Verlost van de sigaret VAN DER WAAL y GRATIS! Moederdag Brunch Liesbeth List adviseert de krachtige opbouwkuur voor gezond kraakbeen EURO PA'S GROOTSTE Nikon D40X Systeemcamera IFOTO VIDEO DIGITAAL Schiedam: G&W Gezondheidswinkel Libra, Hoogstraat 15 Drogisterij Dessing, Hof van Spaland 32 dé Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad Zondag 13 mei 2007 Speciaal voor de vroege boeker; Rembrandtlaan 71 Schiedam 010-4264374 www.kamera.nl Schrijf u vandaag Bij aankoop van Glucon Combi 60 tabl.(€ 31,50) ontvangt u 60 tabl. Woensdag 25 april 2007 - Pagina 24 advertorial Het gevaar van de si garet erkent iedereen. Maar het daadwerke lijk stoppen blijkt moeilijker dan dat het lijkt. Hoe graag men ook wil stoppen met de gewoonte van het roken, de sigaret blijft het trouwe maatje van de roker. De roker die stopt op ei gen kracht heeft een sla- gingskans van 4-6%. Schrikbarend laag. De nicotine-pleisters, -kauw gom en Zyban komen iets hoger uit de bus met 12- 17%. De zoektocht naar het juiste hulpmiddel gaat door. Het is duidelijk dat rokers een ondersteuning nodig hebben om definitief de sigaret te laten voor wat het is. Maar heeft u wel eens gedacht aan lasertherapie? De Radboud Universiteit te Nijmegen heeft onder zoek gedaan naar de Pro stop methode. Na een jaar is maar liefst 32-40% ge stopt met roken! De Pro stop Lasertherapie is uniek en heeft een geheel eigen behandelprotocol. De be handeling is geheel veilig en pijnloos. Prostop geeft een éénmalige behande ling (a 157,50*) en wan neer nodig krijgt u binnen een halfjaar een gratis na behandeling. En dan bent u een ex-roker! Uw lichaam zal u dankbaar zijn. Na acht uur neemt uw zuurstofgehalte toe. Al na één dag is de kans op een hartinfarct minder. Na twee dagen is alle nicotine verwijderd uit uw lichaam. Na drie dagen gaat het ade men makkelijker, u krijgt meer energie. Na twee tot drie maanden neemt uw uithoudingsvermogen toe. En na drie tot vijfjaar is de kans op een hartaanval net zo minimaal als die van mensen die nooit hebben gerookt! Prostop is al meer dan 10 jaar actief in Nederland. Voor meer informatie over de Prostop Lasertherapie, een vrijblijvende brochure of een afspraak kunt u contact opnemen met Pro stop: 0800 - 77 67 867 www.prostop.nl/win actiecode: wh47900 Prostop heeft praktijken in: Almelo, Almere, Amersfoort, Amsterdam, Apeldoorn, Arn hem, Boxtel, Den Haag (tRijs- wijk), Deventer, Dronten, Eindhoven, Etten-Leur, Goes, Groesbeek, Heerhugowaard, Hengelo, Hillegom, Hilversum, Hoogeveen, Meppel (Uffelte), Raamsdonksveer, Schiedam, Tiel, Tilburg, Woerden, Zaandam, Zwolle of op uw bedrijf. Prijswijzigen onder voorhoud o.a. Achmea Zilveren Kruis, Achmea Groene Land, Achmea PWZ, CZ, Menzis, Trias en Zorg en Zekerheid. Vraag naar de voorwaarden. NO VOTE L Novotel Rotterdam-Schiedam organiseert een gezellige, uitgebreide, luxe moederdagbrunch Wij ontvangen u graag tussen 12.00 en 12.30 uur met een kopje koffie of thee. Vanaf 12.30 uur kunt u gebruik maken van ons brunchbuffet waar een gevarieerd assortiment van warme en koude gerechten klaarstaat. Als afsluiting van de brunch serveren wij een variatie van ijstaarten en bavaroises. Tijdens de brunch krijgen de kinderen de gelegenheid een zoete verrassing voor moeder te maken De prijs bedraagt 35,00 p.p. Boekt u voor 1 mei dan betaalt u slechts 31,50 p.p. Kinderen 4 t/m 12 jaar 50% korting en kinderen tot 3 jaar zijn gratis. Bent u met 10 personen of meer? Vraag dan naar onze speciale groepsarrangementen. Voor reserveringen of meer informatie belt u naar telefoonnummer: 010-4493702 Tot ziens in Novotel Rotterdam-Schiedam! Hargalaan 2, 3118 JA Schiedam RING FOTO Tandarts nodig? nnfi in! Sanasmile Vlaardingen Marisstraat 2 3131 GM Vlaardingen T 010 -435 45 94 I www.sanasmile.nl cosmetics orthodontie t&naWfc, a(i€SOOOï42AA qevyditacJbcl tandartsen s. specialisten Krachtige formule: glucosamine én chondroïtine Niet alleen Liesbeth List adviseert Glucon Combi. Vele duizenden Nederlanders we ten inmiddels ook, dat deze combinatie van Glucosamine en Chondroïtine goed kan helpen om de gewrichten soepel te houden. Glucosamine en Chondroïtine worden door uw lichaam zelf aangemaakt. Bij het ouder worden, kan dit proces ondersteuning nodig hebben. Daarvoor is Glucon Combi ontwikkeld. Deze tabletten bevatten een goede onderlinge ver houding Glucosamine en Chondroïtine. Twee belangrijke ingrediënten die goed zijn voor de aanmaak en opbouw van het kraakbeen in de gewrichten. Ook zijn beide stoffen goed voor de smering van de gewrichten. Soepel blijven bewegen Glucon Combi is er voor alle Nederlanders die nu en straks soepel willen blijven bewegen. Deze gewrichtenformule helpt namelijk goed. Het bevat immers niet alleen Glucosamine en Chondroïtine. Aan de tabletten zijn ook een reeks van ondersteunende bestanddelen toe gevoegd, die helpen om het kraakbeen gezond en sterk te houden. Het gaat o.a. om de vitami nes C en E en de mineralen Mangaan, Seleen, Koper en Zink. Soepel blijven bewegen? Lies beth List adviseert Glu con Combi. Voor het behoud van soepele gewrichten en spieren Voor de opbouw en aanmaak van kraakbeen. Met ondersteunende vitaminen en mineralen NS - NIEUWE STADSBLAD

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 24