4 t Hpndrina Keemink-Esbach Henny Geertruida Frida Sloof dé Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad 1967 2007 In april zijn onze ouders Ton en Doortje van der Geest 40 jaar getrouwd Wij wensen hen nog vele jaren in gezondheid en geluk. Thea-Trudy en Ton van der Geest St. Liduinastraat 50 Schiedam "Een man een man, een woord een woord" "Tot de dood ons scheidt" Op vrijdag 13 april 2007 is, na een zorgzaam leven, vredig ingeslapen: Johannes Eliza van den Berge 1925-2007 In leven: Lid van de Binnenlandse Strijdkrachten Stoker bij de Koninklijke Marine Indië-vrijwilliger Bankwerker bij Wilton Feijenoord Schiedam Politiereservist Vader een echte Opa maar vooral toegewijd Echtgenoot Johannes wordt donderdag 19 april omstreeks 14.00 uur begraven op de Algemene Begraafplaats, Willem de Zwijgerstraat 36 te Maassluis. Voorafgaand is er gelegenheid tot afscheid nemen van 13.00 tot 13.20 uur in de aula van voornoemde begraafplaats. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het uitvaartcentrum naast de begraafplaats. Correspondentieadres: Prins Florisstraat 28,4671GP Dinteloord "Seigneur, Entre vos Mains je remet man ame (Heer, in Uw handen beveel ik mijn ziel) Gelovend in een Eeuwig Leven en vertrou wend op Gods barmhartigheid, heeft af scheid genomen van het aardse leven Cornells Franciscus Johannes van Dorp Kees oud-directeur van de Fédération Notre Dame (F) en Vormingsinstituut Maas en Waal v.o. te Druten. Schiedam, 19 december 1924 t Rotterdam, 16 maart 2007 Zussen Broers Schoonzus Neven Nichten Correspondentieadres: N. N. J. van Dorp Sophiakade 11c 3061 DK Rotterdam Kees heeft zijn lichaam voor de wetenschap ter beschikking gesteld. Bijna 8ojaar stond Ma in het leven, daarbij heeft ze ons alles gegeven. Altijd voor Pa en ons in de weer, dat was haar passie iedere keer. Nu heeft ze dan eindelijk rust en van haar liefde zijn wij ons eeuwig bewust. Wij zullen altijd van je houden. weduwe van Johannes Willem Keemink J september 1927 l J april ZOOJ föhn en Nel Mischa en Jessica Raymon Henk en Linda Wessel Eva Cor en Annemarie Shanna Maarten Frans en Miranda Iris Rutger Correspondentie-adres: Matrice Lktvaartbegeleiding, t.a.v.familie Keemink, Postbus399, j 100AJ Schiedam. Wij nodigen u uit om persoonlijk afscheid van haar te nemen donderdag 19 april van 1930 tot lO.l 5 uur bij Matrice UitvaartbegeleidingPrins Bemhardlaan lil te Schiedam. De crematieplechtigheid vindt plaats vrijdag ZO april om lO.JO uur in de aula van crematorium Beukenhof, Burgemeester Van Haarenlaan 14.50 te Schiedam. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. "Free As A Bird" It's The Next Best Thing To Be..." Hij heeft alleen je lichaam weggenomen, Niet wat je was en ook niet wat je zei. Ik zal nog altijd grapjes met je maken. We zullen samen door het stille land gaan. Nu jij mijn handen niet meer aan kunt raken, Raak je mijn hart nog duidelijker aan. Met grote droefheid geven wij u kennis dat, na een moedig en geduldig gedragen lijden van ons is heengegaan Jan Hermans 12 juni 1953 10 april 2007 Partner van: Annelies van Beurden Vader van: Maaike Boukje Flermans en Dennis Janssen Merellaan 1083 3145 GK Maassluis De crematieplechtigheid heeft plaatsgehad op zaterdag 14 april in crematorium "Beukenhof" te Schiedam. Dinsdag 10 april 2007 kregen wij het afschu welijke bericht te horen, dat onze collega en vriend Jan Hermans was overleden. Na meer dan 30 jaar werkzaam te zijn ge weest in het Schiedamse speciaal basis onderwijs, is hij er ineens niet meer. Wij zullen hem erg missen. Hij was steun en toeverlaat voor menig collega. Wij wensen Annelies, Maartje, Boukje en Dennis en verdere naaste familie heel veel sterkte toe in de komende zware periode. Team, kinderen en ouders van sbo Atelier Machteloos moesten wij toezien dat, na een oneerlijke strijd die zij op een grandioze ma nier heeft gestreden, veel te vroeg van ons werd afgenomen onze lieve moeder, schoon moeder en oma in de leeftijd van 64 jaar. Paul en Annet Kylie Cleavant Sarita Joey Marinus en Rita Joan Bruce Gerard en Thérèse Aidan Peter en Patricia Jannie en Peter Quenten Bo Schiedam, 15 april 2007 Correspondentieadres: J. Jansson Warmoezenierstraat 25 3123 EN Schiedam Gelegenheid tot bezoek en afscheid nemen donderdag 19 april van 18.45 tot 19.30 uur in het Monuta uitvaartcentrum, Burgemeester Honnerlage Gretelaan 377 te Schiedam. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden vrijdag 20 april om 14.00 uur in de aula van crematorium Beukenhof, ingang Laan van Spieringshoek te Schiedam. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot con doleren in de ontvangkamer. Verdrietig om zijn heengaan, maar met een dankbare herinnering aan de liefde die hij ons heeft geschonken en met een bevrijdend gevoel dat zijn lijden nu voorbij is, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve zorgzame man, onze vader, schoonvader en opa Cornells Johannes Jacques van Lier Cor in de leeftijd van 83 jaar. Tonnie Marianne en Willy Sjakkelien en Stefan Hans en Heleen Mathilde Marcel 13 april 2007 Esdoornlaan 9 3121 AC Schiedam De crematie heeft inmiddels plaatsgevonden te Schiedam. Verdrietig om zijn heengaan maar met een dankbare herinnering aan de liefde die hij ons heeft geschonken en met een bevrijdend gevoel dat zijn lijden nu voorbij is, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve zorgzame man en mijn vader Jaap Jongman in de leeftijd van 64 jaar. Coby Jongman-Vorstenbos Simon Jongman 14 april 2007 Akkerpad 19 3124 AA Schiedam Gelegenheid tot afscheid nemen woensdag 18 april van 18.45 tot 19.30 uur in het Monuta uitvaartcentrum, Burgemeester Honnerlage Gretelaan 377 te Schiedam. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden donderdag 19 april om 15.00 uur in de aula van crematorium Beukenhof, ingang Laan van Spieringshoek te Schiedam. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot con doleren in de ontvangkamer. felicitaties Op 21 april 2007 om 12.00 uur zal in de Sint Liduinabasiliek aan de Singel te Schiedam een plechtige Eucharistieviering plaats vinden ter intentie van alle overleden leden van de familie van Dorp. woensdag 18 april 2007 pagina 6 ®®®®®®®®®®®®®®®®®®®®®®®®3 skbetuigin; tuisatteen fel it itaties*v fèïït itaties

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 6