JobTrack.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 38