'Geboortegolf' in Vlietland ziekenhuis anenmarkt ■v randstad FULL-TIME vicoma bv Jouw bedrijf, onze ondersteuning I AUTOCHART Elektro en Instrumentatie Engineers Constructeurs (designers) Tekenaar-Constructeurs dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad SCHIEDAM - De Kraambeurs in het Vlietland ziekenhuis trok za terdag ruim 700 bezoekers, waar onder 220 zwangere vrouwen. Zij konden kijken en luisteren naar doorlopende presentaties van vakspecialisten en slenteren langs kraampjes met allerhande informatie over zwangerschap en bevalling. Nieuw op de Kraambeurs was de mogelijk heid om een echo te laten maken van het ongeboren kindje. Hier van werd enthousiast gebruik ge maakt want er waren ruim 50 vrouwen die een bezoekje brach ten aan de echoscopisten. Geheugenpoli Ook voor de voorlichtingsmid dag voor de Geheugenpoli was de belangstelling groot. Ruim 75 ouderen en belangstellenden be zochten deze middag met pre sentaties van Jan Driesen, neuro loog, Marga van Buitenen, spe cialistisch verpleegkundige en Jaap Krulder, geriater. De mid dag was speciaal bedoeld voor mensen die rondlopen (of vastlo pen) met klachten over geheu genverlies of beginnende de mentie. Na afloop van de presentaties was er gelegenheid tot het stellen van vragen aan de specialisten en daarvan werd goed gebruik ge maakt. De middag vormde het startschot van de actieweek over dementie die de Stichting Alzhei mer Nederland ook in onze regio organiseert. Sandd zoekt: Postbezorgers 0800 - 7263328 (gratis) hoogst persoonlijk jij wilt alles anders wij zijn een goed begin kijk voor meer banen op www.randstad.nl rayon rerovern^ www.autosmart.nl van het jaar Award 50 DAMES 30 DAMES 50 MANNEN SCHIEDAM - Jaydee is een vondeling van ongeveer twee jaar oud. Ze bivakkeert momenteel in dierentehuis Hargahoeve maar is naarstig op zoek naar een nieuw onderkomen. Wie neemt deze lieve kat in huis. foto: pr Vondeling zoekt huis Woensdag 25 april 2007 - Pagina 37 Voor opgave van uw advertentie of informatie, bel: (0900) 700 07 77 Powered by Q JobTrack.nl Het op een na grootste postbedrijf van Nederland Bent u op dinsdag en vrijdag een paar uur beschikbaar? Zoekt u een goede balans tussen vrije tijd en inkomen? Uw eigen tijd indelen? Neem dan contact op met Sandd via of kijk op www.sandd.nl Deze functie staat open voor atle kandidaten (m/v) van 16 jaar en ouder. industrie productiemedewerkers m/v voor een moderne fabriek in Vlaardingen. Het bedrijf is gespecialiseerd in productie en Inge van Pelt export van diverse haringproducten. Bent u een gemotiveerde (010) 445 00 25 productiemedewerker. Uw werk bestaat uit o.a. het schoon- Hoflaan 49 maken en fileren van haring. Kunt u in de periode van april Vlaardingen tot september werken en bent u niet langer dan 2 weken op vakantie? Neemt u dan direct contact met ons op. Er zijn zowel parttime als fulltime mogelijkheden. inge.van.pelt@nl.randstad.com Autosmart is een bewezen franchiseformule voor de lokale verkoop van eersteklas autoreinigings- producten. Wil jij jouw ondernemerstalenten ook bewezen zien? Reageer dan vandaag nog via info@autosmart.nl Ons aanbod: Ondernemersinkomen €75.000 100% ondersteuning op maat. Potentieel zeer bereidwillige klantenkring. Jouw inbreng: 100% motivatie en inzet. Verantwoorde investering vereist. INTERNATIONAL Topleverancier van autoreinigingsproducten Bel: 0800-AUTOSMART (0800-288 67 62) E-mail: info@autosmart.nl UITZENDBURO Zoekt per direct: PART-TIME, l of meerdere hele dagen aanvang 6.00 uur, vervoer wordt geregeld. Voor inpakwerkzaam- heden (licht werk). FULL-TIME 38 UUR PER WEEK, Voor lichte tuinbouw werkzaamheden, zoals het stekken van planten, ook zittend werk. Voor velerlei werkzaamheden. Vervoer wordt geregeld. Wie vandaag langskomt kan morgen werken!! BLOKMAKERSPLAATS 4 3131 BB VLAARDING TEL: 010-2460338 Dagelijks nieuwe vacatures op www.full-time.nl Vicoma is een onafhankelijk en opvallend dynamisch ontwerp- en adviesbureau op het gebied van industriële productie. Ervaren specialisten vormen teams die zich vastbijten in veelal multidisciplinaire projecten. Klantspecifieke probleemstellingen vormen dag in dag uit nieuwe technische uitdagingen die een beroep doen op puur vakmanschap, een flinke dosis creativiteit en een absoluut betrouwbare manier van werken. En dat alles binnen de grenzen van vaak krappe doorlooptijden en concurrerende budgetten. Voor onze afdeling: Zoeken wij op korte termijn: Wat verwachten we? Een creatieve instelling en een absolute passie voor techniek. Ervaring met AutoCAD is geen must. Het werken in projectteams en de regelmatige contacten met opdrachtgevers stellen hoge eisen aan je communicatieve vaardigheden. Wat bieden we? Wij vragen nogal wat, maar daar staat ook iets tegenover. Een zelfstandige afwisselende en vooral uitdagende job in een dynamisch bedrijf dat zich richt op technische innovaties in het productieproces van onze opdrachtgevers. Onze primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn uitstekend en we opereren in een sector met bijzonder veelbelovende vooruitzichten. Waar wachtje op? Herken je je in het bovenstaande en wil je de uitdaging aangaan? Stuur dan je schriftelijke sollicitatie aan Ontwerp- en adviesbureau Vicoma B.V. t.a.v. de heer R. Mekkelholt, Postbus 63 3190AB Hoogvliet (rmt@vicoma.nl) internet: www.vicoma.nl ingenieursbureau Hoogvliet Arnhem (Velp) Groningen Roermond Veghel Zoeterwoude Lochem tel.: 010-4160011 tel.: 026-4959023 tel.: 050-3120499 tel.: 0475-335230 tel.: 0413-340635 tel.: 071-5890837 tel.: 0573-461160

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 37