m Welkom bij BCC in Vlaardingen De beste merken bij u thuis Elke dag de laagste prijs Breng uw favoriete cd of dvdmee! Gerard Burgerlaan 8 3131 KZ Vlaardingen ty Woont u in Ylaardingen of omstreken? Gefeliciteerd! Dan woont u in een prachtige stad. En vanaf 26 april ook in het gebied met de beste en goedkoopste elektrospecialist. Want dan opent BCC haar 43ste superstore in Vlaardingen! Dinsdag f/m vrijdag Donderdag aansluitend koopavond Zaterdag 13.00 - 18.00 uur 9.30 - 18.00 uur 9.30 - 21.00 uur 9.30 - 17.00 uur BCC is onderdeel van het internationale concern KESA. Dat heeft grote voordelen voor u. We kopen namelijk in het groot in tegen de laagste prijzen. Op het gebied van uw favoriete muziek en films beschouwen wij u als de enige echte deskundige. Want u weet als geen ander hoe uw muziek moet klinken. Dus breng gerust uw lievelingscd of -dvd mee en speel die in overleg met onze verkoopadviseur af. Met onze apparatuur ontdekt u hoe mooi uw concerten en songs eigenlijk kunnen klinken en hoe indrukwekkend uw films in werkelijkheid zijn! Is uw wasautomaat aan vervanging toe? Wilt u eens praten over opnemen van TV-programma's op de harde schijf? Of zoekt u het nieuwste mobieltje met nog meer functies? Alles wat u nodig heeft op het gebied van home electronics vindt u bij BCC. r-rrr UBii/f I BCC nu ook in Vlaardingen! Daar vindt op u nummer 8 aan de Gerard Burgerlaan de bewijzen van onze unieke aanpak. Every Day Low Pricing is de garantie dat u de laagste prijs betaalt. Elders toch goedkoper gezien? We betalen u het verschil plus 25%! U ervaart ook wat Every Day High Service voor u betekent, van het prettige gesprek met de verkoopadviseur tot en met de bezorging en installatie bij u thuis. Het betekent ook dat u bij ons altijd het nieuwste van het nieuwste vindt. Wij adviseren u graag, of het nu gaat om de nieuwste flat TV of notebook, wasautomaat of mobiele telefoon! En dat zijn maar een paar voorbeelden van de duizenden artikelen. Dat wilt u meemaken. En als u toch even komt kijken, profiteert u dan gelijk van de spectaculaire openingsaanbiedingen. U vindt ons vlakbij de A20. Tot gauw? Kom snel kijken! Maandag Het betekent ook dat u bij ons alleen merken vindt die wij u volledig kunnen garanderen zoals Acer, AEG, Bose, Bosch, Braun, Compaq, Denon, Dyson, Harman Kardon, Nespresso, Hewlett Packard, JBL, JVC, KPN, Miele, Nokia, Panasonic, Philips, Pioneer, Samsung, Sharp, Siemens, Sony, Tefal, T-Mobile, Vodafone, Yamaha, Zanussi en ons eigen merk Proline. Wat veel slimme consumenten doen, doet u waarschijnlijk ook. De prijzen van de ene winkel vergelijken met die-van andere winkels. Dat spaart veel geld! Maar het kost u ook veel tijd. Daar heeft BCC iets slimmers op bedacht. Wij controleren de prijzen voor u. Elke dag. En daar stemmen we onze prijzen op af. Vindt u achteraf het artikel elders toch goedkoper? Dan krijgt u van ons het verschil plus 25%! Zo heeft u de zekerheid dat u altijd de laagste prijs betaalt. Die garantie heet: Every Day Low Pricing! Luister welk geluid u het meest aanspreekt. Of u nu van André Rieu houdt, de Maastreechter Staar, rap of jazz, u wilt dat het goed klinkt. Met mooie diepe bassen, crispy hoge tonen en een goed middengebied. Wat u mooi vindt, is heel persoonlijk. Daarom kunt u in onze luisterruimte zelf alle HiFisets en speakers testen. Net zo lang tot uw oren zeggen: yés! Alles wat U nodig heeft! Feeslknaller De winkel is overzichtelijk en helder ingedeeld. In de wereld van het huishouden vindt u onder meer wasmachines, koelkasten, stofzuigers sn kleine huishoudelijke artikelen. Verder ziet u TV's in alle soorten en maten, home cinema systems, telefonie, multimedia, digitale camera's, camcorders, navigatiesystemen en nog veel en veel meer. U kunt alles goed bekijken en de meeste apparaten kunt u ook daadwerkelijk proberen. Onze verkoopadviseurs helpen u graag bij het maken van uw keuze. PROLINE 86 CM HD READY LCD SCHERM HD ready, 2 scarl-aansluitingen, IH0MI- aanslulflng, helderheid: 500 Overzichtelijk en helder ingedeeld.

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 29