Eerste mini-zuivering Vlietland y VAN VLIET SLAGERIJEN 5.98 l 9.98 J 5.98 1 1 2.98 Dementerenden krijgen vaak onvoldoende zorg 4.98 4.98 kiio 5.49 2kiio 7.98 2.98 Inzameling kleding, schoeisel en textiel voor Mensen in Nood Kraambeurs Zaterdag 21 april P SUPER AANBIEDINGEN VAN DEZE WEEK H f Blanke Rib Karbonade Superstunt Botermalse Varkens- Haasjes Kakel 1 Verse Hollandse Kipfilet Magere Achter- Hamlappen Spek- Lapjes Superstunt Schouder- Karbonade Rosbief Fricandeau Beenham Gebr. gehakt dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad Filmhuis SCHIEDAM - Het Film huis draait donderdag de Franse film Paris, je t'ai- me. Voor vrijdag en za terdag staat Our Daily Bread op het program. Aanvang 21 uur en kaar ten kosten 7 euro. Parijs is niet alleen toerisme- hoofdstad nummer één, maar ook de stad waar ieder een heengaat om verliefd te worden, dus is de liefde de rode draad in 18 korte hoofdstukjes. De nieuwe liefde, de oude, de oplaaien de, de uitdovende. Paris je t'aime is een staalkaart van thema's en locaties, een grand dessert met lekkere hapjes. Dagelijks brood Twee jaar richtte de Oosten rijker Nikolaus Geyrhalter zijn camera op de Europese voedselindustrie. Zonder commentaar laat hij zien wat er gebeurt voordat 'ons da gelijks brood' op het bord ligt. Na het zien van ander half uur kippen, varkens, vis sen, tomaten, olijven en komkommers in het verder woordloze Our Daily Bread, is het onvermijdelijk dat er een discussie los barst onder de toeschouwers. SCHIEDAM - 'Herken Demen tie' is de naam van een grote pu bliekscampagne, die zaterdag van start gaat in de regio Nieu we Waterweg Noord. De zorg en welzijnsorganisaties willen met deze campagne aandacht vragen voor het tijdig herken ning van mensen met demen tie. Nu nog lopen veel mensen met geheugenproblemen en dementie te lang rond met hun klachten zonder te weten wat er met hen aan de hand is of wat ze eraan kunnen doen. Daar door ontvangen zij en hun fa milie geen of onvoldoende zorg. Wie meer wil weten over de mentie kan onder andere te recht op de informatiemarkt, die dinsdag 24 april van 10 tot 16 uur wordt gehouden in Theater aan de Schie. Bezoekers kunnen vragen stellen over mo gelijk ondersteuning en hulp voor partner en familie. Probi- blio geeft om 11 uur een works hop over geheugenspellen en vertelt over welke mogelijkhe den er zijn om kijk-, lees- en luistermateriaal te gebruiken bij dementie. Om 14 uur geeft Cora van der Kooij een lezing over omgang met dementerenden. Vrijdag wordt een rondleiding gegeven door de demonstratie woning GezondWonen in Vlaardingen, die speciaal is in gericht voor mensen met begin nende dementie en hun part ner. Opgeven bij de receptie van Drieën-Huysen, tel. 474 13 11. Vissers aan de Poldervaart met op de achtergrond de treurwilg. een kapvergunning voor de boom en de toegangsweg moet minimaal 10,5 meter bedragen. Dat is wettelijk verplicht. Deze breedte garandeert de door gang van een ambulance zelfs als er een auto op het dammetje rijdt. Maar dan staat de boom in de weg. Haan wees erop dat er wel- iswaar 123 bomen moeten ver dwijnen maar dat in samen spraak met het ziekenhuis er 143 worden teruggeplant. "We krijgen dus veel groen terug." SCHIEDAM - Het Hoogheem raadschap Delfland neemt don derdag de eerste mini-zuivering in gebruik. Deze zogenaamde IBA (Individuele Behandeling AfValwater) staat bij de familie van Leeuwen in Schipluiden. In meerdere tanks wordt het huis houdelijk afvalwater gezuiverd. Dat gebeurt middels biologi sche afbraak door bacteriën. Op ongeveer 300 locaties, waaron der Schiedam, wordt een IBA geplaatst. Roze en blauw van 10.30 uur tot 16.00 uur www.vlietland-ziekenhuis.nl kilo kilo kilo kilo 2e pond HALVE PRIJS - Rundgehakt - Gemengd gehakt - Verse braadworst - Biefstuk stroganoff kilo FT.t eigen keukenj keuken^ Luxe duo 1 150 gram 150 gram Luxe duo 2 150 gram 150 gram Hartelijk bedankt voor uw komst En smakelijk eten Woensdag 18 april 2007 - Pagina 5 SCHIEDAM - Sam's Kleding- Sam's Kledingactie voor actie gaat zaterdag 21 april Mensen in Nood haar 40-jarig inzamelen in Schiedam. Van bestaan. Hiermee is het de 9 tot 13 uur kunnen de spul- oudste charitatieve kleding- len worden afgegeven bij De inzamelaar van Nederland. Rank, Joh. De Doperkerk, St. De opbrengst van de kleding Jacobuskerk, Bethelkapel en gaat naar een voedselpro- St. Janskerk. Dit jaar viert gramma in Congo. il g maakt 't niet mee F0TO: WHK met een gevarieerd aanbod van presentaties en producten. Vlietland Ziekenhuis Vlaardingen (via hoofdingang) Presentaties over: Borstvoeding Bevallen in het ziekenhuis Bevallen thuis Echografie Een gynaecoloog, verloskundige, lactatiekundige en kraamverpleegkundige verzorgen de doorlopende presentaties. In een nagebootste verloskamer vertellen we u van alles over de zorg op de verloskamer. Een kinderverpleegkundige geeft antwoord op vragen over de zorg voor uw kind. Standpresentaties: Baby- en kinderverzorging Baby- en kinderkleding Kinderopvang Kraamzorgcentra Kraamcadeautjes N.B.: De toegang is gratis. Aankopen bij de stands kunnen alleen contant worden afgerekend. Laan van Bol'es (in Passage; t.o. ingang Bas), tfhiprlnm Borodinlaan 64 (winkelcentrum Ketel), Schiedam S V J (wegens enorm succes nog een keer) v y samen samen Locatie Vlaardingen: Holysingel 3 3136 LA Vlaardingen Tel. (010) 249 30 00 Locatie Schiedam: Burg. Knappertlaan 25 3116 BA Schiedam Tel. (010) 204 40 00 Locatie Maassluis: Gezondheidsgebouw De Vloot 206 3144 PK Maassluis Tel. (010) 592 18 22

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 5