r r r Stier dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad SCHIEDAM - Lange rijen bij Karwei aan de Regout- straat. Veel mensen hebben deze zaterdagochtend de wekker een uurtje vroeger gezet om op tijd te zijn bij de ParkingSale. De belangstelling neemt pret parkachtige vormen aan. Ruim 2.500 bezoekers komen met het mooie weer af op de koopjes voor- de tuin. Ze worden getrak teerd op koffie en een hambur ger. Voor de kinderen is er een rodeostier en snoepgoed. Kar wei is sinds november 1997 ge vestigd op de Regoutstraat 4 in Schiedam. Het assortiment be staat uit bouwmaterialen, ge reedschap en decoratieve arti kelen, zoals verf en behang, ver lichting en zelfs kleinmeubelen. Ook voor tuinmeubelen is de klant bij Karwei aan het goede adres. Op Koninginnedag is Karwei geopend van 9 tot 17 uur en staat de bouwmarkt in het teken van "erop uit", met een keur aan zomer- en campingar tikelen. Adviezen De medewerkers worden conti nue up-to-date gehouden mid dels trainingsprogramma's bij leveranciers. Om die reden kun nen ze praktische adviezen ge ven over de beste aanpak en over de materialen die nodig zijn. Karwei geeft klanten gele genheid om aankopen binnen dertig dagen te retourneren. Zo hoeft niemand zonder materi aal te zitten. De ParkingSale van Karwei neemt pretparkachtige vormen aan, Kindertuinen weer van start SCHIEDAM - Het kinder tuinseizoen in Schiedam is weer van start gegaan. Onge veer 350 kinderen in de leef tijd van acht tot en met tien jaar hebben een 'eigen' tuin tje van 8 m2 toegewezen ge- laegen op de tuincomplexen Park Kethel aan de Harreweg of Vijfsluizen aan de Vlaar- dingerdijk. De kinderen gaan onder begeleiding hun eigen groenten en bloemen zaaien, planten en oogsten. Ook dit jaar heeft IRADO op nieuw twintig vrijwilligers bereid gevonden om de groepjes kinderen te begelei den. Echter, een extra aan vulling op het aanbod van enthousiaste vrijwilligers is altijd welkom. Het is leuk om te doen en vrijwilligers krij gen een onkostenvergoe ding. Meer info bij Dick van Leeuwen, tel. 010-631 5290. Talenten Opmaat geven concert REGIO - Getalenteerde leer lingen van Muziekcentrum Opmaat geven zondag een concert in het Visserijmuse um aan de Westhavenkade in Vlaardingen. Het concert start om 15:00 uur, de tóe gang bedraagt 2,50 euro. Met dit kaartje mag tevens het museum worden bezocht. Hennepstekken gevonden in loods SCHIEDAM - In een loods aan de Nieuwe Haven heeft de politie vorige een groot aantal hennepstekjes aange troffen. De kwekerij bevond zich in een schuurtje dat in de loods stond. Horoscoop Ram Het buiten beeld geraakte ideaal dat u tijdenlang heeft gekoesterd is deze week wel licht goed bruikbaar. Dingen uit het verleden zijn vaak moeilijk te vinden, maar het lijkt het proberen waard. Het oordeel dat u velt, zet an ders misschien veel kwaad bloed. Tweelingen Hoge inzet wordt niet altijd beloond, maar deze keer is het andersom. U krijgt loon naar werken. Verontwaardiging om u heen markeert een eind en een begin ineen. Dat hoeft een juiste aanpak niet in de weg te staan. Kreeft Het overleg van laatst is een vruchtbare samenwerking gebleken. Om op dezelfde voet verder te gaan is misschien een verkeerd uit gangspunt. Verandering van spijs doet eten. Eenzelfde aanpak van uw kant kan ook ande ren tot grote daden aanzetten. f yr-\ Leeuw U ervaart het als hinderlijk wanneer een persoon onwaarheden over bepaalde perso nen verkondigt. Maar het is niet altijd juist om leugens met gelijke munt terug te betalen. Laat ook anderen eens de hete kolen uit het vuur halen. Maagd De liefde en aandacht die u eens zo mis te, lijken u te hebben gevonden voor lange tijd. En dan is het misschien verstandig wat opener te zijn. Anderen ontlenen tenslotte ook van uw reactie vreugde en misschien zelfs wel geluk. |H|»| Weegschaal De periode van wezenloos dolen is voorbij. Met een heldere gedachte in het ach terhoofd kunt u het ijzer smeden nu het heet is. Hoedt u verder voor gevoelige onderwer pen. Een misplaatste opmerking kan de zo sta biele situatie in een klap ontwrichten. Schorpioen U kunt de komende tijd gerust eens even pauze nemen. Ten eerste lijkt u daar aan toe en ten tweede is de kans groot dat het u in nerlijke rust bezorgt. Dat kan vervolgens hel pen moeilijke taken tot een goed einde te brengen. Boogschutter De weg van de minste weerstand is een pad dat u niet vaak verkiest. Bewonderens waardig is dat zeker, maar of het verstandig is valt maar te bezien. Het beperkt wellicht ook u mogelijkheden. De bal ligt bij u. Steenbok Als alles in het water dreigt te vallen, kunt u gelukkig altijd terug denken aan mo menten dat dergelijke situaties goed afliepen. Dat stimuleert om door te denken etï door te gaan. De fase waarin u zich nu bevindt is niet abnormaal. Velen maken dit door. Waterman Praten over zware dilemma's kan een verhelderende nieuwe blik op de stand van za ken werpen. Zie dat als een bijkomend voor deel, want een gesprek kan een verluchtende werking hebben. En verstandige mensen zijn meestal bereid u de helpende hand te bieden. zL-n vissen V:?' Uw afgeschreven zaken zijn voor een ander niet per definitie zonder waarde. Voor dat u iets weggooit is het raadzaam om hier en daar eens te peilen. Maar waak voor te ver wachtingsvolle blikken. Een eerste reactie is soms niet echt serieus van aard. Personen die zich graag laten gelden zijn vaak erg aanwezig. Dat kan mogelijk uitmonden in een nega tieve spiraal die bepaald ongunstig voor u kan uitpak ken. Het lijkt dan ook de hoogste tijd om de kat even uit de boom te kijken, 9 10 1 8 5 3 7 6 4 2 1 23456789 10 Woensdag 25 april 2007 - Pagina 25 In de rij voor ParkingSale FOTO: ROEL DUKSTRA Puzzel mee! ver sleten voorwerp soort pape gaai op welke manier veder woon schip stapel hooi straal wolk voor zetsel vogel be roemd f planten wereld uitroep van vreugde roof- meeuw schild houder blad metaal rondhout naam vaar tuig voorm. Rus sische heerser steun touw leer van het hel dendicht binnen klooster linge ont kenning gemeend heid naar omlaag in komen mist wreed aard soort leer kapitein spijke ren de mensen deel van de vinger ik (Latijn) pocher klein kind persoon lijk vnw. strijd gewoel V bijbelse stad persoon lijk vnw. bezitte lijk vnw. binnen- be- kleding v.e. schip vlasbe werking twee tal Puzzelland.com

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 25